Kredyty i pożyczki mBanku w serwisie Allegro

Kredyty i pożyczki mBanku w serwisie Allegro

author
Patryk Byczek
16 listopada 2018
Zaszły zmiany w serwisie Allegro. Platforma sprzedażowa nawiązała współpracę z mBankiem, efektem czego jest wprowadzenie dwóch nowych możliwości finansowych dla przedsiębiorstw, które prowadzą sprzedaż w powyższym serwisie internetowym.

Pierwszą z możliwości jest pożyczka gotówkowa, drugą zaś kredyt w rachunku bieżącym. Przedsiębiorcy maksymalnie mogą otrzymać 100 000 złotych zwrotnego dofinansowania.

Na czym polega współpraca

Nowe możliwości finansowania dostępne są dopiero po zalogowaniu się na swojego konto Allegro, w zakładce Moja Sprzedaż. mBank, na podstawie dotychczasowych obrotów na Allegro, oblicza potencjał finansowania firmy. Przedsiębiorcy mogą wziąć maksymalnie 100 000 złotych.

Zdolność kredytowa i przyznawanie wniosku
 

Zarówno mBank, jak i Allegro potwierdzają, że zdolność kredytowa firmy wyliczana jest w zaledwie sekundę. Po wypełnieniu krótkiego wniosku, w ciągu kilku minut podejmowana jest ostateczna decyzja kredytowa. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji:

– firmy, które nie są Klientem mBanku muszą dopełnić formalności w jednej z placówek banku
– firmy, które są Klientem banku dopełnią formalności logując się do bankowości elektronicznej.

Jeżeli chodzi o kredyt odnawialny i prowizję, to jest ona pobierana tylko za wykorzystane pieniądze. Jest to zatem pewnego rodzaju zabezpieczenie aktualnie prowadzonej działalności. Nowa usługa wraz z nowymi możliwościami jest już dostępna dla wszystkich Użytkowników Allegro, którzy spełniają wymagane do uczestniczenia w programie warunki.

Plus dla (mikro)przedsiebiorców
 

Dyrektor departamentu klienta firmowego w mBanku, Piotr Teodorczyk zaznacza, że dzięki wprowadzonym opcjom przedsiębiorcy mogą w bardzo prosty sposób, bez ujawniania swoich danych, sprawdzić swój potencjał kredytowy.

Po drugiej stronie stoją małe przedsiębiorstwa, które z powodu braku pieniędzy musiały rezygnować ze swoich pomysłów. To właśnie także naprzeciw tym Klientom Allegro wprowadziło nowe rozwiązania. Bardzo szybki zastrzyk gotówki na rozwój swojej działalności to bardzo ważna sprawa.

mBankmBank jest bankiem uniwersalnym, którego oferta skierowana jest do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku są notowane na GPW od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. W trzecim kwartale bieżącego roku instytucja odnotowałą ponad 285 300 000 złotych skonsolidowanego zysku netto.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Co to jest mobbing?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
19 lutego 2019

Co to jest mobbing?

Pożyczka-ratalna.pl – oferta i opinie
Wpisy
autor wpisu
Katarzyna_Meyer
11 listopada 2015

Pożyczka-ratalna.pl – oferta i opinie

„Problem roku 2000” a rynek bankowy dziś
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
31 grudnia 2019

„Problem roku 2000” a rynek bankowy dziś

Alior Bank w Libiążu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
26 czerwca 2019

Alior Bank w Libiążu

96% firm padło ofiarą cyberataku
Wpisy
author
Aneta Jankowska
01 września 2018

96% firm padło ofiarą cyberataku

PKO BP w Jastrzębiu-Zdroju
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
12 sierpnia 2019

PKO BP w Jastrzębiu-Zdroju

Porównaj