Kredyt na oświadczenie

Kredyt na oświadczenie

author
03 stycznia 2022

Potrzebujesz szybkiego kredytu w banku, ale nie masz ochoty kompletować zbędnych dokumentów? Rozwiązaniem może być kredyt na oświadczenie, dostępny w całości przez Internet i bez zaświadczeń. Maksymalna kwota takiego kredytu to nawet 200 000 zł i spłatą w ciągu 10 lat. Wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu.

KREDYT NA OŚWIADCZENIE - RANKING

1
image

Kasa Stefczyka

13056 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

500 - 150 000

OKRES SPŁATY

4 - 120 miesięcy

RRSO

8,35%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

13056 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(2,53)

2
bancovo_logo

Bancovo

10142 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 200 000

OKRES SPŁATY

3 - 120 miesięcy

RRSO

9,59%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

10142 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(2,94)

3
smartney

Smartney

9821 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

3000 - 60 000

OKRES SPŁATY

6 - 96 miesięcy

RRSO

24,24%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

9821 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(3,27)

alior

Alior Bank - pożyczka

8734 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

500 - 200 000

OKRES SPŁATY

3 - 120 miesięcy

RRSO

9,04%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

8734 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(4,33)

kasa-dobra-jest

Kasa Stefczyka - konsolidacja

7133 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

500 - 150 000

OKRES SPŁATY

4 - 120 miesięcy

RRSO

8,35%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

7133 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(3,89)

supergrosz

SuperGrosz

6489 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 15 000

OKRES SPŁATY

4 - 48 miesięcy

RRSO

60,82%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

6489 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek
hapipozyczki

Hapi Pożyczki

6418 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

2000 - 15 000

OKRES SPŁATY

6 - 36 miesięcy

RRSO

9,80%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

6418 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek
gotowkowo zrzut

Gotówkovo.pl

8142 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 200 000

OKRES SPŁATY

3 miesiące - 10 lat

RRSO

9,59%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

8142 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(4,27)

wonga-1

Wonga

5154 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

200 - 20 000

OKRES SPŁATY

1 - 48 miesięcy

RRSO

19,9%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

5154 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

Spis treści:

  1. KREDYT NA OŚWIADCZENIE - RANKING
  2. Kredyt na oświadczenie to minimum formalności
  3. Dla kogo kredyt na oświadczenie
  4. Wymagane dokumenty do kredytu
  5. Gdzie dostaniemy kredyt na oświadczenie?
  6. Kredyt na oświadczenie przez Internet
  7. Oświadczenie a zaświadczenie
  8. Pożyczki na oświadczenie
  9. Podsumowanie
  10. PRZYKŁADY REPREZENTATYWNE
Zwiń spis treści

Kredyt na oświadczenie to minimum formalności

Szukając najlepszego kredytu, Klienci oczekują przede wszystkim atrakcyjnych warunków, krótkiego procesu oraz minimalnej liczby formalności. Takie kryteria spełniają właśnie kredyty na oświadczenie. Ich główny atut to skrócony proces kredytowy – nie musimy bowiem przedstawiać w banku licznych dokumentów potwierdzających nasz dochód.

Wypełniając przez Internet wniosek o kredyt, podajemy wyłącznie wysokość naszego wynagrodzenia oraz jego źródło. Dzięki temu możemy szybko otrzymamy decyzję kredytową, a pieniądze mogą trafić na nasze konto nawet w ciągu 24 godzin.

Niestety większość banków nadal oczekuje od nas kompletu dokumentów – głównie zaświadczenia od pracodawcy, odcinka emerytury/renty lub innych.

Kredyty na oświadczenie – szczegóły oferty:

Rodzaj produktu:kredyt na oświadczenie
Kwota kredytu:od 500 do 300 000 zł
Czas spłaty:od 1 do 120 miesięcy
Wymagane zaświadczenie:nie
Jakie banki:Smartney, Alior Bank, Credit Agricole
Prowizja:od 0%
RRSO:od 9,59%
Czas wypłaty:1-2 dni robocze

Dla kogo kredyt na oświadczenie

Kredyt mogą otrzymać osoby, które:

1) ukończyły 18 lat
2) posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
3) są obywatelami polskimi
4) mieszkają i pracują w Polsce
5) uzyskują stałe i udokumentowane dochody
6) posiadają odpowiednią zdolność kredytową
7) mają dobre historią kredytową.

