zadluzenia.com
zamknij

Kredyt -60% dla solidnych w Alior Banku

Ahoj, lekko spłato pożyczki – mówi Alior Bank w najnowszej reklamie swojego produktu. Czy rzeczywiście wychodzi tanio ?

 

Ruszyła najnowsza promocja Alior Banku – „Kredyt -60% dla solidnych”. Osoby, które przeniosą swoje zobowiązanie z innego banku, będą miały niższe oprocentowanie o 30%, a w przypadku terminowej spłaty – o dodatkowe 10% w ciągu pierwszych trzech lat. Maksymalna obniżka to 60% oprocentowania bazowego.

 

Czy wychodzi tanio ? RRSO dla przykładu reprezentatywnego to 14,76%. Dobra oferta, ale pamiętajmy, że w poprzedniej promocji („Kredyt -30% dla solidnych) RRSO wynosiło tylko 8,8%.

 

Przy okazji duży plus dla Alior Banku – to bodajże pierwszy bank, który w swojej reklamie tak mocno eksponuje RRSO, czyli rzeczywista stopę rocznego oprocentowania.

 

Kredyt -60% dla solidnych w Alior Banku

  • Maksymalna kwota: 200 000 zł
  • Spłata do 10 lat
  • RRSO od 14,76%
  • Wniosek przez Internet
  • Oferta dla osób z pozytywną historią kredytową
Złóż wniosek

Dla osób z dobrą historią kredytową, czyli dla kogo ?

 

Promocyjna oferta skierowana jest do osób, które nie miały opóźnień w spłacie innych zobowiązań w okresie 12 miesięcy, licząc od dnia złożenia wniosku. Dość liberalne podejście. 

 


Ile kosztuje „Kredyt -60% dla solidnych”

 

Alior Bank nie udostępnia niestety kalkulatora pożyczkowego. Koszt kredytu możemy poznać wyłącznie na podstawie przykładu reprezentatywnego:

 

Kwota kredytu: 50 000 zł, spłata w 52 miesiące, rata wynosi 1284,75 zł. Łącznie oddajemy 66 806,79 zł. Oprocentowanie wynosi 7%, prowizja za udzielenie kredytu 4%, a koszt ubezpieczenia to 5172,41 zł. Ostateczne warunki kredytu zależą od: wiarygodności Klienta, daty wypłaty kredytu oraz dnia płatności pierwszej raty.

 

Kalkulator kredytowy Alior Banku znajdziemy przy innym produkcie: pożyczce gotówkowej online.

 


Podsumowanie

 

Kredyt -60% dla solidnych w Alior Banku to solidna propozycja, mimo że poprzednia promocja dawała lepsze RRSO. Pozytywnie oceniamy wysoką kwotę kredytu oraz wniosek przez Internet. Doceniamy również politykę informacyjną Alior Banku – bank mocno eksponuje RRSO swojego produktu, a to rzadkość wśród konkurencji.

 

Plusy:

Wysoka kwota kredytu

Dobre RRSO – od 14,76%

Wniosek przez Internet

Długi okres spłaty

Bardzo dobra infolinia Banku

Atrakcyjny marketing

 

Minusy:

Brak kalkulatora kredytowego

RRSO było niższe w poprzedniej promocji

 

Nasza Ocena: 8/10

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
5 / 5 z 1 oceny
~michal

a na jakieś mniejsze kwoty? 200 000 to dla mnie o wiele za dużo? zaczynam się rozglądać za kredytem rzedu 20-30 tysiecy ale może nawet do 50, zależy jakie by były warunki czy może 50 000 bardziej by si e opłacało itp. Tutaj jest ten przykład reprezentatywny czyli 50 000 zł spłacone w 4 lata daje do spłącenia łącznie 66 tsięcy. Dlamnie to chyba za dużo, na epwno są lepsze oferty. Jakby ktoś coś wiedział albo trafił na jakiś dorby artykuł to dajcie znać. Maila nie podaje, będę tu zaglądac   Odpowiedź