Aasa – opinie

Ocena klientów

3,71

Na podstawie 269 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

182 osoby

Negatywne opinie

87 osoby

Aasa – najważniejsze informacje

Aasa jest firmą pożyczkową działającą na terenie Polski, która udziela pożyczek online na raty. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 25 000 zł. Atutem pożyczki jest gwarancja szybkiej wypłaty oraz możliwość skorzystania z wakacji od spłaty raty. Sprawdź szczegóły dotyczące produktów tej firmy pożyczkowej.

Dane o firmie Aasa – opinie

 • Nazwa firmy:

  Aasa Polska S.A.,

 • Adres:

  ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa

 • Kapitał zakładowy:

  42 000 000 zł

 • Numer KRS:

  0000411939

 • Numer NIP:

  5252528111

 • Numer REGON:

  146017266

 • Infolinia:

  801 40 40 40 oraz 22 46 00 300

 • E-mail:

  [email protected]

Aasa - dlaczego warto?

Klienci w ostatnim czasie bardzo sobie chwalą współpracę z tą firmą pożyczkową. Sprawdź, jakie zalety wskazują osoby, które korzystały z produktów Aasa.

 • wysoka kwota pożyczki - do 25 000 zł
 • maksymalny wiek pożyczkobiorcy to 80 lat
 • pożyczkę można otrzymać w kilku prostych krokach
 • szybka wypłata pieniędzy
 • łatwy proces logowania

Aasa - dlaczego nie warto?

Jak każda firma pożyczkowa, Aasa ma również swoje minusy. Poniżej przedstawiamy listę wad firmy, które wskazali Klienci.

 • okres spłaty zawsze 36 miesięcy
 • firma pracuje wyłącznie w dni robocze
 • krótki czas pracy infolinii

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Aasa Polska S.A. - dane podstawowe

ul. Hrubieszowska 2

01-209 Warszawa

 

w dni powszednie od 09:00 do 17:00

w soboty i niedziele: nieczynne

Aasa - szczegóły pożyczki

Aasa z tygodnia na tydzień staje się coraz popularniejszą firmą pożyczkową. Nic dziwnego – jej oferta jest naprawdę konkurencyjna względem innych propozycji. Firma udziela pożyczek praktycznie na każdy cel – na naprawę samochodu, nowy sprzęt AGD, leczenie czy wakacje. Warunkiem udzielenia pożyczki jest oczywiście posiadanie zdolności kredytowej.

Aasa pożyczki - na co

Aasa pożyczki - na co

źródło: https://www.aasapolska.pl

Aasa – kwota pożyczki i czas spłaty

Kwota pożyczki w Aasa jest oczywiście zależna od naszych potrzeb i naszej zdolności kredytowej, ale wybierać możemy pomiędzy kwotami 1000 zł a 25 000 zł. Maksymalna kwota pożyczki Aasa jest bardzo wysoka. Jeżeli nie mamy zdolności kredytowej pozwalającej nam na pożyczkę w kwocie, której oczekujemy, możemy skorzystać z pożyczek bez zdolności kredytowej.

Okres spłat pożyczki w Aasa jest zawsze taki sam i wynosi 36 miesięcy, czyli 3 lata. Okres ten pływa oczywiście na koszty pożyczki. Pożyczkę możemy oczywiście spłacić wcześniej, ale nie musimy. Pieniądze z pożyczki możemy przeznaczyć oczywiście na dowolny cel – jak już wskazaliśmy powyżej. Wielu klientów podkreśla to jako szczególny atut tej firmy. Na dowolny cel możemy także przeznaczyć pożyczki prywatne. Całkowity koszt pożyczki jest widoczny w kalkulatorze dostępnym na stronie internetowej pożyczkodawcy. Koszty zobowiązania zależą od reprezentatywnego przykładu pożyczki.

Darmowa pożyczka w Aasa?

Firma nie posiada w swojej ofercie pierwszej darmowej pożyczki dla nowego Klienta – niezależnie od kwoty pożyczki. Już od pierwszej pożyczki, także nowi Klienci, będą musieli ponieść koszty opłaty przygotowawczej, prowizji oraz odsetek. Warto wiedzieć, że wysokość prowizji zależy od liczby rat – jest to wyliczenie proporcjonalne. Każda pożyczka, pierwsza czy kolejna będzie kosztowała Klienta dokładnie tyle samo – oczywiście pod warunkiem, że Klient będzie wnioskował o taką samą kwotę pożyczki.