Jak widać, wymagania są identyczne jak przy normalnym kredycie gotówkowym dostępnym w oddziale. Podstawowy warunek to bycie osobą pełnoletnią z pełną zdolnością do czynności prawnych i uzyskiwanie dochód w naszym kraju. Istotna jest także historia kredytowa Klienta. Warto więc unikać zadłużeń, sposobem na to może być np. kredyt oddłużeniowy.

Kredytu mogą nie otrzymać osoby pracujące za granicą. Kolejny warunek to dobra historia kredytowa, widoczna w BIK. Osoby, które zalegają ze spłatą innych kredytów/pożyczek, powinny raczej sięgnąć po popularne pożyczki bez BIK.

Wymagane dokumenty do kredytu

Wszystkie prezentowane kredyty dostępne są w całości przez Internet. Dzięki temu wszystkie formalności załatwimy bez wizyty w bankowym oddziale i bez kompletowania dokumentów.

Do złożenia wniosku o kredyt potrzebujemy wyłącznie:
– aktualnego dowodu osobistego
– telefonu komórkowego
– adresu e-mail
– konta w banku na które otrzymamy kredyt.

Przy kredytach na oświadczenie nie są natomiast wymagane zaświadczenia o dochodach. Jak to wygląda w praktyce? Wypełniając wniosek kredytowy, w stosownym polu wpisujemy wyłącznie wysokość naszych miesięcznych dochodów oraz ich źródło.

Nie ma konieczności dołączania dokumentów od pracodawcy, wyciągu z emerytury/renty lub innych. Dlatego jest to przykład pożyczek bez zaświadczeń. Pamiętajmy natomiast, że bank może nas poprosić o wyciąg z rachunku bankowego, na który wpływa deklarowany przez nas dochód. Uzyskanie wyciągu z konta to jednak żadna trudność – z łatwością zrobimy to przez Internet, dosłownie w ciągu kilku minut.

Podstawowy dokument to dowód osobisty. Jest to zatem przykład pożyczki na dowód. Wnioskując o kredyt, wskazujemy jego numer i serię, datę wydania oraz organ wydający. Telefon komórkowy również jest niezbędny – większość banków skontaktuje się z nami telefonicznie w celu ustalenia szczegółów kredytu i weryfikacji danych wskazanych we wniosku.

Gdzie dostaniemy kredyt na oświadczenie?

Osoby, które zastanawiają się, gdzie można otrzymać kredyt na oświadczenie, nie muszą martwić się, że będą długo poszukiwać takiej oferty. Mamy dobrą wiadomość, gdyż większość banków dostępnych w Polsce oferuje taki rodzaj finansowania. Lista kredytodawców jest naprawdę spora, zatem bardzo możliwe, że znajduje się na niej również bank, w którym posiadamy obecnie swój rachunek bankowy. To szczególnie istotne, gdyż zwrócenie się do swojego banku będzie prawdopodobnie najlepszą opcją.

Klienci, którzy nie mają czasu na odwiedzanie placówki stacjonarnej swojego banku również nie muszą się przejmować. Wiele ofert dostępnych jest bowiem w całości bez wychodzenia z domu – przez Internet. W takim wypadku do złożenia wniosku potrzebne będzie nam tylko jedno z naszych urządzeń mobilnych, takich jak tablet, laptop czy smartfon. Aby złożyć wniosek, musimy odwiedzić stronę internetową wybranego banku i wypełnić formularz online. W procesie wnioskowania konieczne będzie natomiast posiadanie dowodu osobistego, telefonu komórkowego, adresu e-mail, a także rachunku bankowego.

Co ciekawe, z uwagi na obecną sytuację, coraz więcej banków decyduje się na poszerzenie dostępności ofert w pełni online. Oznacza to, że nawet jeśli w naszym banku nie było wcześniej opcji wnioskowania bez wychodzenia z domu, to nie musi być jednoznaczne z tym, że taka opcja wkrótce nie będzie dostępna. Warto zatem regularnie sprawdzać zmiany w ofertach banków, które nas interesują. Sporym atutem tych ofert jest właśnie prosty i wygodny sposób ubiegania się o kredyt na oświadczenie. Wnioskowanie dostępne jest w całości online, a otrzymane środku dostaniemy również bez konieczności wychodzenia z domu, bowiem kredytodawcy przesyłają je bezpośrednio na nasze konta bankowe. Warto pamiętać także o tym, że finansowanie otrzymane w ramach kredytu na oświadczenie można wykorzystać na dowolny cel.

