Kredyt na oświadczenie

Kredyt na oświadczenie

author
Aleksandra Gościnna
18 października 2022

Potrzebujesz szybkiego kredytu w banku, ale nie masz ochoty kompletować zbędnych dokumentów? Rozwiązaniem może być kredyt na oświadczenie, dostępny w całości przez Internet i bez zaświadczeń. Maksymalna kwota takiego kredytu to nawet 200 000 zł i spłatą w ciągu 10 lat. Wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu.

KREDYT NA OŚWIADCZENIE - RANKING

Spis treści:

  1. KREDYT NA OŚWIADCZENIE - RANKING
  2. Kredyt na oświadczenie to minimum formalności
  3. Dla kogo kredyt na oświadczenie
  4. Wymagane dokumenty do kredytu
  5. Gdzie dostaniemy kredyt na oświadczenie?
  6. Kredyt na oświadczenie przez Internet
  7. Oświadczenie a zaświadczenie
  8. Pożyczki na oświadczenie
  9. PRZYKŁADY REPREZENTATYWNE
Zwiń spis treści

Kredyt na oświadczenie to minimum formalności

Szukając najlepszego kredytu, Klienci oczekują przede wszystkim atrakcyjnych warunków, krótkiego procesu oraz minimalnej liczby formalności. Takie kryteria spełniają właśnie kredyty na oświadczenie. Ich główny atut to skrócony proces kredytowy – nie musimy bowiem przedstawiać w banku licznych dokumentów potwierdzających nasz dochód. Klienci często zastanawiają się “w jakim banku otrzymam kredyt?” Na to pytanie nie ma odpowiedzi. Spełniając podstawowe warunki, takie jak zdolność kredytowa i pozytywna historia kredytowa – kredyt na oświadczenie stoi dla nas otworem w niemalże każdym banku.

Wypełniając przez Internet wniosek o kredyt, podajemy wyłącznie wysokość naszego wynagrodzenia oraz jego źródło. Dzięki temu możemy szybko otrzymamy decyzję kredytową, a pieniądze mogą trafić na nasze konto nawet w ciągu 24 godzin.

Niestety większość banków nadal oczekuje od nas kompletu dokumentów – głównie zaświadczenia od pracodawcy, odcinka emerytury/renty lub innych.

Kredyty na oświadczenie – szczegóły oferty:

Rodzaj produktu:kredyt na oświadczenie
Kwota kredytu:od 500 do 300 000 zł
Czas spłaty:od 1 do 120 miesięcy
Wymagane zaświadczenie:nie
Jakie banki:Smartney, Alior Bank, Credit Agricole
Prowizja:od 0%
RRSO:od 9,59%
Czas wypłaty:1-2 dni robocze

Dla kogo kredyt na oświadczenie

Kredyt mogą otrzymać osoby, które:

1) ukończyły 18 lat
2) posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
3) są obywatelami polskimi
4) mieszkają i pracują w Polsce
5) uzyskują stałe i udokumentowane dochody
6) posiadają odpowiednią zdolność kredytową
7) mają dobre historią kredytową.

Jak widać, wymagania są identyczne jak przy normalnym kredycie gotówkowym dostępnym w oddziale. Podstawowy warunek to bycie osobą pełnoletnią z pełną zdolnością do czynności prawnych i uzyskiwanie dochód w naszym kraju. Istotna jest także historia kredytowa Klienta. Warto więc unikać zadłużeń, sposobem na to może być np. kredyt oddłużeniowy.

Kredytu mogą nie otrzymać osoby pracujące za granicą. Kolejny warunek to dobra historia kredytowa, widoczna w BIK. Osoby, które zalegają ze spłatą innych kredytów/pożyczek, powinny raczej sięgnąć po popularne pożyczki bez BIK.

Wymagane dokumenty do kredytu

Wszystkie prezentowane kredyty dostępne są w całości przez Internet. Dzięki temu wszystkie formalności załatwimy bez wizyty w bankowym oddziale i bez kompletowania dokumentów.

Do złożenia wniosku o kredyt potrzebujemy wyłącznie:

– aktualnego dowodu osobistego
– telefonu komórkowego
– adresu e-mail
– konta w banku na które otrzymamy kredyt.

Przy kredytach na oświadczenie nie są natomiast wymagane zaświadczenia o dochodach. Jak to wygląda w praktyce? Wypełniając wniosek kredytowy, w stosownym polu wpisujemy wyłącznie wysokość naszych miesięcznych dochodów oraz ich źródło.

