V Open Day – Santander Consumer Bank szuka startupów

V Open Day – Santander Consumer Bank szuka startupów

author
25 lutego 2020

W swoim najnowszym komunikacie Santander Consumer Bank poinformował, że już 26 marca odbędzie się wydarzenie V Open Day. Tym samym spółka rozpoczyna kolejną edycję poszukiwania startupów do współpracy. Hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest „Bank Jutra”. Jakie są warunki uczestnictwa?

Jak czytamy w swoim najnowszym komunikacie, już za miesiąc, 26 marca odbędzie się V Open Day. Wydarzenie ma na celu odnalezienie startupów, które podejmą współpracę z Santander Consumer Bankiem, by pomóc mu wypełnić wizję „Banku Jutra”. Zapisy na wydarzenie zakończą się 6 marca. Dlaczego warto wziąć udział?

Coraz częściej banki w Polsce decydują się na oddanie opracowania i przygotowania nowoczesnych rozwiązań startupom i fintechom. Te podmioty, których działalność często charakteryzuje się wysokim ryzykiem nie mogą rozwijać swojego potencjału ze względu na braki w finansowaniu. Tego rodzaju współpraca oznacza korzyści po obu stronach.

Jakich startupów poszukuje Santander Consumer Bank tym razem? Przy okazji już V Open Day, który upłynie pod hasłem „Bank Jutra”, poszukiwani są specjaliści od wewnętrznych i zewnętrznych procesów w korporacji. Dzięki współpracy bank zamierza usprawnić obsługę klientów oraz budować jak największe i najsilniejsze pozytywne doświadczenia na linii klient-bank.

V Open Day Bank Jutra – poszukiwania startupów

Piątą edycję swoich poszukiwań Santander Consumer Bank przeprowadzi we Wrocławiu. Wszystkie firmy chętne odmienić oblicze consumer finance w Polsce bank zachęca do wzięcia udziału. Open Day to jednak nie tylko poszukiwania, ale swoiste spotkanie z ciekawymi i nowoczesnymi pomysłami na biznes czy technologie.

Każdy podmiot, który chciałby spróbować swoich sił przy okazji piątej edycji przedsięwzięcia Santander Consumer Banku powinien dokonać zgłoszenia do 6 marca. Można tego dokonać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie: https://www.santanderconsumer.pl/formularze/formularzinnowacje/.

Poza sferą związaną czysto z relacjami pomiędzy bankiem a jego klientami, mile widziane na V Open Day są również firmy zajmujące się komunikacją wewnętrzną. Sprawny i przejrzysty sposób przekazywania informacji to jeden z podstawowych elementów sukcesu współczesnych wielkich przedsiębiorstw.

V Open Day – współpraca dla lepszej przyszłości banków

Co więcej, rozwinięte i funkcjonalne wewnętrzne procesy komunikacji potrafią zniwelować wiele niepewności i przeszkód wynikających z ograniczonej informacji. A jeżeli pracownicy mają pełniejszą wiedzę na temat tego, co dzieje się w ich firmie, to i klienci są bardziej zadowoleni z usług świadczonych przez bank.

Open Day to kolejna już inicjatywa, z jaką do startupów wychodzi Grupa Santander. Santander Bank Polska bowiem jest partnerem programu akceleracyjnego dla startupów o nazwie AccelUp. Ta spółka na początku lutego również poszukiwała partnerów podczas piątej odsłony Innovation Day.

Warto zatem spróbować swoich sił i wypełnić formularz. Może bankierom spodoba się zaprezentowany pomysł, nie wszyscy zgłaszający się uczestnicy zostaną niestety dopuszczeni do udziału w projekcie. O tym, czy udało się zakwalifikować startup dowie się bezpośrednio od Departamentu Strategii i Innowacji Santander Consumer Banku.


Źródła:
https://www.santanderconsumer.pl/formularze/formularzinnowacje/
https://www.santanderconsumer.pl/serwis-prasowy/aktualnosci/v-open-day-bank-jutra-szukamy-start-upow,279,1.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Obowiązki komornika
Porady
author
22 stycznia 2013

Obowiązki komornika

Akcja pomocy hospicjum z udziałem BOŚ Banku
Bez kategorii
author
31 marca 2020

Akcja pomocy hospicjum z udziałem BOŚ Banku

Kredyt gotówkowy Kołobrzeg
Kredyty miasta
author
22 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Kołobrzeg

Ilu Polaków pali papierosy?
Bez kategorii
author
29 listopada 2019

Ilu Polaków pali papierosy?

Ile komornik może zabrać z pensji w 2018?
Dla zadłużonych
author
29 grudnia 2017

Ile komornik może zabrać z pensji w 2018?

Otwieranie i zamykanie rachunków przez iPKO Biznes
Bez kategorii
author
30 października 2019

Otwieranie i zamykanie rachunków przez iPKO Biznes