zadluzenia.com
zamknij

Kolejna darmowa pożyczka od Providenta

Provident rozszerza promocję darmowej pożyczki. Teraz dostępna jest również w kanale tradycyjnym, czyli wypłacana w gotówce, z wizytą pracownika firmy. Oferta wyłącznie dla nowych Klientów.

 

Do tej pory darmowa pożyczka dostępna była wyłącznie przez Internet, w ramach „Pożyczki Samoobsługowej”. Klient składa wniosek przez Internet i wszelkie formalności odbywają się bez wizyty pracownika Providenta. Pieniądze dostajemy przelewem na konto.


Do 28 czerwca Provident rozszerza promocję o pożyczki wypłacane w gotówce, z wizytą Doradcy firmy. Szczegóły oferty:

 

  • Dotyczy „Pożyczki Dopasowanej”
  • Kwota od 300 do 4000 zł
  • 0 zł przy spłacie całości z pierwszą ratą
  • Możliwość spłaty w 3,6,12,18 ratach
  • Promocja do 28 czerwca 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż wniosek

 


Szczegoły promocji na stronie: https://www.provident.pl/

 

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Dopasowanej w Gotówce: całkowita kwota pożyczki – 2000 zł; łączna kwota odsetek – 188,98 zł; opłata przygotowawcza – 40 zł; prowizja za udzielenie pożyczki – 798 zł; opłata za elastyczny plan spłat – 342 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 60 tyg.; wysokość tygodniowych rat: 56,15 zł (wysokość ostatniej raty może się różnić); całkowity koszt pożyczki: 1 368,98 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta –  3 368,98 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 166,09%. 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~ks poprawczak

dobrze dobrze pozyczki darmowe zawsze sie przydadza :)   Odpowiedź

~kamila

ja jednak wolę pożyczkę w innej firmie, biorę pożyczki w Kasa Tak, to bezpieczna i dobra firma, pożyczka za 0 zł, na dowód i szybko. mi oni najbardziej pasują.   Odpowiedź

~rubikk

hmmm, trudno to shejtować. przychodzi ziomek do domu, daje ci hajs i jeszcze nie biorą od tego żadnych prowizji. czysty marketing no ale korzystny dla klienta także. a właściwie przede wszystkim... tutaj duży plus dla providenta mimo że mieli złe epizody w swojej historii z mętnymi umowami i tp   Odpowiedź