Nie ma konieczności dołączania dokumentów od pracodawcy, wyciągu z emerytury/renty lub innych. Dlatego jest to przykład pożyczek bez zaświadczeń. Pamiętajmy natomiast, że bank może nas poprosić o wyciąg z rachunku bankowego, na który wpływa deklarowany przez nas dochód. Uzyskanie wyciągu z konta to jednak żadna trudność – z łatwością zrobimy to przez Internet, dosłownie w ciągu kilku minut.

Podstawowy dokument to dowód osobisty. Jest to zatem przykład pożyczki na dowód. Wnioskując o kredyt, wskazujemy jego numer i serię, datę wydania oraz organ wydający. Telefon komórkowy również jest niezbędny – większość banków skontaktuje się z nami telefonicznie w celu ustalenia szczegółów kredytu i weryfikacji danych wskazanych we wniosku.

Gdzie dostaniemy kredyt na oświadczenie?

Osoby, które zastanawiają się, gdzie można otrzymać kredyt na oświadczenie, nie muszą martwić się, że będą długo poszukiwać takiej oferty. Mamy dobrą wiadomość, gdyż większość banków dostępnych w Polsce oferuje taki rodzaj finansowania. Lista kredytodawców jest naprawdę spora, zatem bardzo możliwe, że znajduje się na niej również bank, w którym posiadamy obecnie swój rachunek bankowy. To szczególnie istotne, gdyż zwrócenie się do swojego banku będzie prawdopodobnie najlepszą opcją.

Klienci, którzy nie mają czasu na odwiedzanie placówki stacjonarnej swojego banku również nie muszą się przejmować. Wiele ofert dostępnych jest bowiem w całości bez wychodzenia z domu – przez Internet. W takim wypadku do złożenia wniosku potrzebne będzie nam tylko jedno z naszych urządzeń mobilnych, takich jak tablet, laptop czy smartfon. Aby złożyć wniosek, musimy odwiedzić stronę internetową wybranego banku i wypełnić formularz online. W procesie wnioskowania konieczne będzie natomiast posiadanie dowodu osobistego, telefonu komórkowego, adresu e-mail, a także rachunku bankowego.

Co ciekawe, z uwagi na obecną sytuację, coraz więcej banków decyduje się na poszerzenie dostępności ofert w pełni online. Oznacza to, że nawet jeśli w naszym banku nie było wcześniej opcji wnioskowania bez wychodzenia z domu, to nie musi być jednoznaczne z tym, że taka opcja wkrótce nie będzie dostępna. Warto zatem regularnie sprawdzać zmiany w ofertach banków, które nas interesują. Sporym atutem tych ofert jest właśnie prosty i wygodny sposób ubiegania się o kredyt na oświadczenie. Wnioskowanie dostępne jest w całości online, a otrzymane środku dostaniemy również bez konieczności wychodzenia z domu, bowiem kredytodawcy przesyłają je bezpośrednio na nasze konta bankowe. Warto pamiętać także o tym, że finansowanie otrzymane w ramach kredytu na oświadczenie można wykorzystać na dowolny cel.

Kredyt na oświadczenie a zdolność kredytowa

Kredyt na oświadczenie to rodzaj finansowania, przy którym nie ma konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach, a jak sama nazwa wskazuje, wystarczy wyłącznie oświadczenie o dochodach. Oznacza to, że podczas procesu kredytowego Klient zobowiązany jest do podania informacji o wysokości otrzymywanych każdego miesiąca dochodów oraz ich źródle. Brak dokładnej weryfikacji zarobków nie jest natomiast jednoznaczny z tym, że zdolność kredytowa Klienta jest bez znaczenia. Przeciwnie – jednym z warunków, jakie należy spełnić, aby uzyskać kredyt na oświadczenie, to właśnie posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Ta z kolei rozumiana jest głównie przez wysokość miesięcznych dochodów. Dla kredytodawcy bardzo ważne jest to, aby Klient był wypłacalny, w przeciwnym razie nie chce udzielić mu finansowania.

Zatem Klient, który stara się o kredyt, musi liczyć się z tym, że kredytodawca będzie oceniał jego zdolność kredytową. Warto więc zadbać o to, aby była ona jak najlepsza, gdyż może okazać się decydującym czynnikiem w kwestii przyznania nam kredytu. Z tego powodu istotne jest, aby wiedzieć, co tak naprawdę składa się na ocenę zdolności kredytowej. Tych elementów jest kilka, ale bez wątpienia do najbardziej kojarzonych zaliczamy wysokość dochodów. Nie oznacza to oczywiście, że osoba z niskimi zarobkami ma małe szanse na finansowanie. Ważna jest bowiem także wysokość wydatków Klienta. Równie ważne jest także źródło otrzymywanego dochodu. Kredytodawcy najchętniej powierzą środki osobie, który uzyskuje dochód z pewnego i stabilnego miejsca. Oznacza to zatem, że najlepszą sytuacją jest tak, kiedy Klient zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.