Pożyczka w Aasa krok po kroku

Wzięcie pożyczki w Aasa jest niezwykle proste. Jest to typowa pożyczka na dowód, która cechuje się niewielką ilością formalności. Aby wziąć pożyczkę online, kalkulatorze dostępnym u pożyczkodawcy należy najpierw zadeklarować, jaka kwota pożyczki nas interesuje. Okresu spłaty nie musimy wybierać, ponieważ w tej firmie pożyczkowej czas spłaty jest zawsze taki sam i wynosi 36 miesięcy. W kalkulatorze widoczne są oczywiście koszty pożyczki, a rata miesięczna zależy od wysokości pożyczki.

Pożyczka w Aasa krok po kroku

źródło: https://www.aasapolska.pl

Następnie należy tylko wypełnić wniosek pożyczkowy online. Jakie dane trzeba wpisać we wniosku? Przede wszystkim wniosek wymaga wprowadzenia podstawowych danych osobowych – imienia, nazwiska, PESEL-u, numeru dowodu osobistego oraz danych kontaktowych – numeru telefonu i adresu e-mail.

Pożyczka w Aasa - jakie dane są wymagane

źródło: https://www.aasapolska.pl

Formularz będzie wymagał od nas podania również źródła dochodu – na tej podstawie oceniana będzie nasza zdolność kredytowa. Nie będziemy jednak musieli dostarczać żadnych zaświadczeń od pracodawcy, podobnie jak we wszystkich pożyczkach bez zaświadczeń o dochodach. Wysokość dochodów można jedynie zadeklarować. Nie zawsze jest ona sprawdzana.

Kto może otrzymać pożyczkę w Aasa?

Pożyczkę może otrzymać osoba, która:

 • ma 20 – 80 lat,
 • posiada ważny dowód osobisty,
 • posiada stały dochód,
 • posiada polskie obywatelstwo,
 • posiada konto bankowe,
 • nie widnieje w bazach dłużników,
 • posiada zdolność kredytową.

Konto bankowe i ważny dowód osobisty to warunki, bez których na pewno nie otrzymamy pożyczki.

Aasa – kontakt, infolinia

Pasa proponuje swoim Klientom kilka form kontaktu – infolinię, e-mail, formularz oraz czat na stronie. Dane kontaktowe firmy Pasa Polska podajemy poniżej:

 • Numer telefonu Aasa Polska S.A.: 801 40 40 40 oraz (22) 46 00 300
 • E-mail Aasa Polska S.A.: [email protected]

Najszybciej pomoc uzyskamy pisząc na czacie lub dzwoniąc na infolinię. Czas oczekiwania zależy od tego, w jakich godzinach próbujemy się połączyć z konsultantem. Jednakże te formy dają nam gwarancję, że pomoc uzyskamy natychmiastowo.

Formularz kontaktowy wygląda następująco:

Wypłata pieniędzy z pożyczki w Aasa

Przed wypłatą pieniędzy należy oczywiście podpisać dokumenty pożyczkowe. Wypłata środków jest realizowana poprzez przelew na konto. Co ważne – musi być to nasze konto. Firma nie dokona wypłaty na konto osoby trzeciej. Kiedy pieniądze zostaną nam wypłacone?

Jeżeli wybierzemy opcje pożyczki z pakietem korzyści, to przelew będzie zrealizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy. W przypadku wyboru oferty bez pakietu wypłata realizowana jest 10. dnia od podpisania umowy.

Weryfikacja Klienta w Aasa

Podobnie jak inne firmy pożyczkowe, także Aasa bada zdolność kredytową swoich ewentualnych Klientów. Firma sprawdza w jaki sposób odnosiliśmy się do naszych dotychczasowych zadłużeń i czy spłacaliśmy je w terminie. Firma nie pozostawia złudzeń wśród Klientów – osoby, które posiadają negatywne wpisy w BIK lub znajdują się na listach dłużników jakiejkolwiek bazy będą automatycznie otrzymywali negatywne decyzje pożyczkowe. Może się zdarzyć również tak, że przez naszą historię kredytową otrzymamy propozycję niższej pożyczki. Oznacza to, że jeżeli wnioskujemy o 6000 zł, a Aasa stwierdzi, że nasza historia kredytowa nie jest do końca klarowna, firma może zapromować nam pożyczkę w wysokości maksymalnie 3500 zł. Należy się z tym liczyć.

Weryfikacja klienta pod względem zdolności kredytowej to nieodłączny element prawie w każdej firmie pożyczkowej. Tak samo i tutaj, firma Aasa sprawdza w jaki sposób do tej pory regulowaliśmy nasze zaległości. Instytucja jasno zaznacza, że wnioski osób, które znajdują się na listach dłużników jakiegokolwiek rejestru informacji gospodarczej, będą natychmiastowo odrzucane. Całościowa analiza wiarygodności i zdolności pożyczkowej jest ustalana indywidualnie, dlatego może się zdarzyć, że podczas wniosku wybraliśmy 10.000 zł , a Aasa zaproponuje nam kwotę niższą. Warto przed złożeniem wniosku przygotować swoję bazy i wyczyścić bazy BIK.

