Dwa tytuły Euromoney dla bankowości transakcyjnej Citi Handlowego

Dwa tytuły Euromoney dla bankowości transakcyjnej Citi Handlowego

author
Alicja Uzarowicz
16 października 2019

W swoim najnowszym komunikacie Bank Citi Handlowy poinformował o wyróżnieniu jego bankowości transakcyjnej przez magazyn Euromoney. Pierwsze miejsce w rankingu oraz dwa tytuły – „Market Leader” oraz „Best for Overall Service” uplasowały spółkę po raz szósty na miejscu dla najlepszego działu Cash Management w Polsce.

Jak czytamy w komunikacie Banku Citi Handlowego, spółka ma sporo powodów do radości. Magazyn Euromoney postanowił po raz kolejny z rzędu przypisać bankowości transakcyjnej banku 1. miejsce w swoim prestiżowym rankingu. Oznacza to, że Citi Handlowy już szósty raz ma najlepszy w Polsce dział Cash Management.

Jednocześnie z przyznaniem pierwszej pozycji w rankingu magazyn Euromoney przyznał Citi Handlowemu dwa tytuły. „Market Leader” oraz „Best for Overall Service” ozdobią i tak bogatą już kolekcję wyróżnień i tytułów, jakie bank otrzymał na przestrzeni lat.

"

Jesteśmy dumni, że to nasi Klienci, głosując w ankiecie Euromoney Cash Management Survey 2019, uznali zarządzanie środkami finansowymi w Citi Handlowy za najlepsze w Polsce. Szóste z rzędu zwycięstwo Citi Handlowy w tym prestiżowym rankingu to potwierdzenie naszej pozycji lidera. Dokładamy starań, aby nasze usługi wspierały prowadzenie biznesu przez naszych Klientów

– powiedział Jim Folley, członek zarządu Citi Handlowego, cytowany w komunikacie.

Dwa prestiżowe tytuły dla Citi Handlowego

"

Nagroda potwierdza skuteczność wdrażanych przez nas rozwiązań. Zindywidualizowane usługi, jakie proponujemy Klientom Banku, wspierają rozwój ich biznesów dzięki połączeniu nowoczesnych rozwiązań, ekspertyzy, znajomości otoczenia prawnego oraz globalnego doświadczenia grupy Citi, a także doskonałej obsłudze klienta, która także została w tym roku doceniona

– dodał Jum Folley, cytowany w komunikacie.

Jak czytamy dalej w komunikacie spółki, tak ważne wyróżnienia i nagrody są niewątpliwie efektem ciężkiej pracy. Jej celem jest oczywiście podnoszenie efektywności i jakości świadczonych usług finansowych. Środkiem do osiągniecia tego założenia są nowe rozwiązania w bankowości transakcyjnej.

W ostatnim czasie główną ambicją Citi Handlowego było ułatwienie zarządzania środkami przez ich właścicieli, czyli klientów. Przykładami podjętych w tejże sferze działań są chociażby przelewy natychmiastowe w ramach API, czy też utworzenie nowej kategorii transakcji w bankowości elektronicznej w postaci „prostych płatności”.

Euromoney Cash Management Survey 2019

"

Bank wspiera Klientów w prowadzeniu biznesu na wielu rynkach jednocześnie, oferując kompleksowe rozliczenia zagraniczne i dostęp do tworzenia płatności w ponad 200 walutach, z każdego miejsca na świecie w systemie bankowości elektronicznej CitiDirect BE

– czytamy dalej w komunikacie.

Tegoroczne wyniki rankingu Euromoney Cash Management Survey utrzymały i ugruntowały wręcz silną pozycję bankowości transakcyjnej Grupy Citi. Ze względu na jej wielki zasięg terytorialny można mówić o prawie globalnym sukcesie. W kategorii „Cash Management Market Leader” Bank otrzymał pierwsze miejsca w wielu regionach świata.

Są to między innymi region Ameryki Północnej, kraje Afryki oraz 14 innych państw. Drugim wyróżnieniem jest ścisła czołówka w kategorii „Best Overall Service” dla takich miejsc, jak Afryka i Ameryka Łacińska. Nowością zaś jest znalezienie się w rankingach przeprowadzonych w Europie Centralnej i Wschodniej, jak również w 16 krajach.

Euromoney Cash Management Survey to corocznie realizowany ranking banków pod względem ich usług transakcyjnych. Co ważne, komisją konkursową są sami bankierzy, zatrudnieni na co dzień na stanowiskach związanych z zarządzaniem środkami pieniężnymi. W tym roku zagłosowało aż 25 000 osób, co może świadczyć o randze i prestiżu tegoż rankingu.


Źródła:
http://www.citibank.pl/poland/homepage/polish/press1/informacje-prasowe-2019-10-14.htm?cat=10195

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt hipoteczny Warszawa
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
02 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Warszawa

Pożyczki bez BIK Kępno
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
17 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Kępno

PKO BP w Barczewie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
15 października 2019

PKO BP w Barczewie

Bezrobocie jedno z najniższych w Europie
Wpisy
author
Patryk Byczek
30 kwietnia 2018

Bezrobocie jedno z najniższych w Europie

RazemPokonamy.pl – portal Santander Bank Polska
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
24 kwietnia 2020

RazemPokonamy.pl – portal Santander Bank Polska

Klienci polecają Vivusa
Wpisy
author
Aneta Jankowska
27 maja 2017

Klienci polecają Vivusa

Porównaj