Jednak nie sam kredyt na oświadczenie . Istotne jest także to, na co Klient musi przeznaczyć otrzymywane dochody. Tutaj pod uwagę brana może być zatem wielkość gospodarstwa domowego, a zatem to, ile osób jest na utrzymaniu Klienta. Równie znaczące są także inne zobowiązania finansowe. W tym miejscu warto wspomnieć zarówno o tych z przeszłości, jak i aktywnych. Historia kredytowa Klienta jest bowiem jednym z istotniejszych czynników podczas procesu kredytowego. Oznacza to, że w najlepszej sytuacji jest osoba, która nie posiada wielu aktywnych zobowiązań, a wszystkie poprzednie spłacała w wyznaczonych terminach i nie znalazła się w rejestrach dłużników. Musimy mieć świadomość tego, że nawet w przypadku kredytu z minimum wymaganych formalności nie unikniemy oceny naszej zdolność kredytowej. Warto zatem dbać o to, by była możliwie najlepsza. Jeśli kredytodawca oceni ją jako niewystarczającą, to możemy spodziewać się raczej tylko negatywnej decyzji kredytowej. W takiej sytuacji natomiast sięgnąć można po pożyczki na oświadczenie. Osoby, które obawiają się, że popadną w długi z powodu wielu aktywnych rat zobowiązań, powinny pomyśleć o wzięciu kredytu konsolidacyjnego online.

Kredyt na oświadczenie przez Internet

Kredyt na oświadczenie dostępny jest w wielu bankach komercyjnych w Polsce. I tak jak w przypadku różnych ofert kredytowych, niektóre banki umożliwiają ubieganie się o finansowanie także online. W takim wypadku wniosek o kredyt można złożyć o każdej porze, wystarczy mieć dostęp do Internetu, a następnie odwiedzić stronę internetową wybranego banku. Sam proces kredytowy może wyglądać inaczej w każdym banku. Warto mieć na uwadze fakt, że kredyt przez Internet nie zawsze musi być dostępny online od początku do końca. Niektóre banki udostępniają wyłącznie opcje wnioskowania bez wychodzenia z domu. Wciąż jednak znaleźć można takie oferty, które gwarantują cały proces w pełni zdalny.

Przy wnioskowaniu o kredyt online, należy wypełnić wniosek na stronie internetowej, do jego wypełnienia potrzebny nam będzie z kolei głównie dowód osobisty. Dane zamieszczone na tym dokumencie są niezbędne do tego, by prawidłowo wypełnić wniosek o finansowanie. Dodatkowo wymagany będzie także numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz numer konta bankowego. Jeśli chodzi o dodatkowo dokumenty, to nie trzeba obawiać się o konieczność zaświadczenia od pracodawcy. Kredyt na oświadczenie, jak sama nazwa wskazuje, wymaga jedynie złożenia oświadczenia o dochodach. Oznacza to, że we wniosku należy wyłącznie wpisać wysokość otrzymywanych co miesiąc dochodów, a także ich źródło.

Należy wiedzieć, że kredyt hipoteczny jest niemożliwy do uzyskania na oświadczenie. Ten rodzaj zobowiązania finansowego to bardzo złożona procedura, która najczęściej nawet kilkadziesiąt dni. Kredyt hipoteczny to najpoważniejsze zobowiązanie i trzeba się do niego maksymalnie przygotować.

Oświadczenie a zaświadczenie

Dla niektórych termin zaświadczenie stosowany jest zamiennie z pojęciem oświadczenie. Warto jednak wiedzieć, że są to dwie zupełnie inne rzeczy. Zaświadczenia są oficjalnymi dokumentami, które uzyskujemy w celu potwierdzenia naszych dochodów, mogą to być dokumenty wydawane przez kadry, pracodawcę lub z urzędów. Wszystko zależy od tego, skąd czerpiemy nasze dochody.