Kredyt na oświadczenie a zdolność kredytowa

Kredyt na oświadczenie to rodzaj finansowania, przy którym nie ma konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach, a jak sama nazwa wskazuje, wystarczy wyłącznie oświadczenie o dochodach. Oznacza to, że podczas procesu kredytowego Klient zobowiązany jest do podania informacji o wysokości otrzymywanych każdego miesiąca dochodów oraz ich źródle. Brak dokładnej weryfikacji zarobków nie jest natomiast jednoznaczny z tym, że zdolność kredytowa Klienta jest bez znaczenia. Przeciwnie – jednym z warunków, jakie należy spełnić, aby uzyskać kredyt na oświadczenie, to właśnie posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Ta z kolei rozumiana jest głównie przez wysokość miesięcznych dochodów. Dla kredytodawcy bardzo ważne jest to, aby Klient był wypłacalny, w przeciwnym razie nie chce udzielić mu finansowania.

Zatem Klient, który stara się o kredyt, musi liczyć się z tym, że kredytodawca będzie oceniał jego zdolność kredytową. Warto więc zadbać o to, aby była ona jak najlepsza, gdyż może okazać się decydującym czynnikiem w kwestii przyznania nam kredytu. Z tego powodu istotne jest, aby wiedzieć, co tak naprawdę składa się na ocenę zdolności kredytowej. Tych elementów jest kilka, ale bez wątpienia do najbardziej kojarzonych zaliczamy wysokość dochodów. Nie oznacza to oczywiście, że osoba z niskimi zarobkami ma małe szanse na finansowanie. Ważna jest bowiem także wysokość wydatków Klienta. Równie ważne jest także źródło otrzymywanego dochodu. Kredytodawcy najchętniej powierzą środki osobie, który uzyskuje dochód z pewnego i stabilnego miejsca. Oznacza to zatem, że najlepszą sytuacją jest tak, kiedy Klient zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.

Jednak nie sam dochód jest ważny. Istotne jest także to, na co Klient musi przeznaczyć otrzymywane dochody. Tutaj pod uwagę brana może być zatem wielkość gospodarstwa domowego, a zatem to, ile osób jest na utrzymaniu Klienta. Równie znaczące są także inne zobowiązania finansowe. W tym miejscu warto wspomnieć zarówno o tych z przeszłości, jak i aktywnych. Historia kredytowa Klienta jest bowiem jednym z istotniejszych czynników podczas procesu kredytowego. Oznacza to, że w najlepszej sytuacji jest osoba, która nie posiada wielu aktywnych zobowiązań, a wszystkie poprzednie spłacała w wyznaczonych terminach i nie znalazła się w rejestrach dłużników. Musimy mieć świadomość tego, że nawet w przypadku kredytu z minimum wymaganych formalności nie unikniemy oceny naszej zdolność kredytowej. Warto zatem dbać o to, by była możliwie najlepsza. Jeśli kredytodawca oceni ją jako niewystarczającą, to możemy spodziewać się raczej tylko negatywnej decyzji kredytowej. W takiej sytuacji natomiast sięgnąć można po pożyczki na oświadczenie. Osoby, które obawiają się, że popadną w długi z powodu wielu aktywnych rat zobowiązań, powinny pomyśleć o wzięciu kredytu konsolidacyjnego online.

Kredyt na oświadczenie przez Internet

Kredyt na oświadczenie dostępny jest w wielu bankach komercyjnych w Polsce. I tak jak w przypadku różnych ofert kredytowych, niektóre banki umożliwiają ubieganie się o finansowanie także online. W takim wypadku wniosek o kredyt można złożyć o każdej porze, wystarczy mieć dostęp do Internetu, a następnie odwiedzić stronę internetową wybranego banku. Sam proces kredytowy może wyglądać inaczej w każdym banku. Warto mieć na uwadze fakt, że kredyt przez Internet nie zawsze musi być dostępny online od początku do końca. Niektóre banki udostępniają wyłącznie opcje wnioskowania bez wychodzenia z domu. Wciąż jednak znaleźć można takie oferty, które gwarantują cały proces w pełni zdalny.

Przy wnioskowaniu o kredyt online, należy wypełnić wniosek na stronie internetowej, do jego wypełnienia potrzebny nam będzie z kolei głównie dowód osobisty. Dane zamieszczone na tym dokumencie są niezbędne do tego, by prawidłowo wypełnić wniosek o finansowanie. Dodatkowo wymagany będzie także numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz numer konta bankowego. Jeśli chodzi o dodatkowo dokumenty, to nie trzeba obawiać się o konieczność zaświadczenia od pracodawcy. Kredyt na oświadczenie, jak sama nazwa wskazuje, wymaga jedynie złożenia oświadczenia o dochodach. Oznacza to, że we wniosku należy wyłącznie wpisać wysokość otrzymywanych co miesiąc dochodów, a także ich źródło.

