Pożyczka przez Internet na konto

Pożyczka przez Internet na konto

Potrzebujesz pieniędzy na już, niezależnie od tego, jaki jest dzień i godzina? Sprawdź oferty całodobowych pożyczek przez Internet na konto bankowe – wypłata pieniędzy na wskazany rachunek bankowy następuje nawet w 15 minut i całkowita dyskrecja. Ranking pożyczek online znajdziesz poniżej.

author
Autor
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
author
Ekspert finansowy
Łukasz Guzek
Sprawdzone przez eksperta
author
Ekspert finansowy
Ekonomista, absolwent Kolegium Ekonomicznego UG oraz Wydziału Zarządzania UG. Ukończył Studia Doktoranckie z Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Wieloletni Członek Rady Wydziału Ekonomicznego UG. Praktyk i wykładowca akademicki.
author
Prawnik
Kornel Siwiec
Weryfikacja prawna
Prawnik, absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trójmiejskich kancelariach prawnych. Ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie na UG oraz studia Lean Six Sigma Black Belt na Politechnice Gdańskiej.
Ostatnia aktualizacja 18.07.2024
Ranking tworzony według najczęściej wybieranych ofert

Pożyczka przez Internet na konto - ranking

Pożyczki przez Internet na konto – szczegóły oferty:

Rodzaj produktu: pożyczki przez Internet na konto
Kwota pożyczki: od 100 do 200 000 zł
Spłata: od 1 miesiąca do 10 lat
Wnioskowanie: przez Internet
Wypłata pożyczki: na konto
Jakie firmy: Smartney, SuperGrosz
Oprocentowanie: od 0%
RRSO: od 9,75%

Opiekun rankingu

Kornel Siwiec

Kornel Siwiec Założyciel porównywarki finansowej zadłużenia.com. Ekspert finansowy, prawnik, absolwent ekonomicznych studiów podyplomowych. Znawca rynku pożyczkowego od 12 lat.

Więcej treści od autora

Jak stworzyliśmy nasz ranking pożyczek przez Internet na konto?

Najnowszy ranking pożyczek online, które można otrzymać bezpośrednio na konto, został stworzony przez naszych specjalistów z portalu zadluzenia.com. Z zaangażowaniem wybieramy najlepsze rozwiązania finansowe dostępne w sieci, zawsze zwracając uwagę na to, co jest najbardziej popularne i cenione przez naszych użytkowników. Prezentujemy jedynie te oferty, które pochodzą od sprawdzonych i bezpiecznych dostawców, w tym instytucji pożyczkowych i banków, które są ściśle monitorowane przez organy nadzorcze. Nasze zestawienie obejmuje pożyczki online, które są łatwo dostępne i szybko przekazywane na konta naszych czytelników.

Spis treści:

 1. Pożyczka przez Internet na konto - ranking
 2. Pożyczki przez Internet na konto – na czym polegają?
 3. Kto może otrzymać pożyczkę na konto bankowe?
 4. Jak otrzymać pożyczkę przez Internet na konto?
 5. Ile kosztuje pożyczka online?
 6. Kiedy otrzymam pieniądze na konto?
 7. Pożyczka przez Internet z wypłatą na konto – plusy i minusy
 8. Podsumowanie
Zwiń spis treści

Pożyczki przez Internet na konto – na czym polegają?

Pożyczki przez Internet z wypłatą na konto to finansowanie, które dostępne jest w pełni bez wychodzenia z domu. Wszystkie procedury przechodzimy przez Internet, dlatego oferta tych pożyczek jest często reklamowana jako “szybka pożyczka online”. Takie pożyczki uzyskać można w firmach pozabankowych i niektórych bankach. Zaciągnięcie pożyczki online możliwe jest bez konieczności składania wizyty w stacjonarnej placówce wybranego pożyczkodawcy. Cały proces pożyczkowy (łącznie z wypłatą środków i podpisaniem umowy pożyczki) odbywa się zdalnie.