W przypadku oświadczenia nie musimy natomiast dostarczać żadnych dokumentów. Oświadczenie składamy samodzielnie. Wystarczy w odpowiednim miejscu we wniosku o kredyt podać wysokość dochodów, które otrzymujemy każdego miesiąca. Należy również podać źródło naszego przychodu. Ważna informacja jest taka, że dane, które podajemy w oświadczeniu muszą być zgodne z realiami. W przypadku, gdy skłamiemy we wniosku, możemy liczyć się z tym, że zostaniemy pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

Kredyt na oświadczenie dla firm

Klienci indywidualni mają sporo możliwości do zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Jak jednak jest w przypadku firm? Osoby zainteresowane finansowaniem na rozwój firmy mogą skorzystać z szeregu różnych produktów finansowych. Najczęściej są to kredyty inwestycyjne. Co ciekawe, przedsiębiorcy mogą uzyskać finansowanie na firmę również bez dostarczania zaświadczeń z US czy ZUS.

Kredyt na oświadczenie dostępny jest bowiem zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Chodzi bowiem o samą procedurę przyznawania środków, czyli o brak konieczności dostarczania wielu dokumentów. Poniżej prezentujemy oferty kredytów bez zaświadczeń dla firm.

Pożyczki na oświadczenie

Zobowiązania finansowe przeważnie wymagają dostarczenia zaświadczenia o zarobkach. W przypadku pożyczek na oświadczenie nie ma jednak konieczności dostarczania dokumentów, które potwierdzają uzyskiwane dochody. Wystarczy wyłącznie samo oświadczenie – czyli ręczne wskazanie wysokości dochodów i ich źródła. Takie rozwiązanie szczególnie istotne jest dla osób, które niespodziewanie utraciły pracę. Wówczas szczególnie przydadzą się dodatkowe pieniądze.

Pożyczka na oświadczenie będzie więc produktem, w przypadku którego Klient wyłącznie składa deklaracje o wysokości i źródle dochodów. Nie ma zatem konieczności składania dokumentów potwierdzających uzyskiwanie tych dochodów. Z tego powodu korzystać z finansowania mogą również osoby, które pracują bez umowy o pracę, a uzyskują dodatkowe dochody.

Finansowanie to sprawdzi się również w przypadku osób zadłużonych, czyli takich, które nie mają dobrej zdolności i historii kredytowej. Niektórzy pożyczkodawcy udzielają bowiem pożyczek także osobom z trudną sytuacją finansową. Nie oznacza to jednak, że oświadczeniu o dochodach można skłamać. W każdym przypadku można nastąpić weryfikacja złożonej przez nas deklaracji, dlatego musi ona być zgodna z prawdą.

Dobra informacja jest również taka, że środki z pożyczek na oświadczenie przeznaczyć można na dowolny cel. Może to być na przykład zakup sprzętów RTV/AGD, spłata rachunków czy bieżące wydatki. Pamiętajmy jednak, żeby unikać spłaty innych pożyczek z środków z kolejnych zadłużeń – w takim wypadku łatwo wpaść w spieralę długów, ta natomiast tylko pogorszy naszą sytuację finansową.

Kredyt na oświadczenie – informacje ogólne

Udzielenie kredytu gotówkowego na oświadczenie nie jest niczym szczególnym – o tym trzeba pamiętać. Osoba wykazująca zdolność kredytową i posiadająca pozytywną historię kredytową może liczyć na zaciągnięcie finansowania. Wówczas Klient może sobie pomyśleć “w każdym banku otrzymam kredyt”. Wystarczy posiadać rachunek bankowy i dowód osobisty. Poźniej każde oświadczenie online wystarczy przejść w kilka sekund. Oświadczenie online jest wygodnym rozwiązaniem, ponieważ nie trzeba fatygować się do placówki banku. Nieważne, czy chodzi o kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny czy kredyt hipoteczny. Ten ostatni oczywiście na oświadczenie jest niemożliwy do uzyskania. W przypadku kredytu konsolidacyjnego musimy najczęściej wykazać kredyty, jakie już posiadamy. W przypadku kredytu hipotecznego cała procedura jest maksymalnie skomplikowana i wymaga czasu.

Kredyt konsolidacyjny to łatwiejsza forma finansowania od kredytu hipotecznego. We wniosku należy najczęściej wskazać kwotę posiadanych kredytów, wysokość raty oraz na jaki okres chcemy rozłożyć kredyt konsolidacyjny. W sprawie takiego kredytu (kredyt gotówkowy również się zalicza) składamy oświadczenie online – najczęściej nie trzeba fatygować się do banku. Kredyt konsolidacyjny może być bardzo pomocny, ponieważ zamieni kilka rat w jedną, najczęściej niższą.

