365 planów – kampania Provident

365 planów – kampania Provident

author
Patryk Byczek
24 maja 2018
Największa firma pożyczkowa w Polsce postanowiła podjąć współpracę z twórcami platformy YouTube.  Wyzwanie „365 planów w 365 dni” zaproponowane przez Providenta ma odzwierciedlać osoby, które pod wieloma względami różnią się od siebie, lecz łączy je jedna pasja. 

Jako pierwsi wyzwania podjęli się Zmianoholiczka, Ajgor Ignacy, Alex Mandostyle i Sheo. Akcja Providenta, która wystartowała 21 maja bieżącego roku zakłada realizację całkowicie innego planu przez każdego z biorących udział influencerów.


źródło grafiki: http://www.365planow.pl

Relacje z wykonywanych zadań można obejrzeć w mediach społecznościowych danej osoby lub na stronie projektu pod adresem www.365planow.pl. Provident ma zamiar zbliżyć się do młodych osób wykorzystując do tego najpopularniejsze platformy społecznościowe, które dla bardzo dużej grupy osób korzystanie z nich jest codziennością. Dodatkowym aspektem są znane osoby, będące jednocześnie idolami młodych użytkowników Internetu.

PLAN PROGRAMU „365 PLANÓW W 365 DNI”

Firma pożyczkowa chce przyciągnąć do siebie młode pokolenie, wykorzystując do tego głównie różnego rodzaju konkursy, materiały zdjęciowe oraz filmowe, w których główną rolę odegrają znani i lubiani influencerzy.

Ajgor Ignacy

Pierwszy tydzień projektu należy do dwudziestojednoletniego twórcy filmów lifestyl'owych, którego na YouTubie subskrybuje ponad 920 000 fanów.

Cieszę się, że zaczynając od małego pokoju i amatorskiej kamerki, po latach jestem na takim etapie, że moje produkcje dzisiaj mogą wyglądać kompletnie inaczej. Dzieją się ciekawe akcje, a jedną z nich jest aktualna współpraca z Providentem, dzięki której mogę puścić wodze fantazji i zrealizować rzeczy, które jakiś czas temu planowałem.” – komentuje się uczestnik projektu. 

Na stronie programu dostępne są już trzy filmy z udziałem znanego YouTubera: „Pizza ze wszystkimi składnikami”, „Lot w tunelu aerodynamicznym” i „Noc jak dzień”.


źródło grafiki: http://www.365planow.pl/o-projekcie

Alex Mandostyle

W drugim tygodniu na ekranach oglądać będziemy mogli poczynania dziewiętnastoletniej Alex Mandostyle, której kanał liczący ponad 400 000 fanów, głównie kręci się wokół urody, mody, kuchni, czy podróży.

Lubię podejmować nowe wyzwania i właśnie w takich kategoriach traktuję projekt #365planów. Chcę pokazać, że plany niekoniecznie muszą być wielkie czy bardzo ambitne. Także drobiazgi można traktować w kategorii planów, a ich realizacja może być sukcesem. Jakie plany zamierzam wprowadzić w życie? To na razie tajemnica.” – tłumaczy Alex.


źródło grafiki: http://www.365planow.pl/o-projekcie

Sheo

Kolejnym uczestnikiem będzie dwudziestotrzyletni Sheo, którego materiały zaczną pojawiać się od 4 czerwca. Jego YouTubowy kanał liczy ponad 700 000 subskrypcji, zaś filmy opierają się na tematyce rozrywkowej, challenge’owej i lifestyle’owej.


źródło grafiki: http://www.365planow.pl/o-projekcie

Zmianoholiczka

Ostatnią z kolei uczestniczką będzie twórczyni kanału o tematyce beauty będzie dwudziestoletnia Zmianoholiczka, która w ciągu sześciu lat prowadzenia kanału uzbierała widownie liczącą ponad 100 000 osób.


źródło grafiki: http://www.365planow.pl/o-projekcie

Po zmaganiach Zmianoholiczki znowu przyjdzie czas na zadania wykonywane przez Ajgora Ignacego. Provident informuje, że w najbliższym czasie do programu dołączą także inni popularni twórcy. Za realizację projektu odpowiedzialne są agencje Isobar, LifeTube oraz Lettly. Program będzie trwał 365 dni.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Mateusz Kwiatkowski
Mateusz Kwiatkowski
2020-10-22 19:28:18

chce tesz

Podobne artykuły

Mini Ratka łączy na Święta
Pod Lupą
autor wpisu
Marek_Rutkowski
10 listopada 2016

Mini Ratka łączy na Święta

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy
Blog
author
Patryk Byczek
12 października 2022

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy

PKO BP w Murowanej Goślinie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
14 sierpnia 2019

PKO BP w Murowanej Goślinie

Kredyt hipoteczny Łuków
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
19 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Łuków

Porównaj