zadluzenia.com
zamknij

Aasa Polska sponsorem GKS Katowice

 

Skandynawska firma pożyczkowa została sponsorem strategicznym klubu GKS Katowice. Kwota kontraktu owiana jest tajemnicą, ale prawdopodobniej jest najwyższą w I lidze.

 

Logo Aasa Polska pojawi się na koszulkach piłkarzy, siatkarzy oraz tenisistów GKS Katowice. Umowa zawarta została na rok.

 

Jak mówi prezes klubu – Wojciech Cygan: „Po wielu staraniach pojawił się partner, który zechciał nam zaufać i będzie widniał na przodzie koszulek piłkarzy. Działania o pozyskanie takiej firmy prowadziliśmy od 2012 roku, teraz osiągnęliśmy cel. To ważny dzień dla całej idei wielosekcyjnego GKS-u.

 

 

Zdaniem przedstawicieli Aasa, wspieranie sportu idealnie wpisuje się w motto firmy: „Bliżej ludzi”. Firma jest dumna, że pomaga Klientom zwalczać problemy i „spełniać marzenia”.

 

W Polsce Aasa działa od roku 2012. Liczba Klientów przekroczyła już 200 000 zł. Wartość udzielonych pożyczek to blisko 360 mln złotych. Co ciekawe, aż 15% Klientów firmy pochodzi ze Śląska.

 

Aasa to nie jedyna firma pożyczkowa, która wspiera polski sport. Sponsorem zespołu siatkarskiego BKS Profi Credit jest Profi Credit z Bielska Białej.

 

Skomentuj artykuł
captcha
~dj_bobo

Bardzo dobra wiadomość. Oby więcej pieniędzy w Polskiej piłce nożnej! Wyjdzie to wszystkim na dobre   Odpowiedź