Aasa – opinie

Ocena klientów

4,53

Na podstawie 17 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

15 osoby

Negatywne opinie

2 osoby

Aasa – najważniejsze informacje

Aasa jest firmą pożyczkową działającą na terenie Polski, która udziela pożyczek online na raty. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 25 000 zł. Atutem pożyczki jest gwarancja szybkiej wypłaty oraz możliwość skorzystania z wakacji od spłaty raty. Sprawdź szczegóły dotyczące produktów tej firmy pożyczkowej.

1
aasa pożyczka

Aasa

5390 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 15 000

OKRES SPŁATY

36 miesięcy

RRSO

76,50%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

5390 osób wybrało tę ofertę

ZŁÓŻ WNIOSEK

(4,53)

Aasa - dlaczego warto?

Klienci w ostatnim czasie bardzo sobie chwalą współpracę z tą firmą pożyczkową. Sprawdź, jakie zalety wskazują osoby, które korzystały z produktów Aasa.

 • wysoka kwota pożyczki - do 25 000 zł
 • maksymalny wiek pożyczkobiorcy to 76 lat
 • pożyczkę można otrzymać w kilku prostych krokach
 • szybka wypłata pieniędzy
 • łatwy proces logowania

Aasa - dlaczego nie warto?

Jak każda firma pożyczkowa, Aasa ma również swoje minusy. Poniżej przedstawiamy listę wad firmy, które wskazali Klienci.

 • okres spłaty zawsze 36 miesięcy
 • firma pracuje wyłącznie w dni robocze
 • krótki czas pracy infolinii

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie Aasa – opinie

 • Nazwa firmy:

  Aasa Polska S.A.,

 • Adres:

  ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa

 • Kapitał zakładowy:

  42 000 000 zł

 • Numer KRS:

  0000411939

 • Numer NIP:

  5252528111

 • Numer REGON:

  146017266

 • Infolinia:

  801 40 40 40 oraz 22 46 00 300

 • E-mail:

  [email protected]

Aasa - dane podstawowe

ul. Hrubieszowska 2

01-209 Warszawa

 

w dni powszednie od 09:00 do 17:00

w soboty i niedziele: nieczynne

Aasa - szczegóły pożyczki

Aasa z tygodnia na tydzień staje się coraz popularniejszą firmą pożyczkową. Nic dziwnego – jej oferta jest naprawdę konkurencyjna względem innych propozycji. Firma udziela pożyczek praktycznie na każdy cel – na naprawę samochodu, nowy sprzęt AGD, leczenie czy wakacje.

Aasa pożyczki - na co

Aasa pożyczki - na co

źródło: https://www.aasapolska.pl

Aasa – kwota pożyczki i okres spłaty

Kwota pożyczki w Aasa jest oczywiście zależna od naszych potrzeb i naszej zdolności kredytowej, ale wybierać możemy pomiędzy kwotami 1000 zł a 25 000 zł. Maksymalna kwota pożyczki Aasa jest bardzo wysoka. Jeżeli nie mamy zdolności kredytowej pozwalającej nam na pożyczkę w kwocie, której oczekujemy, możemy skorzystać z pożyczek bez zdolności kredytowej.

Okres spłat pożyczki w Aasa jest zawsze taki sam i wynosi 36 miesięcy, czyli 3 lata. Pożyczkę możemy oczywiście spłacić wcześniej, ale nie musimy. Pieniądze z pożyczki możemy przeznaczyć oczywiście na dowolny cel – jak już wskazaliśmy powyżej. Wielu klientów podkreśla to jako szczególny atut tej firmy. Na dowolny cel możemy także przeznaczyć pożyczki prywatne.

Pożyczka w Aasa krok po kroku

Wzięcie pożyczki w Aasa jest niezwykle proste. Jest to typowa pożyczka na dowód, która cechuje się niewielką ilością formalności. W kalkulatorze dostępnym u pożyczkodawcy należy najpierw zadeklarować, jaka kwota pożyczki nas interesuje. Okresu spłaty nie musimy wybierać, ponieważ w tej firmie pożyczkowej okres spłaty jest zawsze taki sam i wynosi 36 miesięcy.