Brak spłaty pożyczki w terminie

Pożyczkobiorca jest zobowiązany do spłaty raty w terminie. Każdy Klient musi liczyć się z tym, że niespłacanie pożyczki w terminie niesie za sobą nieprzyjemne konsekwencje. W pierwszym kroku Aasa wysyła do Klienta “przypominajkę” o nieuregulowanym zadłużeniu. Na ten moment mogą zostać nałożone na Klienta odsetki karne. Wówczas całkowita kwota kredytu może znacząco wzrosnąć. Jeżeli ten krok nie przyniesie pozytywnych skutków, firma może do ściągnięcia długu zatrudnić firmę windykacyjną, a w ostateczności firma może zgłosić sprawę do sądu, w związku z czym Klient będzie miał do czynienia z komornikiem sądowym.

Aasa – pożyczka przez Internet

Aasa to typowa pożyczka przez Internet, która jest tzw. pożyczkę ratalną. Skorzystać z niej możemy bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności załatwimy online. Wniosek udostępniony przez Aasa możemy wypełnić nawet z poziomu smartfona. W razie problemów z wypełnianiem firma służy pomocą – konsultanci odpowiadają na połączenia telefoniczne albo wiadomości napisane na czacie na stronie internetowej pożyczkodawcy. Czytajmy dokładnie zapisy umowy pożyczki, żeby w przyszłości nie było żadnych nieporozumień z firmą. Jeżeli szukasz pewnych ofert, sprawdź pożyczki bez odmowy.

Aasa pożyczki – logowanie

Pożyczkodawca oferuje także możliwość zalogowania się do swojego konta na stronie internetowej Aasa. Logowanie jest bardzo wygodne – nie musimy pamiętać żadnego hasła do konta ani loginu, ponieważ proces logowania przejdziemy z wykorzystaniem naszego telefonu.

Aasa logowanie

W panelu logowania wpisujemy tylko nasz numer PESEL oraz numer telefonu. Następnie na nasz numer zostaje wysłany kod, który wpisujemy jako hasło potwierdzające, że rzeczywiście chcemy zalogować się na swoje konto. Taki sposób logowania pozwala ominąć problem z zapomnianymi hasłami i loginami, co z perspektywy Klienta jest bardzo wygodne.

Więcej niż jedna pożyczka w Aasa

Wielu Klientów zastanawia się, czy możliwe jest posiadanie jednego aktywnego zadłużenia i wnioskowanie o kolejne. Firma odpowiada: “wnioskować można zawsze” – lecz czy kolejna pożyczka zostanie przyznana? Klient musi spełniać pewne warunki, żeby firma zdecydowała się udzielić drugiej pożyczki w trakcie trwania pierwszej. Należy jednak wiedzieć, że każdy wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany indywidualnie pod względem konkretnego Klienta. Jeżeli ten spłaca swoje pożyczki na czas, regularnie, bez żadnych opóźnień i nie posiada jakichkolwiek niespłaconych rat to firma Pasa daje możliwość starania się o kolejną pożyczkę. Niemniej jednak trzeba posiadać nieposzlakowaną opinię w Aasa.

Przedterminowa spłata i wydłużenie spłaty

Klienci mogą dokonać wcześniejszej spłaty swojego zadłużenia w całości oraz mają możliwość dokonania przedpłaty pojedynczych rat. Jeżeli pożyczka zostanie w całości spłacona wcześniej, firma musi zwrócić Klientowi pieniądze za wcześniejszą spłatę zadłużenia.

Ponadto Aasa wychodzi na przeciw Klientom i daje im możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. W ciągu jednego standardowego zadłużenia można skorzystać z tej opcji wyłącznie jeden raz. Jednakże w przypadku posiadania pożyczki Aasa Standard z Pakietem Korzyści, przedłużyć termin spłaty można dwukrotnie.

Nazwa firmy:Aasa Polska
Rodzaj produktu:pożyczka na raty
Kwota pożyczki:1000 - 25 000 zł
Spłata:36 miesięcy
Darmowa pierwsza pożyczka:nie
Wniosek online:tak
Sposób wypłaty:przelew
Kiedy otrzymam:nawet w 1 dzień
RRSO: 48,1%

Aasa - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Tak. Aasa jest jedną z nielicznych firm, które pozwalają swoim Klientom na posiadanie dwóch aktywnych pożyczek jednocześnie. Warunkiem otrzymania drugiej pożyczki jest regularne spłacanie pierwszego zobowiązania.

Tak. Aasa sprawdza swoich Klientów w kilku bazach: BIK, BIG, ERiF, KBIG. Negatywne wpisy nie zawsze warunkują jednak odmowę pożyczki. Jeżeli zależy nam na tym, by firma nie weryfikowała baz dłużników, możemy skorzystać z pożyczek bez baz.