Klienci chętnie sięgają po pożyczkę online oraz kredyt online. Nic zresztą dziwnego – wszystkie usługi dostępne zdalnie w obecnych czasach są bardzo dobrym i wygodnym rozwiązaniem. Pieniądze w przypadku takich ofert wypłacane są przelewem na rachunek bankowy Klienta. Całkowita kwota pożyczki udzielanej w trybie zdalnym może być naprawdę wysoka. Pieniądze wypłacane są przelewem.

Przez Internet – minimum formalności

W pełni zdalny proces pożyczkowy to naprawdę minimum formalności. Pożyczkodawcy mający w ofercie internetowe pożyczki pozabankowe raczej rzadko wymagają dostarczania dokumentów od pracodawcy. Przeważnie wystarczy tylko oświadczenie o dochodach, czyli informacja o wysokości i źródle. Są to więc przykłady pożyczek bez zaświadczeń. Szybka pożyczka online to zatem doskonały sposób na dodatkowy zastrzyk gotówki.

Pożyczkę online zaciągamy dla wygody

Pożyczka na konto przez Internet to idealna opcja dla osób, które cenią sobie swój czas i nie chcą tracić go na zbędne wycieczki do punktów pożyczkowych (tym bardziej, jeżeli takiego punktu nie posiadają bezpośrednio w swoim miejscu zamieszkania). Takie produkty finansowe są dostępne w niemal każdej firmie pożyczkowej czy banku. W przypadku pożyczki w banku musimy się liczyć z większą ilością formalności.

Wypłata jest zawsze na konto bankowe

Biorąc pożyczkę online z wypłatą pieniędzy na rachunek bankowy, nie musimy właściwie wcale ruszać się z kanapy, by dodatkowe fundusze były już do naszej dyspozycji. Jest to świetna opcja nie tylko dla tych, którzy po prostu nie chcą ruszać się z domu, ale także dla tych, którzy np.: z przyczyn zdrowotnych nie mogą z niego samodzielnie wychodzić.

Pożyczki internetowe charakteryzują się również szybkim tempem zarówno wydania decyzji pożyczkowej, jak i samej wypłaty pieniędzy, zatem będzie to doskonała opcja dla osób, które potrzebują pieniędzy “na już”. Wiele firm pożyczkowych podkreśla, że średni czas od złożenia wniosku do wypłaty środków na konto bankowe wynosi zaledwie kilka minut. Informacje o średnim czasie, po którym wydawana jest decyzja pożyczkowa i po którym wypłacane są pieniądze, wskazane są na stronach internetowych konkretnych firm pożyczkowych. Dla osób z problemami finansowymi przygotowaliśmy ranking pożyczek bez BIK.

Kto może otrzymać pożyczkę na konto bankowe?

Nie ma jednej uniwersalnej listy wymogów, które trzeba spełniać zaciągając pożyczki online.

Można jednak przyjąć, że firmy pożyczkowe z reguły udzielają pożyczek klientom, którzy:

 • są pełnoletni (czasami minimalny wiek to 20/21 lat),
 • posiadają obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej,
 • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mają stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • mają aktualny dowód osobisty,
 • posiadają swój rachunek bankowy, numer telefonu i adres e-mail.

Jak otrzymać pożyczkę przez Internet na konto?

Musimy posiadać dowód osobisty oraz własne konto bankowe, na które będą przesłane pieniądze pochodzące z pożyczki. Niektóre firmy zabezpieczają się przed niewypłacalnymi Klientami dodatkowo sprawdzając ich zarobki lub zatrudnienie. W takiej sytuacji konieczne może być oświadczenie lub zaświadczenie o zatrudnieniu, a także wyciągi z rachunku bankowego (przy umowie o pracę z reguły z trzech ostatnich miesięcy, a przy umowie zlecenie/o dzieło z reguły z ostatnich sześciu miesięcy). Jeżeli nasz pożyczkodawca będzie wymagał od nas dostarczenia wyciągów z konta bankowego, możemy przedstawić je w formie wirtualnej (po pobraniu ich z naszego konta online) albo w formie wydruku (np.: uzyskanego w banku). Sprawdź również pożyczki dla zadłużonych.

