Wpisy Inne
Karta wielowalutowa dla firm w Alior Banku
Wpisy Inne

Karta wielowalutowa dla firm w Alior Banku

author
Dominika Sobieraj
27 października 2018

Karta Wielowalutowa dla firm jest już dostępna w Alior Banku. Karta wielowalutowa Mastercard Debit Commercial umożliwia płacenie w 23 walutach bez kosztów przewalutowania. Karta samodzielnie rozpoznaje, w jakiej walucie płacimy i pobiera środki z odpowiedniego konta walutowego. Odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące karty.

Kategorie:

Władze Santander Banku Polska

Santander Bank Polska, który do 7 września bieżącego roku brandował się jako Bank Zachodni WBK, jest trzecim największym bankiem w Polsce. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie.

Jak zamknąć konto w mBanku ?

Jeżeli nie jesteśmy zadowoleni z jakiegokolwiek aspektu naszego konta bankowego, możemy złożyć wypowiedzenie rachunku i zlikwidować niechciane konto. Sprawdzamy, jak można zamknąć konto w mBanku. 

Jak zamknąć konto w Banku Millennium?

Powodów do zamknięcia konta może być wiele - koniec promocji, upłynięcie okresu darmowego konta lub po prostu znalezienie lepszej oferty. Sprawdzamy, jak zamknąć konto w Banku Millennium. 

Jak zamknąć konto w ING Banku Śląskim ?

Klienci, którzy chcą zamknąć konto w banku, z reguły szukają takiej opcji w bankowości internetowej. Niestety - w ING Banku Śląskim takiej możliwości nie ma. Sprawdź, jak zamknąć konto w ING Banku Śląskim. 

Bankowość osobista w PKO BP  

Bankowość Osobista w PKO BP to specjalna oferta dedykowana najbardziej wymagającym Klientom. Sprawdziliśmy, na jakie profity co mogą liczyć użytkownicy „Bankowości szytej na miarę”. 

Jak zamknąć konto w PKO BP?

Wiele osób w naszym kraju posiada rachunki w banku PKO BP. Jeśli jednak z jakichś powodów chcesz skorzystać z oferty innego banku, sprawdź, jak zamknąć konto w PKO BP.

Jak zamknąć konto w T-Mobile Usługi Bankowe?

Jeżeli nie jesteśmy zadowoleni z prowadzonego konta albo po prostu nie chcemy już z niego korzystać, zawsze możemy z posiadanego rachunku zrezygnować. Sprawdzamy, jak zamknąć konto w T-Mobile Usługi Bankowe.

Jak zamknąć konto w Orange Finanse?

Znaleźliśmy lepszą ofertę, mamy już za dużo kont, skończyła się promocja - przyczyn chęci zamknięcia konta może być wiele. Sprawdzamy, jak można zrezygnować z rachunku prowadzonego w Orange Finanse.

Jak zamknąć konto w Plus Banku?

Każdą umowę rachunku bankowego możemy rozwiązać w dowolnym momencie, niezależnie od tego, z jakich przyczyn chcielibyśmy to zrobić. Sprawdzamy, w jaki sposób można zamknąć konto w Plus Banku.

Jak zamknąć konto w BOŚ Banku?

Każdy Klient ma prawo do rezygnacji z umowy rachunku, jeżeli nie wyraża już chęci prowadzenia konta w danym banku. Sprawdzamy, w jaki sposób można zamknąć konto w BOŚ Banku. 

Jak zapłacić Blikiem w Biedronce ?

Od 17 września 2018, za zakupy w Biedronce możemy zapłacić Blikiem. Sprawdzamy, jak to zrobić.

Jak zamknąć konto w BGŻ BNP Paribas?

Chciałbyś zamknąc konto, lecz nie wiesz w jaki sposób możesz tego dokonać? Poniżej opisaliśmy metody składania wypowiedzeń rachunków osobistych, niezależnie od powodów. Sprawdź, jak można zamknąć konto w Banku BGŻ BNP Paribas.

Coraz większe wymagania przy kredytach hipotecznych

Coraz więcej Polaków decyduje się na kredyty hipoteczne. Mimo dużego zainteresowania, banki zwiększają wymagania wobec tych zobowiązań.

Wysokość mandatów za brak polisy OC w 2019

Polisę OC musi wykupić każdy, kto chce prowadzić pojazd. Niestety nadal wielu Polaków zapomina o właściwym terminie płatności. Dla wszystkich spóźnialskich przewidziane są wysokie mandaty za brak policy OC. Ile wyniesie kara w 2019 roku?

Jak zamknąć konto w Toyota Banku?

Przyczyn rezygnacji z konta bankowego może być wiele - nie musimy się jednak nikomu z nich tłumaczyć. Każdemu Klientowi przysługuje prawo do rezygnacji z usług bankowych. Sprawdzamy, jakie są możliwości zamknięcia konta w Toyota Banku.

Kradzież będzie przestępstwem od 500 zł

Zaledwie dwa dni temu sejm przyjął projekt nowelizacji obecnego Kodeksu Wykroczeń. Według proponowanych zmian kradzież ma być uznawana za przestępstwo dopiero już progu 500 złotych. 

Najbogatsze gminy w Polsce

Które gminy w Polsce mogą pochwalić się tytułem najbogatszych? Z rankingu “Wspólnoty” za rok 2017 wynika, że podium należy niezmiennie do tych samych miejscowości. 

Co kupić na Dzień Chłopaka?

Już 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. Co kupić mężczyznom, jak ich zaskoczyć? Sprawdź 30 najlepszych pomysłów na prezeny z okazji Dnia Chłopaka, zarówno tych młodszych, jak i starszych. 

Jak zamknąć konto w Citi Handlowym?

Chcesz zamknąć konto w Citi Handlowym? Poniższe informacje mogą okazać się bardzo pomocne, poneiważ krok po kroku przedstawiają w jaki sposób można złożyć wypowiedzenie rachunku.

Farmaceuta dowiezie leki do domu?

Portal „Rzeczpospolita” podaje, że w życie wejdą nowe regulacje dotyczące niepełnosprawnych, które w ogromnej mierze ułatwią zakup wymaganych lekarstw. Mowa o rozwiązaniu, w którym doręczycielem leków do osób niepełnosprawnych będzie farmaceuta.

Bezpieczne pożyczanie – na co zwrócić uwagę?

Potrzebujesz gotówki na niecierpiące zwłoki wydatki? Zanim zdecydujesz się na konkretną pożyczkę, sprawdź, jak bezpiecznie pożyczać, by nie wplątać się w niekorzystne zobowiązanie na długie lata.