Chociaż wynajem aut nie jest czymś nowym, to możliwość wypożyczenia Tesli w Polsce jest absolutnym zaskoczeniem. Elektryczne auta robiące furorę na rynkach zagraniczych cieszą się powodzeniem także w naszym kraju. Ile kosztuje jazda Teslą w warszawskiej wypożyczalni?

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 17.04.2018
Udostępnij:

Firma na brak Klientów nie narzeka, chociaż ładowanie aut elektrycznych w Polsce jest w dalszym ciągu nieco ograniczone. Przedsiębiorstwo na ten moment dysponuje pięcioma modelami samochodu marki Tesla.

Warto wiedzieć, że firma działa na terenie Poznania i Warszawy, ale za opłatą samochód może zostać doprowadzony we wskazane miejsce – po wcześniej przeprowadzonych ustaleniach.

Cennik

Warto zaznaczyć, że podane stawki obowiązują jedynie firmy, ponieważ osoby prywatne ustalają cenę po skontaktowaniu się z przedsiębiorstwem. Ceny wynajmu samochodów zależą od wielu czynników. Podstawowymi są czas wynajmu oraz model wynajmowanego samochodu. Pierwszy dzień wypożyczenia auta (z limitem 100 kilometrów od 9:00 do 8:00 następnego dnia) kosztuje 1 000 złotych. Za konkretnie interesującą nas Teslę zapłacimy od 450 złotych do 1000 złotych. Są także opłaty dodatkowe, na przykład za dodatkowy kilometr ponad limit, czy dostawę lub odbiór Tesli lawetą poza siedzibą. Usługi te kosztują kolejno 2 złote oraz 4 złote za kilometr.

Flota

Serwis teslawynajem.pl ma do zaproponowania swoim Klientom pięć samochodów. Są to:
 

  • dwie sztuki Tesli X,

  • trzy sztuki Tesli S.

W przyszłym roku do firmy ma trafić także Tesla Model 3 oraz Tesla Semi (ciężarówka). Ten ostatni stoi jednak pod znakiem zapytania, ponieważ nie wiadomo, czy fabryki wyrobią się z produkcją). W roku 2020 mają być także dostępne Tesle w wersji Roadster.

Oferty firmy

Teslawynajem.pl poza tradycyjnym wypożyczeniem auta oferuje także wynajem samochodów na:
 

  • eventyod 1000 złotych + ubezpieczenie,

  • weekendyod 1000 złotych dziennie + ubezpieczenie,

  • do ślubuod 1000 złotych.

Terminarze rezerwacyjne można znaleźć na stronie głównej serwisu.


 

Komentarze