Ile kosztuje pożyczka online?

Koszt pożyczki online zależny jest głównie od tego, jakie jest RRSO pożyczki oraz jaka jest całkowita kwota pożyczki. Wpływ na koszty pożyczki ma również okres spłaty zobowiązania. Z reguły im dłużej będziemy spłacać pożyczkę, tym będzie ona droższa. Szybka pożyczka online zazwyczaj pozwala na to, by jeszcze przed jej zaciągnięciem samodzielnie sprawdzić szacowane koszty pożyczki.

W obliczeniu kosztów pożyczki pomocny będzie kalkulator pożyczkowy

Wszystko widoczne jest zazwyczaj w kalkulatorach pożyczkowych znajdujących się w ofercie firm pozabankowych. Pamiętajmy jednak, że to, co pokazuje kalkulator, to szacunkowy koszt pożyczki przy założeniu, że spłacimy ją na czas. Niestety musimy liczyć się z tym, że za nieterminową płatność pożyczki naliczane są zawsze dodatkowe opłaty. Koszt pożyczki powinien być widoczny , gdy zalogujemy się na konto Klienta na danej stronie pożyczkowej.

Warto również zwrócić uwagę na korzystne oferty, które proponują nam firmy pozabankowe. Z reguły pierwsza pożyczka w firmach pożyczkowych jest zupełnie darmowa. Darmowa pożyczka nie oznacza, że jest bezzwrotna, tylko że zwracamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Atrakcyjne warunki to jednak nie tylko darmowe oferty, a także te, które mają korzystne oprocentowanie.

Kiedy otrzymam pieniądze na konto?

Pożyczki wypłacane na konto charakteryzuje bardzo szybki proces udzielania finansowania. Warto pamiętać, że niektórzy pożyczkodawcy oferują pożyczki bez baz, a więc rezygnują ze sprawdzania danych o Klientach w rejestrach dłużników. Dzięki temu czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu pożyczki będzie znacznie krótszy. Po przyjęciu naszego wniosku przechodzimy właściwie od razu do podpisania umowy pożyczki i wypłaty środków, jest szansa nawet na pożyczkę w 15 minut.

Ranking ofert pożyczek online

Porównanie kilku ofert jednocześnie pozwala na wybór tej najbardziej dopasowanej do naszych potrzeb. Ostatecznie jednym z najważniejszych czynników będzie całkowity koszt pożyczki, a także czas jej spłaty. Musimy brać pod uwagę te kwestie, ponieważ w przypadku pochopnej decyzji łatwo będzie wpaść w spiralę zadłużenia. W sytuacji, gdy mamy już kilka aktywnych zobowiązań skorzystać można np. kredytu konsolidacyjnego online, który pozwoli nam zamienić wszystkie raty w jedną, wygodniejszą do spłaty. Inną alternatywą może być natomiast kredyt oddłużeniowy – przeznaczany na uregulowanie wszystkich zobowiązań.

Pożyczka przez Internet z wypłatą na konto – plusy i minusy

Najczęściej wskazywane zalety pożyczek przez Internet na konto to:

 • bez wychodzenia z domu
 • duża dostępność ofert
 • minimum formalności
 • wypłaty prosto na konto
 • możliwość uzyskania darmowej pożyczki
 • krótki proces pożyczkowy
 • bez zaświadczeń
 • szybkie wypłaty
 • na dowolny cel

Najczęściej wskazywane wady pożyczek przez Internet na konto to:

 • krótki czas spłaty
 • wysokie odsetki w przypadku spóźnienia ze spłat
 • niewielkie kwoty pożyczek
 • wysokie tzw. koszty dodatkowe pożyczki

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Wiele osób zastanawia się, czy możliwe jest wzięcie pożyczki na cudze konto, np.: konto małżonka lub rodzica. Takiej opcji poszukują szczególnie osoby, które nie mają własnego konta bankowego (z reguły w obawie przed komornikiem).

