Aktualności
TAKTO Finanse znika z rynku
Aktualności

TAKTO Finanse znika z rynku

author
Patryk Byczek
15 lutego 2023

Kategorie:

Liczba nowych egzekucji komorniczych w Polsce

Ile osób ma problemy z komornikiem? Czy można w ogóle zweryfikować liczbę egzekucji komorniczych toczących się w naszym kraju? Czy można poznać liczbę komorników? Sprawdzamy.

Stereo Bank rozpocznie swoją działalność w Polsce

Ukraiński internetowy bank Monobank poinformował, że ma w planach rozpoczęcie działalności w Polsce. W naszym kraju instytucja ma działać pod nazwą Stereo Bank. Sprawdź szczegóły.

Wonga.pl rozpoczęła działalność na polskim rynku

Niedawno informowaliśmy o rozpoczęciu współpracy na linii firmy pożyczkowe – Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Podpisz umowę o konto na tablecie biometrycznym w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska poinformował w komunikacie prasowym, że Klienci banku mogą podpisać umowę o konto za pomocą tabletu biometrycznego. Na chwilę obecną z usługi można skorzystać w połowie miast w Polsce, lecz dostępność wciąż rośnie. Sprawdzamy szczegóły.

Bilety komunikacji miejskiej dostępne w PeoPay

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym, że Klienci instytucji mogą już bez żadnych problemów kupować bilety komunikacji miejskiej z poziomu aplikacji mobilnej PeoPay. Dostępne są bilety na metro, tramwaj i autobus. Sprawdzamy szczegóły.

Coraz większa flota pojazdów hybrydowych w Credit Agricole

Credit Agricole poinformował w komunikacie prasowym o powiększeniu floty hybrydowych samochodów służbowych marki Toyota o 45 sztuk. Pojazdy będą używane w oparciu o zasady wynajmu długoterminowego. Sprawdzamy szczegóły.

Platforma dla gracza – mBank z nową ofertą dla Klientów

mBank poinformował w komunikacie prasowym o wdrożeniu nowej oferty dla Klientów będących fanami gamingu. Instytucja nie przygotowała tym razem jednorazowej promocji, lecz stworzyła kompletną platformę, dzięki której Klienci-gracze będą mogli brać udział w wyzwaniach rzucanych przez mBank, odblokowywać osiągnięcia oraz zdobywać gamingowe nagrody. Sprawdzamy szczegóły.

Bank Pekao ze świąteczną promocją dla dzieci i młodzieży

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, w związku z czym Bank Pekao postanowił zorganizować promocję dla dzieci i młodzieży, w której najmłodsi Klienci instytucji mogą zgarnąć premię w wysokości 100 złotych. Sprawdzamy szczegóły.

Credit Agricole posiada około 30 placówek cashless

Credit Agricole poinformował w komunikacie prasowym, że posiada sieć blisko 30 placówek typu cashless, czyli miejsc, w których nie jest prowadzona obsługa gotówkowa. W takich placówkach doradcy nie przyjmują ani nie robią wypłat gotówkowych, co pozwala na zajmowanie się Klientami i przygotowaniem dla nich jak najkorzystniejszej oferty. Sprawdzamy szczegóły.

Nowa odsłona EKO kredytów w Pekao

Bank Pekao przedstawił w komunikacie prasowym EKO kredyty, znajdujące się w ofercie instytucji, w nowej odsłonię. Klienci mogą skorzystać z, między innymi, EKO Kredytu Mieszkaniowego z obniżoną marżą i minumum formalności, który jest dostępny dla Klientów interesujących się zakupem lub budową nieruchomości wyposażonej w odnawialne źródła energii. Sprawdzamy szczegóły.

mBank wdraża voicebota obsługującego mLinię

mBank poinformował w komunikacie prasowym, że od teraz Klienci dzwoniący na mLinię będą mogli porozmawiać z nowo wprowadzonym voicebotem Markiem, którego zadaniem będzie wsparcie dzwoniących w najczęstszych sprawach, z jakimi dzwonią Klienci. Sprawdzamy szczegóły.