Oświadczenie a zaświadczenie

Dla niektórych termin zaświadczenie stosowany jest zamiennie z pojęciem oświadczenie. Warto jednak wiedzieć, że są to dwie zupełnie inne rzeczy. Zaświadczenia są oficjalnymi dokumentami, które uzyskujemy w celu potwierdzenia naszych dochodów, mogą to być dokumenty wydawane przez kadry, pracodawcę lub z urzędów. Wszystko zależy od tego, skąd czerpiemy nasze dochody.

W przypadku oświadczenia nie musimy natomiast dostarczać żadnych dokumentów. Oświadczenie składamy samodzielnie. Wystarczy w odpowiednim miejscu we wniosku o kredyt podać wysokość dochodów, które otrzymujemy każdego miesiąca. Należy również podać źródło naszego przychodu. Ważna informacja jest taka, że dane, które podajemy w oświadczeniu muszą być zgodne z realiami. W przypadku, gdy skłamiemy we wniosku, możemy liczyć się z tym, że zostaniemy pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

Kredyt na oświadczenie dla firm

Klienci indywidualni mają sporo możliwości do zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Jak jednak jest w przypadku firm? Osoby zainteresowane finansowaniem na rozwój firmy mogą skorzystać z szeregu różnych produktów finansowych. Najczęściej są to kredyty inwestycyjne. Co ciekawe, przedsiębiorcy mogą uzyskać finansowanie na firmę również bez dostarczania zaświadczeń z US czy ZUS.

Kredyt na oświadczenie dostępny jest bowiem zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Chodzi bowiem o samą procedurę przyznawania środków, czyli o brak konieczności dostarczania wielu dokumentów. Poniżej prezentujemy oferty kredytów bez zaświadczeń dla firm.

1
weztonafirme

Weź to na firmę

8165 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 200 000

OKRES SPŁATY

3 - 120 miesięcy

RRSO

9,59%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

8165 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(4,11)

2
gotowkowo zrzut

Gotówkovo.pl

8142 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 200 000

OKRES SPŁATY

3 miesiące - 10 lat

RRSO

9,59%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

8142 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(4,27)

3
bancovo_logo

Bancovo

10142 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 200 000

OKRES SPŁATY

3 - 120 miesięcy

RRSO

9,59%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

10142 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(2,94)

Pożyczki na oświadczenie

Zobowiązania finansowe przeważnie wymagają dostarczenia zaświadczenia o zarobkach. W przypadku pożyczek na oświadczenie nie ma jednak konieczności dostarczania dokumentów, które potwierdzają uzyskiwane dochody. Wystarczy wyłącznie samo oświadczenie – czyli ręczne wskazanie wysokości dochodów i ich źródła. Takie rozwiązanie szczególnie istotne jest dla osób, które niespodziewanie utraciły pracę. Wówczas szczególnie przydadzą się dodatkowe pieniądze.

Pożyczka na oświadczenie będzie więc produktem, w przypadku którego Klient wyłącznie składa deklaracje o wysokości i źródle dochodów. Nie ma zatem konieczności składania dokumentów potwierdzających uzyskiwanie tych dochodów. Z tego powodu korzystać z finansowania mogą również osoby, które pracują bez umowy o pracę, a uzyskują dodatkowe dochody.

Finansowanie to sprawdzi się również w przypadku osób zadłużonych, czyli takich, które nie mają dobrej zdolności i historii kredytowej. Niektórzy pożyczkodawcy udzielają bowiem pożyczek także osobom z trudną sytuacją finansową. Nie oznacza to jednak, że oświadczeniu o dochodach można skłamać. W każdym przypadku można nastąpić weryfikacja złożonej przez nas deklaracji, dlatego musi ona być zgodna z prawdą.

Dobra informacja jest również taka, że środki z pożyczek na oświadczenie przeznaczyć można na dowolny cel. Może to być na przykład zakup sprzętów RTV/AGD, spłata rachunków czy bieżące wydatki. Pamiętajmy jednak, żeby unikać spłaty innych pożyczek z środków z kolejnych zadłużeń – w takim wypadku łatwo wpaść w spieralę długów, ta natomiast tylko pogorszy naszą sytuację finansową.

