Warszawskie parkingi – płatności aplikacją mobilną Millennium

Warszawskie parkingi – płatności aplikacją mobilną Millennium

author
Alicja Uzarowicz
06 kwietnia 2020

W swoim najnowszym komunikacie Bank Millennium poinformował o dodaniu nowej funkcji w swojej aplikacji mobilnej. Nowa usługa pozwala opłacać z poziomu aplikacji warszawskie parkingi. Rozwiązanie było możliwe dzięki porozumieniu między Millennium, moBiLET oraz ZDM Warszawa.

Warszawskie parkingi klienci Banku Millennium opłacą już z wykorzystaniem aplikacji mobilnej swojego banku. Wdrożenie nowej usługi stało się możliwe dzięki umowie pomiędzy Bankiem Millennium, firmą moBiLET oraz ZDM Warszawa. Jakie korzyści będą czerpać klienci spółki z nowej funkcji aplikacji mobilnej swojego banku?

Dzięki płatnościom moBiLET, kierowca opłaca tylko czas, który faktycznie spędził na miejscu parkingowym. W sytuacji wykupienia parkingu na jakiś określony czas, kwota za niewykorzystany postój nie jest pobierana. Szczególnie osoby często załatwiające sprawy w centrum miasta docenią więc, ile można zaoszczędzić na takim rozwiązaniu.

Poza tą korzystną ofertą ogromnym plusem rozwiązania jest także wygoda płatności za parking. Tego rodzaju usługa doskonale wpisuje się w plany Banku Millennium co do poszerzania funkcjonalności swojej aplikacji. Spółka postawiła sobie za cel dostarczanie swoim klientom ciekawych rozwiązań, nie tylko z zakresu bankowości.

Fot. Bank Millennium

 

Warszawskie parkingi opłacimy aplikacją Millennium

Aby opłacić parking z pomocą aplikacji mobilnej Banku Millennium, w pierwszej kolejności naturalnie trzeba się do niej zalogować. Następnie należy wybrać z menu zakładkę Płatności oraz Transport i przejść do sekcji Bilety parkingowe. By powiązać płatność z pojazdem, którym zaparkowaliśmy, należy wprowadzić numer rejestracyjny tego auta.

Następnie wystarczy wybrać miasto i strefę parkowania, jak i czas ważności biletu. W tej sytuacji można wybrać konkretną godzinę, o której zamierzamy wrócić do auta albo opcję naliczania czasu przez aplikację, jeżeli nie znamy godziny powrotu. Aby uniknąć nieporozumienia, warto pamiętać o jeszcze jednej kwestii.

Albowiem inkasent parkingowy podczas kontroli nie zawsze domyśli się, że nasz postój został opłacony przez Internet. Dlatego też warto pobrać i wydrukować ze strony www.mobilet.pl bezpłatną winietę i zostawić ją za szybą. Można pobrać ją także w Biurze Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego.

Gdybyśmy nie byli w stanie uzyskać takiej winiety, wystarczy umieścić za szybą po prostu kartkę z napisem „moBiLET”. Nakłoni to pracownika do sprawdzenia w systemie, czy nasz pojazd nie stoi bez opłaty. W innym wypadku może czekać nas mandat i walka o jego ostateczne umorzenie, bo postój przecież opłaciliśmy.

Warszawskie parkingi – płać tylko za czas faktycznego postoju

Warto wspomnieć, że bez względu na wybrany wariant czasowy przed parkowaniem, aplikacja zawsze pobierze środki tylko za wykorzystany czas postoju. Dlatego nawet jeśli sprawę uda załatwić się szybciej, niż myśleliśmy, zapłacimy za parking tylko do momentu zakończenia parkowania, co odznaczamy w aplikacji.

Takie rozwiązanie jest niewątpliwie bardziej sprawiedliwe, niż podchodzenie do parkomatu co godzinę albo opłacanie kilku godzin z góry, by wyjechać zaledwie po kilkudziesięciu minutach. Aplikacja mobilna Banku Millennium zyskała tym samym niezwykle wygodną usługę, która ułatwi życie wielu klientom.

Poza opcją płatności za warszawskie parkingi, bank oferuje kilka innych ciekawych opcji. Albowiem dzięki aplikacji Millennium można zakupić bilety komunikacji w ponad 100 polskich miastach. Kierowcy mogą także opłacić autostrady bez oczekiwania przy bramkach.


Źródła:
https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=p%25C5%2582atno%25C5%259Bci-za-warszawskie-parkingi-dost%25C4%2599pne-w-aplikacji-mobilnej-banku-millennium-02.04.2020&news_articleId=28470547

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

T-Mobile Usługi Bankowe w Ełku
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Ełku

Promocja: „Zakupy na majówkę” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
21 kwietnia 2021

Promocja: „Zakupy na majówkę” w BNP Paribas

Credit Agricole w Gorlicach
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole w Gorlicach

Profi Credit w Elblągu
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
07 czerwca 2019

Profi Credit w Elblągu

Czy komornik może zająć ulgę na dzieci?
Dla zadłużonych
author
Dominika Sobieraj
08 marca 2022

Czy komornik może zająć ulgę na dzieci?

Kredyty i pożyczki dla rolników
Kredyty
author
Aleksandra Gościnna
10 listopada 2022

Kredyty i pożyczki dla rolników

Porównaj