Pożyczka w Aasa krok po kroku

źródło: https://www.aasapolska.pl

Następnie należy tylko wypełnić wniosek pożyczkowy online. Jakie dane trzeba wpisać we wniosku? Przede wszystkim wniosek wymaga wprowadzenia podstawowych danych osobowych – imienia, nazwiska, PESEL-u, numeru dowodu osobistego oraz danych kontaktowych – numeru telefonu i adresu e-mail.

Pożyczka w Aasa - jakie dane są wymagane

źródło: https://www.aasapolska.pl

Formularz będzie wymagał od nas podania również źródła dochodu – na tej podstawie oceniana będzie nasza zdolność kredytowa. Nie będziemy jednak musieli dostarczać żadnych zaświadczeń od pracodawcy, podobnie jak we wszystkich pożyczkach bez zaświadczeń o dochodach. Wysokość dochodów można jedynie zadeklarować. Nie zawsze jest ona sprawdzana.

Wypłata pieniędzy z pożyczki w Aasa

Wypłata środków jest realizowana poprzez przelew na konto. Co ważne – musi być to nasze konto. Firma nie dokona wypłaty na konto osoby trzeciej. Kiedy pieniądze zostaną nam wypłacone?

Jeżeli wybierzemy opcje pożyczki z pakietem korzyści, to przelew będzie zrealizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy. W przypadku wyboru oferty bez pakietu wypłata realizowana jest 10. dnia od podpisania umowy.

Aasa – pożyczka przez Internet

Aasa to typowa pożyczka przez Internet. Skorzystać z niej możemy bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności załatwimy online. Wniosek udostępniony przez Aasa możemy wypełnić nawet z poziomu smartfona. W razie problemów z wypełnianiem firma służy pomocą – konsultanci odpowiadają na połączenia telefoniczne albo wiadomości napisane na czacie na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Aasa pożyczki – logowanie

Pożyczkodawca oferuje także możliwość zalogowania się do swojego konta na stronie internetowej Aasa. Logowanie jest bardzo wygodne – nie musimy pamiętać żadnego hasła do konta ani loginu, ponieważ proces logowania przejdziemy z wykorzystaniem naszego telefonu.

Aasa logowanie

W panelu logowania wpisujemy tylko nasz numer PESEL oraz numer telefonu. Następnie na nasz numer zostaje wysłany kod, który wpisujemy jako hasło potwierdzające, że rzeczywiście chcemy zalogować się na swoje konto. Taki sposób logowania pozwala ominąć problem z zapomnianymi hasłami i loginami, co z perspektywy Klienta jest bardzo wygodne.

Aasa - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Tak. Aasa jest jedną z nielicznych firm, które pozwalają swoim Klientom na posiadanie dwóch aktywnych pożyczek jednocześnie. Warunkiem otrzymania drugiej pożyczki jest regularne spłacanie pierwszego zobowiązania.

Tak. Aasa sprawdza swoich Klientów w kilku bazach: BIK, BIG, ERiF, KBIG. Negatywne wpisy nie zawsze warunkują jednak odmowę pożyczki. Jeżeli zależy nam na tym, by firma nie weryfikowała baz dłużników, możemy skorzystać z pożyczek bez baz.

Zwrot prowizji jest możliwy do uzyskania w przypadku, gdy spłaciliśmy pożyczkę w Aasa przed terminem określonym w umowie. Takie rozwiązanie obniża całkowitą kwotę pożyczki.

Minimalna kwota pożyczki w Aasa to 1000 zł, a maksymalna kwota pożyczki w tej firmie wynosi 25 000 zł.

Okres spłaty pożyczki pozabankowej w Aasa jest stały i wynosi zawsze 36 miesięcy, czyli 3 lata.

Pożyczkę w Aasa można otrzymać w  ciągu 24 godzin od podpisania umowy (przy wyborze oferty z pakietem korzyści) albo 10. dnia od podpisania umowy (w przypadku oferty bez pakietu).

Nie, Aasa nie dzwoni do pracodawcy ani nie wymaga zaświadczenia o dochodach. Jest to pożyczka bez weryfikacji telefonicznej u pracodawcy.

Zostaw swoją opinię o pożyczce w Aasa

Firmę Aasa możesz ocenić w naszym głosowaniu poprzez kliknięcie kciuka w górę lub w dół. Twoja ocena może być bardzo cenna dla innych osób! Dzięki Tobie będą wiedziały, czy warto skorzystać z tej oferty. 

Swoje doświadczenie w kontakcie z tą firmą pożyczkową możesz także opisać w komentarzu. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.