Będziemy oczywiście sprawdzani przez bank w biurze informacji kredytowej – na to musimy być gotowi. Biuro informacji kredytowej nie jest jednak czymś strasznym – są tam ogólne informacje o naszym podejściu do posiadanych zobowiązań i ich spłaty. Zastanawiasz się jak w ogóle działa kredyt? Jest to transakcja wiązana – bank pożycza nam pieniądze, a my oddajemy je z procentem – działa tak niemalże każdy kredyt (poza kredytami ratalnymi na produkt – tam raty mogą wynosić 0%). W jakim banku otrzymam kredyt? W każdym, pod warunkiem posiadania zdolności kredytowej oraz pozytywnej historii kredytowej.

Podsumowanie

1. Kredyt na oświadczenie oferuje tylko kilka banków w Polsce.
2. Maksymalna kwota takiego kredytu to nawet 300 000 zł.
3. Oświadczenie to wyłącznie nasza deklaracja o dochodach.
4. Pieniądze z kredytu gotówkowego możemy przeznaczyć na dowolny cel.
5. Kredyt dostępny jest w całości przez Internet.
6. Pieniądze są wypłacane bezpośrednio na konto bankowe.
7. Kredytu nie otrzymamy ze złą historią kredytową w BIK.
8. Minimalny wiek do otrzymania kredytu to 18 lat.
9. Do otrzymania kredytu gotówkowego wymagany jest dowód osobisty, telefon, e-mail oraz konto w banku.
10. Spłatę kredytu gotówkowego na oświadczenie możemy rozłożyć nawet na 10 lat.
11. Kredyt hipoteczny jest niemożliwy do uzyskania na oświadczenie (również oświadczenie online).

PRZYKŁADY REPREZENTATYWNE

1) Kasa Stefczyka

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. RRSO: 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.


2) Bancovo

RRSO dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. RRSO dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”:RRSO wynosi 24,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 440,65 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 918,42 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 22 477,77 zł (w tym: prowizja 3 635,47 zł, odsetki 18 842,30 zł), 77 miesięcznych równych rat po 614,17 zł, ostatnia rata wyrównująca 627,33 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r.


4) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Internetowej wynosi 9,04%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 28 100 zł; całkowita kwota do zapłaty: 35 331,18 zł; oprocentowanie zmienne: 8,69%; całkowity koszt pożyczki: 7231,18 zł, w tymprowizja: 0 zł (0%), odsetki: 7231,18 zł; 65 miesięcznych rat, w tym 64 równe raty w wysokości 543,56 zł, ostatnia rata: 543,34 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.09.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.


5) Kasa Stefczyka – konsolidacja

Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.


6) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku spełnienia warunków promocji (RRSO): 60,82% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 242,36 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 17.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 982,65 zł, w tym: prowizja 527,83 zł, odsetki 3 454,82 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 482,65 zł (stan na dzień 02.06.2022).

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku niespełnienia warunków promocji (RRSO): 85,06% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 34 ratach miesięcznych po 242,36 zł rata, rata 35. w kwocie 4 214,58 zł, oprocentowanie zmienne 17.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 7 954,82 zł, w tym: prowizja 4 500,00 zł, odsetki 3 454,82 zł. Całkowita kwota do zapłaty 12 454,82 zł (stan na dzień 02.06.2022).


7) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


8) Wonga

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 75,08%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000 zł, całkowita kwota do zapłaty 5115,53 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 2115,53 zł (w tym: prowizja 1749,90 zł, odsetki 365,63 zł), 23 miesięczne raty równe 213,09 zł i ostatnia rata 214,46 zł. Dane aktualne na dzień 07.08.2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Lubaczów
Oddziały
author
Patryk Byczek
26 października 2020

Kasa Stefczyka Lubaczów

Raport o programie Rodzina 500 plus
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
28 lutego 2017

Raport o programie Rodzina 500 plus

Jak poprawić scoring BIK
Porady BIK
autor wpisu
Maciej_Stanko
11 lutego 2013

Jak poprawić scoring BIK

Matka Boska na nowym banknocie NBP
Wpisy
author
Aneta Jankowska
18 sierpnia 2017

Matka Boska na nowym banknocie NBP

Jak zalogować się do Alior Banku? Nowe zasady logowania
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
12 września 2019

Jak zalogować się do Alior Banku? Nowe zasady logowania

Santander Bank Polska w Szklarskiej Porębie
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 maja 2019

Santander Bank Polska w Szklarskiej Porębie

Porównaj