Podsumowanie

1. Kredyt na oświadczenie oferuje tylko kilka banków w Polsce.
2. Maksymalna kwota takiego kredytu to nawet 300 000 zł.
3. Oświadczenie to wyłącznie nasza deklaracja o dochodach.
4. Pieniądze z kredytu możemy przeznaczyć na dowolny cel.
5. Kredyt dostępny jest w całości przez Internet.
6. Pieniądze są wypłacane bezpośrednio na konto bankowe.
7. Kredytu nie otrzymamy ze złą historią kredytową w BIK.
8. Minimalny wiek do otrzymania kredytu to 18 lat.
9. Wymagany jest dowód osobisty, telefon, e-mail oraz konto w banku.
10. Spłatę kredytu na oświadczenie możemy rozłożyć nawet na 10 lat.

PRZYKŁADY REPREZENTATYWNE

1) T-Mobile Usługi Bankowe

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki gotówkowej wynosi 16,27%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 7 659 zł, całkowita kwota do zapłaty: 11 155,23 zł, oprocentowanie zmienne: 9,99%, całkowity koszt kredytu: 3 496,23 zł (w tym prowizja: 994,91zł (12,99%), odsetki: 2 501,32 zł), 63 miesięczne raty, w tym 62 równe w wysokości 177,07 zł, ostatnia rata: 176,89 zł. Kalkulacja została dokonana na 2.01.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.


2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.


3) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Pożyczki z Mikrokosztami II wynosi 13,25%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 18 073 zł, całkowita kwota do zapłaty: 23 615,12 zł, oprocentowanie stałe: 9,9%, całkowity koszt pożyczki: 5542,12 zł (w tym prowizja: 994,02 zł (5,5%), odsetki: 4548,10 zł), 53 miesięczne raty (w tym 52 równe raty w wysokości 445,57 zł, ostatnia rata: 445,48 zł). Kalkulacja została dokonana na 20.11.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.


4) Smartney

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Możesz Mądrzej”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,69%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 17 516,28 zł, oprocentowanie zmienne 10 %, całkowity koszt kredytu 4 916,28 zł (w tym: prowizja 1 134 zł, odsetki 3 782,28 zł), 59 miesięcznych równych rat po 291,81 zł, ostatnia rata wyrównująca 299,67 zł. Kalkulacja na dzień 09.10.2019 r.


5) T-Mobile Usługi Bankowe – konsolidacja

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu konsolidacyjnego wynosi 14,27%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 38 501 zł, całkowita kwota do zapłaty: 64 720,81 zł, oprocentowanie zmienne: 9,99%, całkowity koszt kredytu: 26 219,81 zł (w tym prowizja: 5 001,28 zł (12,99%), odsetki: 21 218,53zł), 102 miesięczne raty, w tym 101 równych w wysokości 634,52 zł, ostatnia rata: 634,29 zł. Kalkulacja została dokonana na 2.01.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) Santander Bank Polska

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu gotówkowego wynosi 10,11%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 79 532,46 zł, całkowita kwota do zapłaty 118 821,40 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 7,99 % (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która na dzień 31.05.2019 r. wynosi 1,50 % i marży banku w wysokości 6,49 p.p.), całkowity koszt kredytu 40 288,94 zł (w tym: prowizja 5 067,54 zł, odsetki 35 221,40 zł), umowa zawarta na okres 110 miesięcy, 109 miesięcznych rat równych w kwocie 1099,37 zł, ostatnia rata 1089,44 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Zielone listy zastawne od ING Banku Hipotecznego
Bez kategorii
author
08 października 2019

Zielone listy zastawne od ING Banku Hipotecznego

Lista ostrzeżeń KNF – co to jest?
Bez kategorii
author
06 stycznia 2019

Lista ostrzeżeń KNF – co to jest?

Zaciągamy coraz więcej kredytów
Bez kategorii
author
29 listopada 2018

Zaciągamy coraz więcej kredytów

Osiem banków zgłosiło się do programu „Czyste Powietrze”
Bez kategorii
author
16 marca 2021

Osiem banków zgłosiło się do programu „Czyste Powietrze”

BNP Paribas poszerza ekoflotę
Bez kategorii
author
31 stycznia 2020

BNP Paribas poszerza ekoflotę

ZUS III oddział w Warszawie
Oddziały
author
24 sierpnia 2019

ZUS III oddział w Warszawie