Washster Polska – jak działa nowa aplikacja?

Washster Polska – jak działa nowa aplikacja?

author
Alicja Uzarowicz
23 lutego 2020

Na rynku aplikacji mobilnych pojawiła się nowość – Washster. Twórcy narzędzia oferują usługi prania z odbiorem oraz dostawą do domu. Niewątpliwie może to ułatwić codzienne obowiązki osobom, które nie chcą poświęcać czasu na zawożenie i odbieranie ubrań. Jak działa to narzędzie dostępne przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

W ostatnim czasie na rynku aplikacji mobilnych pojawiła się usługa, której dotychczas nie oferował żaden dostawca typu door-to-door. Washster pozwala na zamówienie usługi prania z odbiorem pod wskazanym adresem. Poza praniem użytkownicy mogą również zamówić prasowanie przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.

Za pojawienie się nowej aplikacji odpowiedzialny jest startup o tej samej nazwie, który przy projektowaniu i wdrażaniu usług współpracowali z firmą Efigence. Ten podmiot specjalizuje się co prawda usługami bankowości cyfrowej, dlatego niewątpliwie pomagał przy projekcie Washster od strony płatniczej.

Pomysł stworzenia aplikacji mobilnej umożliwiającej zamawianie nieistniejących dotychczas w Polsce usług opracowali Łukasz Szmel oraz Marek Lesiak. To właśnie dzięki nim rodacy ułatwią sobie życie jeszcze bardziej. Jak działa usługa i jak długo trzeba czekać od momentu odbioru prania do jego dostarczenia?

Washster Polska – nowe rozwiązanie dla mocno zajętych Polaków

Podczas projektowania i przygotowywania aplikacji mobilnej twórcy postarali się, aby debiut nastąpił w tym samym momencie dla różnych rodzajów smartfonów. Stąd ze sklepów z aplikacjami bezpłatnie pobrać mogą Washster użytkownicy telefonów z Androidem oraz iOS.

Aby zapewnić powodzenie swoich usług według współczesnych standardów, twórcy zadbali o intuicyjność i wygodę zamawiania swoich usług. Po włączeniu aplikacji wystarczy zatem wybrać miejsce i godzinę odbioru przedmiotów, które chcemy wyprać.

W ramach usług Washster Polska można wybrać usługi prania i prasowania nawet 30 różnych rodzajów ubrań. Wśród nich znalazły się oczywiście takie przedmioty jak płaszcz, marynarka lub żakiet, koszula, czy cały garnitur. Po zamówieniu usługi wystarczy przekazać ubrania kurierowi.

Washster nie zwalnia tempa – plany na przyszłość

Po przekazaniu ubrań kurierowi na ich dostarczenie z powrotem należy czekać do 48 godzin. Poza wyborem dogodnego dla klienta adresu odbioru prania, można wybrać miejsce, do którego ma ono zostać dostarczone już po wypraniu. Kurierzy obsługują adresy zarówno firmowe, jak i prywatne.

Na ten moment z usług Washster mogą korzystać tylko klienci mieszkający na terenie Warszawy. Jednak jak zapowiadają twórcy aplikacji, stopniowo będą dołączać do niej inne miasta. Docelowo usługi startup będzie oferował również klientom w Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.

Poza zwiększaniem zasięgu swoich usług, integralną częścią rozwoju przedsiębiorstwa są różne działania marketingowe. Dzięki podjętym działaniom mającym na celu rozreklamowanie usług do końca bieżącego roku Washster ma osiągnąć liczbę 10 tys. pobrań aplikacji. Zaś prognoza co do ilości miesięcznych zamówień wynosi 500 na miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Krośnie Odrzańskim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
06 sierpnia 2019

PKO BP w Krośnie Odrzańskim

Ile kosztuje Cyfrowy Polsat?
Ile kosztuje
author
Dominika Sobieraj
13 stycznia 2022

Ile kosztuje Cyfrowy Polsat?

BNP Paribas oddziały w Stargardzie
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
17 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Stargardzie

BNP Paribas oddziały w Lublińcu
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Lublińcu

Bank Pekao w Stargardzie
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 sierpnia 2019

Bank Pekao w Stargardzie

Pożyczki bez zaświadczeń Lubartów
Pożyczki miasta
author
Dominika Sobieraj
18 kwietnia 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Lubartów

Porównaj