Xiaomi Pay w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy poinformował w komunikacie prasowym o wdrożeniu do swojej oferty płatności mobilnych Xiaomi Pay. Jest to kolejna, po Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay, metoda płatności mobilnych działająca jak portfel cyfrowy, do którego Klienci Banku Pocztowego mogą już podpinać swoje karty płatnicze z logo Mastercard. Sprawdzamy szczegóły.

Pocztowcy z wyższym wynagrodzeniem

Poczta Polska poinformowała w komunikacie prasowym, że 12 października 2021 roku miejsce miało dwustronne spotkanie Zarządu Spółki i Organizacji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność Pracowników Poczty Polskiej. Jak podaje spółka, spotkanie dotyczyło podwyżek płac dla pracowników Poczty Polskiej i zakończyło się sukcesem oraz zawarciem porozumienia. Sprawdzamy szczegóły.

Nowa oferta wysokooprocentowanych lokat z inwestycją od Pekao

W związku ze wzrostem stóp procentowych w Polsce, Bank Pekao przygotował dla swoich Klientów ofertę lokat, z której można skorzystać wraz z zakupem funduszy inwestycyjnych Pekao TFI. Osoby, które poszukują metody na ulokowanie wolnych środków, mogą skorzystać z oferty o nazwie „Lokaty do 1,5% z Inwestycją”. Sprawdzamy szczegóły.

Tytuł Laureata w kategorii Lider Etyki w Biznesie dla ING

ING Bank Śląski poinformował w komunikacie prasowym, że w trakcie 7. edycji Sustainable Economy Summit oraz gali „Diamentów Sustainable Economy”, instytucji przyznano tytuł Laureata w kategorii Lider Etyki w Biznesie. Sprawdzamy szczegóły.

Nowa karta debetowa Mastercard z Plusem w Alior Banku

Alior Bank poinformował w komunikacie prasowym o rozszerzeniu oferty dla Klientów biznesowych, dla których wprowadził nową kartę debetową Mastercard w Plusem. Nowe narzędzie płatnicze pozwala przedsiębiorcom na korzystanie z większej liczby korzyści niż przy standardowych kartach płatniczych. Sprawdzamy szczegóły.

ING promuje swoją nową kartę kredytową Mastercard Corporate Credit

ING Bank Śląski poinformował w komunikacie prasowym o wystartowaniu promocji „10% wraca do firmy”, w której aż 10% wartości transakcji dokonanych bezgotówkowo za pomocą nowej karty kredytowej Mastercard Credit Corporate powraca na rachunek firmy jako dodatkowe środki do wykorzystania. Sprawdzamy szczegóły.

Poczta Polska partnerem Konferencji Defence24 Day & SOFEAST

Poczta Polska poinformowała w komunikacie prasowym, że była partnerem 3. edycji Konferencji Defence24 Day & SOFEAST, która odbywała się 29 i 30 września 2021 roku w warszawskim Centrum EXPO XXI. Sprawdzamy szczegóły.

PKO TFI obniża wynagrodzenie stałe za zarządzanie funduszem PPK

PKO BP poinformował w komunikacie prasowym o obniżeniu wynagrodzenia za stałe zarządzanie funduszem PPK. Pozwala to posiadaczom rachunku PPK w PKO TFI uzyskać wyższą stopę zwrotu ze swoich oszczędności na emeryturę. Sprawdzamy szczegóły.

Klienci BM Pekao z dostępem do pasywnych funduszy indeksowych inPZU

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym, że Biuro Maklerskie banku wprowadziło do swojej oferty fundusze indeksowe inPZU. Od teraz Klienci BM Pekao mają do wyboru 9 funduszy, których celem jest dotarcie do jak najdokładniejszego odzwierciedlenia stopy zwrotu określonego indeksu i są oparte o najpopularniejsze klasy aktywów. Sprawdzamy szczegóły.

Santander Bank Polska partnerem 3. edycji Digital Festivalu

Santander Bank Polska poinformował w komunikacie prasowym, że został partnerem trzeciej edycji Digital Festivalu – największego tego typu wydarzenia w Polsce. Cały event trwa od 1 do 10 października 2021 roku. Sprawdzamy szczegóły.

Porównaj