Promocja: „Bezpiecznie w sieci” w BNP Paribas

Promocja: „Bezpiecznie w sieci” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
11 lipca 2019

BNP Paribas wystartował z promocją, w której za założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą Otwartą na eŚwiat Klienci mogą zgarnąć 350 złotych premii. Pula nagród wynosi wyłącznie 2500 sztuk, a promocja trwa do 28 lipca 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

W promocji BNP Paribas mogą wziąć udział wyłącznie nowi Klienci banku, czyli osoby nieosiadające jakiegokolwiek konta osobistego w ciągu ostatnich 9 miesięcy.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy do 28 lipca 2019 roku zarejestrować się na oficjalnej stronie promocji, pamiętając o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Otwartą na eŚwiat oraz usługami pozwalającymi na logowanie się do bankowości internetowej.  Umowę o konto należy podpisać do 4 sierpnia 2019 roku.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrodę Klienci muszą w sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie:

– wykonać trzy przelewy Elixir wykorzystując do tego bankowość mobilną lub internetową,
– wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 złotych.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków opisanych w regulaminie promocji Klienci mogą zgarnąć łącznie 350 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Przekazanie pierwszej nagrody w wysokości 200 złotych (za spełnienie warunków w sierpniu i we wrześniu) nastąpi do 31 października 2019 roku. Kolejne 150 złotych bank przekaże Klientom do 20 grudnia 2019 roku.

O wszystkich nagrodach bank poinformuje Zwycięzców w wiadomościach e-mail.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://bezpieczniewsieci.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BGŻ BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez zaświadczeń Milicz
Pożyczki miasta
author
Dominika Sobieraj
14 kwietnia 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Milicz

Kredyt samochodowy Ciechanów
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
21 listopada 2017

Kredyt samochodowy Ciechanów

Biuro Terenowe ZUS w Brzezinach
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 sierpnia 2019

Biuro Terenowe ZUS w Brzezinach

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
03 listopada 2019

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania?

Porównaj