zadluzenia.com
zamknij

Darmowa pożyczka w Providencie na 28 dni

Tylko do 10 grudnia nowi Klienci Providenta mogą skorzystać ze specjalnej promocji. Firma daje możliwość zwrotu pożyczki beż żadnych opłat przed upływem 28-ego dnia od zawarcia umowy.

 

Promocja "Spróbuj i Zostań" dotyczy wyłącznie osób fizycznych, które w czasie jej trwania podpiszą z Providentem umowę pożyczki: Pakiet Gotówka lub Pakiet Przelew. 

 

Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim, pożyczkobiorca ma 14 dni na odstąpienie od umowy. Provident przyznaje Klientom dodatkowe prawo do odstąpienia. Osoby, które skorzystają z promocji, mogą bez podawania przyczyny, odstąpić od pożyczki w terminie od 15-tego do 28 dnia, licząc od dnia zawarcia umowy pożyczki.

 

Aby to zrobić wystarczy wypełnić formularz odstąpienia i doręczyć go do oddziału Providenta lub wysłać na adres jednego z oddziałów. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy jest skuteczne wyłącznie wówczas, gdy Klient zwróci kwotę pożyczki najpóźniej w terminie 44 dni od zawarcia umowy.

 

W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy, pożyczkę uznaje się za niezawartą, a pożyczkobiorca nie ponosi żadnych kosztów z tym związanych.

 

Promocja Providenta to ciekawa propozycja dla osób, które potrzebują pożyczki na okres miesiąca. Żeby nie ponosić żadnych opłat wystarczy najpóźniej 28-ego dnia od zawarcia umowy złożyć oświadczenie o odstąpieniu. To sprawia, że pożyczka będzie całkowicie darmowa.

 

Z pewnością jest to duża konkurencja dla darmowej pierwszej pożyczki w Vivus.pl. Pamiętajmy jednak, że w Providencie możemy otrzymać większe kwoty, w przypadku pierwszej pożyczki nawet 7000 zł.

 

Wniosek można złożyć w tym miejscu:

 

Złóż wniosek

 

Skomentuj artykuł
captcha
~Ja

Jakiś czas temu brałem pożyczkę w Provident na kwotę 3500. Wysłałem pocztą wniosek o odstąpienie od pożyczki, następnie w ciągu 30 dni oddałem pieniądze. Minęło pół roku i Provident chce ode mnie kolejne 3500!!! Co w tej sytuacji można zrobić??   Odpowiedź