Zwrot prowizji jest możliwy do uzyskania w przypadku, gdy spłaciliśmy pożyczkę w Aasa przed terminem określonym w umowie. Takie rozwiązanie obniża całkowitą kwotę pożyczki.

Minimalna kwota pożyczki w Aasa to 1000 zł, a maksymalna kwota pożyczki w tej firmie wynosi 25 000 zł.

Okres spłaty pożyczki pozabankowej w Aasa jest stały i wynosi zawsze 36 miesięcy, czyli 3 lata.

Pożyczkę online w Aasa można otrzymać w  ciągu 24 godzin od podpisania umowy (przy wyborze oferty z pakietem korzyści) albo 10. dnia od podpisania umowy (w przypadku oferty bez pakietu).

Nie, Aasa nie dzwoni do pracodawcy ani nie wymaga zaświadczenia o dochodach. Jest to pożyczka bez weryfikacji telefonicznej u pracodawcy. Jednak warunkiem udzielenia pożyczki jest posiadanie zdolności kredytowej.

Główny wpływ na koszt pożyczki ma rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Warto zajrzeć do reprezentatywnego przykładu pożyczki. Z kolei rata pożyczki zależy od kwoty udzielonej pożyczki.

Aasa - ogólne informacje

Pożyczka w Aasa Polska S.A jest produktem, po który sięga coraz więcej Klientów. Aby wziąć pożyczkę trzeba być osobą pełnoletnią. Warunkiem udzielenia pożyczki jest przede wszystkim posiadanie dowodu osobistego oraz konta bankowego. Rata zobowiązania zależy oczywiście od kwoty udzielonej pożyczki. Warto wiedzieć, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki w Aasa jest niezmienna i niezależna od kwoty pożyczki. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki w Aasa wynosi 48,1%. Całkowita kwota kredytu jest już oczywiście parametrem zmiennym. Całkowity koszt pożyczki będzie tym wyższy, im większa będzie kwota pożyczki. Aasa nie udziela pożyczki, która byłaby opłacana jednorazowo – firma oferuje wyłącznie pożyczki ratalne, przez co koszty zobowiązania mogą wydawać się nieco wyższe. Całkowity koszt pożyczki jest zależy od reprezentatywnego przykładu pożyczki. Kwoty pożyczki zaczynają się od 1000 zł i kończą na 25 000 zł. Oferta pożyczki jest więc dosyć “przestrzenna”. Wówczas dla pożyczki np. 1000 zł rata miesięczna wynosić będzie od 67 zł. Warto również widzieć, że w Aasa można wziąć pożyczkę z dodatkowym dobrowolnym pakietem usług medycznych. Po zawnioskowaniu i otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej trzeba podpisać z firmą umowę pożyczki. Pożyczkę w Aasa można wziąć również z dobrowolnym pakietem usług medycznych.

W przypadku jakichkolwiek niejasności i pytań warto skontaktować się z biurem obsługi Klienta. Tam doradcy postarają się pomóc Klientowi w każdej możliwej kwestii – oczywiście odnośnie do produktów firmy pożyczkowej.

Zostaw swoją opinię o pożyczce w Aasa

Firmę Aasa możesz ocenić w naszym głosowaniu poprzez kliknięcie kciuka w górę lub w dół. Twoja ocena może być bardzo cenna dla innych osób! Dzięki Tobie będą wiedziały, czy warto skorzystać z tej oferty.

Swoje doświadczenie w kontakcie z tą firmą pożyczkową możesz także opisać w komentarzu. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

ja
ja
2024-02-15 11:31:18

dla mnie ok oferta na tle innego badziewia pożyczkowego

KwD
KwD
2023-07-09 14:45:59

Ktoś kto ma jakąś władze sprawczą powinien się tymi skur... zająć!!! Jak nie weźmiesz dodatkowego pakietu to albo Ci nie przyznają pożyczki (na 90%) lub będziesz czekał 10 dni na wypłatę środków. Kolega złożył u nich wniosek i zaproponowali mu 1 tyś, na 6 miesięcy z ratą 408zł!!! A więc do oddania za tysiaka jest 2 448zł!!! A wszystko po to, aby ominąć ustawę anty lichwiarską!!! No to się we łbie nie mieści!

Asia
Asia
2023-07-01 17:47:51

Nie polecam . Spłacasz drugie tyle co bierzesz. To jest szczyt wszystkiego.

Aga
Aga
2022-11-30 19:31:31

Nie polecam!!!!

Adam
Adam
2022-10-15 18:06:06

Firma weryfikuje bazy. Kłamią, żeby zdobyć dane klienta do ich sprzedaży.

Porównaj