Niestety w żaden sposób nie da się wziąć pożyczki online na cudze konto, ponieważ każdy bank i firma sprawdzają zgodność danych wnioskującego o pożyczkę z danymi właściciela konta, na które ma być ona przelana. Założenie podstawowego konta na własne jest jednak bardzo proste – wystarczy, żeby był to darmowy podstawowy rachunek płatniczy, który (zgodnie z obowiązującym prawem) jest produktem dostępnym w każdym banku.

Tego również nie można zrobić, ponieważ podstawą udzielenia pożyczki jest zgodność danych z wniosku z danymi z przelewu weryfikacyjnego. Przelew musi być więc wykonany wyłącznie z konta osoby, która składa wniosek o pożyczkę. Na rynku dostępne są również pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego.

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na opłacalność oferty wpływa bowiem wiele czynników. Ogólnie przyjmuje się, że banki oferują pożyczki z niższym oprocentowaniem niż firmy pozabankowe (jest to uzasadnione tym, że banki bardziej selekcjonują Klientów i odrzucają np.: tych, którzy mają problemy w spłacie swoich zobowiązań, na skutek czego mogą zaoferować pożyczki z niższymi kosztami dodatkowymi, bo nie boją się, że Klient, któremu pożyczają pieniądze, ich nie odda).

Firmy pożyczkowe mają jednak dużą przewagę nad bankami w jednym aspekcie – zazwyczaj posiadają w ofercie pożyczki całkowicie darmowe, czyli takie, przy których oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy (bez żadnych dodatkowych kosztów). Banki nie oferują darmowych pożyczek, ale za to łączne koszty dodatkowe pożyczki są często mniejsze niż w firmach pożyczkowych.

Tak, oferty z naszego rankingu pomyślane są jako w pełni dostępne bez wychodzenia z domu. Cały proces pożyczkowy rozpoczyna się od tego, że szukamy najlepszej oferty – do tego wykorzystujemy właśnie Internet, który pozwala nam zapoznać się z ofertami różnych firm pożyczkowych. Następnie również przez Internet wypełniamy cały wniosek pożyczkowy i potwierdzamy swoją tożsamość (w tym celu zwykle wykonujemy przelew weryfikacyjny online). Ostatnie kroki również odbywają się w całości zdalnie – przez e-mail lub SMS kontaktuje się z nami przedstawiciel firmy pożyczkowej i informuje o tym, czy przyznano nam pożyczkę. Jeżeli tak – wypłatę niezwłocznie przelewa na nasze konto (także online).

Tak, emeryci bez problemu mogą wziąć pożyczkę przez Internet na konto, ale pod warunkiem, że spełniają wszystkie punkty wskazywane przez pożyczkodawcę. Przy zaciąganiu zobowiązania warto także pamiętać, że comiesięczny wpływ ze świadczenia emerytalnego musi starczać na pokrycie tej kwoty raty, którą trzeba spłacić.

