zadluzenia.com
zamknij

Aasa Polska - cały czas z kurierem

Aasa Polska wystartowała z nową stroną internetową. Niestety w ofercie cały czas bez zmian – Klienci otrzymają pieniądze dopiero po odesłaniu umowy pożyczki.

 

Aasa Kredyt wzbudza w nas mieszane uczucia. Z jednej strony dobra oferta pożyczkowa, możliwość spłaty w 24 ratach i korzystne oprocentowanie. Z drugiej – firma cały czas odstaje od konkurencji jeżeli chodzi o czas otrzymania pożyczki.

 

Zobaczcie proces otrzymania pożyczki:

 

1. Wypełniamy wniosek internetowy

2. Decyzję dostajemy tego samego dnia

3. Aasa wysyła do nas umowę za pośrednictwem kuriera

4. Podpisujemy umowę i przekazujemy kurierowi

5. Egzemplarz umowy trafia do Aasa i dopiero wówczas otrzymujemy pożyczkę.

 

Aasa Polska - naprawdę nie da się tego zrobić szybciej ? Konkurencja już dawno poradziła sobie z podpisaniem umowy na odległość – wystarczy wprowadzić przelew weryfikacyjny, który jednocześnie potwierdza fakt przystąpienia do umowy.

 

Przykładowa treść przelewu w firmie Vivus: „Potwierdzam rejestrację nr (Wpisz swój numer rejestracji*) i zgadzam się na umowę pożyczki Vivus.pl”.

 

Taki rodzaj zawierania umowy umożliwia otrzymanie pieniędzy jeszcze tego samego dnia. Co innego w Aasa – na pieniądze poczekamy kilka dni od dnia otrzymania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Najpierw firma musi wysłać do nas kuriera, potem musimy ją podpisać i w ten sam sposób odesłać do firmy. Dopiero wtedy pieniądze z pożyczki trafią na konto. Za długo.

 

Szkoda, bo oferta jest dobra, a raty niskie.

 

  • Pożyczki do 3400 zł
  • Spłata do 24 miesięcy
  • Niskie raty
  • Dostępny kalkulator pożyczkowy
  • Wniosek przez Internet

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż wniosek

 


Niezrozumiała jest też polityka strony internetowej Aasa. Nowa odsłona dostępna jest pod adresem: https://aasapolska.pl/

 

W sieci funkcjonuje równolegle także stara odsłona serwisu: https://www.asakredyt.pl/

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~Biggi

Tekst nieaktualny - wszystko można załatwić u nich bez problemu przez internet i opcję blue media...   Odpowiedź

~ja

tak, masz infomację, że artykuł z 2016 roku :)   Odpowiedź

~imaginedragons

już nawet nie 100 a 1000 lat za murzynami   Odpowiedź

~staroświeckaaasa

słabe to! może kurier przywiezie jeszcze kartę zdrapkę albo może można u nich zamówić usługę tylko wysyłając wiadomość przez pager?   Odpowiedź

~stoczniowiec

ha ha hamulec. seriooo? kto na to pójdzie? ludzie jak szukają pożuczki to nie patrzą aż tak bardzo na koszty tylko na czas czas czas. czy nikt w irmie aasa tego niewie?   Odpowiedź