Podsumowanie

1. Pożyczki online z wypłatą na konto uzyskać można w firmach pozabankowych oraz części banków.
2. Najwyższa kwota pożyczki to nawet 200 000 zł.
3. Okres spłaty wynosić może aż 10 lat (120 miesięcy).
4. W przypadku pożyczek przez Internet na konto, udzielanych przez instytucje pożyczkowe, środki są wypłacane nawet w ciągu 15 minut od złożenia wniosku pożyczkowego.
5. Pożyczki online na konto są względnie łatwe do uzyskania – większość firm wymaga tylko wylegitymowania się własnym dowodem osobistym.
6. Osoby, które wiedzą, że niebawem czeka je zastrzyk gotówki pozwalające w całkowitym spłaceniu zadłużenia, powinny zdecydować się na pożyczkę-chwilówkę.
7. Pożyczki ratalne są produktami odpowiednimi dla osób, którym zależy na rozłożeniu spłaty na kilka tygodni, miesięcy czy nawet lat.
8. Pieniądze w ramach pożyczek przez Internet na konto wypłacane są wyłącznie na konto pożyczkobiorcy.
9. Z reguły pożyczkodawcy nie wymagają od Klienta udokumentowania dochodu lub zatrudnienia. Nieraz konieczne może być zawarcie umowy ubezpieczenia.
10. Pożyczka online to pożyczka gotówkowa na dowolny cel – nie musimy deklarować go nigdzie we wniosku.

Wybrane przykłady reprezentatywne

Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 440,65 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 918,42 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 22 477,77 zł (w tym: prowizja 3 635,47 zł, odsetki 18 842,30 zł), 77 miesięcznych równych rat po 614,17 zł, ostatnia rata wyrównująca 627,33 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r.

Oferta produktowa „Korzystna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 3 000 zł do 50 000 zł, zawieranej na okres od 6 do 60 miesięcy, za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Korzystna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 39,91%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 970,36 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 820,48 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 6 850,12 zł (w tym: prowizja 2 790,68 zł, odsetki 4 059,44 zł), 43 miesięczne równe raty po 359,53 zł, ostatnia rata wyrównująca 360,69 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r.

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Chwilówki Jędrzejów

Jeśli szukasz szybkiej pożyczki chwilówki dostępnej dla osób mieszkających w Jędrzejowie, koniecznie sprawdź nasz ranking. Wszystkie produkty dostępne są bez wychodzenia z domu. Maksymalna kwota pożyczki może wynosić 15 000 zł.

author
Patryk Byczek
01 kwietnia 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Podstawowy rachunek płatniczy Getin Noble Bank

Podstawowy rachunek płatniczy to nowe konto, które już od 8 sierpnia 2018 roku będzie dostępne w każdym polskim banku. Wynika to z ogólnego zarządzenia Unii Europejskiej. Sprawdź, jak będzie wyglądała oferta podstawowego rachunku płatniczego w Getin Noble Banku.

author
Dominika Byczek
26 lipca 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Trojany bankowe – Polska w czołówce

Z informacji, które uzyskali specjaliści z Kaspersky Lab po przeanalizowaniu złośliwego oprogramowania popularnego w drugim kwartale bieżącego roku wynika, że największym problemem użytkowników elektroniki były tak zwane „mobilne trojany bankowe”. Jakie mogą być skutki posiadania tego typu programów na smartfonie?

author
Patryk Byczek
09 sierpnia 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

13. Emerytura – ile wynosi, kiedy wypłaty?

W najbliższej przyszłości emeryci i renciści otrzymają tegoroczne “trzynastki”. W tym roku 13. emerytura wyniesie 1389 zł netto. Sprawdź, kto otrzyma trzynastą emeryturę oraz jakie są terminy wypłat.

author
Aleksandra Gościnna
22 stycznia 2024
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Chwilówki Kłodzko

Poszukujesz najlepszej pożyczki w Kłodzku? Zobacz nasz ranking najlepszych ofert. Wszystkie produkty dostępne są bez wychodzenia z domu.

author
Aleksandra Gościnna
28 stycznia 2022
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Citi Handlowy rozwija bankowość internetową

Jeszcze w tym roku, Citi Handlowy zamierza rozwinąć bankowość internetową. Zmiany mają przynieść ogromne korzyści dla Klientów chcących otrzymać kredyt online. Bank chce wprowadzić między innymi zautomatyzowaną weryfikację biometryczną Klienta. Rozwiązanie ma zostać wdrożone w trzech ostatnich miesiącach roku.

author
Patryk Byczek
14 maja 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj