Firma pożyczkowa Vivus.pl wychodzi na przeciw swoim Klientom, którzy planują wypoczynek za granicą. Firma ma do zaoferowania bon wakacyjny w wysokości 300 złotych do wykorzystania w serwisie fly.pl.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 21.05.2018
Udostępnij:

Promocja wakacyjna trwa od 15 maja do 30 czerwca bieżącego roku. Jeżeli jesteś zainteresowany, sprawdź szczegóły oferty.


źródło grafiki: https://www.vivus.pl/fly/

Jak skorzystać z promocji

Oferta skierowana jest do osób, które nie korzystały z usług Vivus.pl, jak i do stałych Klientów firmy. Wystarczy podjąć pierwszą lub kolejną pożyczkę o dowolnej wysokości oraz w wygodnym dla siebie terminie. Jeżeli firma pożyczkowa przyzna pożyczkę, w ciągu jednego dnia roboczego Klient dostanie wiadomość SMS z kodem promocyjnym o wartości 300 złotych, który będzie mógł wykorzystać kupując wakacje poprzez serwis fly.pl.


źródło grafiki: https://www.vivus.pl/fly/

Formularz zgłoszeniowy

Na stronie konkursu należy nacisnąć zielony przycisk z napisem „Weź pożyczkę i odbierz swój bon 300 zł”. Klient zostanie przekierowany na stronę, gdzie będzie musiał podać swoje dane osobowe oraz wybrać wysokość oraz termin spłaty pożyczki. Będzie to jednocześnie rejestracja do serwisu pożyczkowego Vivus.pl. Ostatnim krokiem w pierwszym etapie będzie wyrażenie różnych zgód, które są potrzebne do weryfikacji np. zdolności kredytowej. Drugim etapem jest potwierdzenie podanych danych personalnych. Trzeci etap to decyzja pożyczkodawcy. 


źródło grafiki: https://www.vivus.pl/register

Bon wakacyjny

Otrzymane od firmy pożyczkowej Vivus.pl pieniądze w ramach bonu można przeznaczyć na wakacje, kupując je za pośrednictwem serwisu wycieczkowego fly.pl. Wystarczy wejść na stronę i wybrać interesującą nas wycieczkę. Następnym krokiem jest rezerwacja wakacji oraz wypełnienie formularza. Otrzymany wiadomością SMS kod należy wpisać w komentarzu, wypełniając formularz wycieczkowy. Należy pamietać, że kod musi zostać podany przed wysłaniem zamówienia. W razie jakichkolwiek problemów, warto zadzwonić do Biura Obsługi Klienta serwisu fly.pl, w celu doinformowania się o prawidłowości wypełnienia formularza wycieczkowego.
 

Komentarze (0)

Niestety nie dla Itaka, Coral i Grecos, jak w powyższym artykule. Bonem nie można też płacić za bilety lotnicze oraz wyjazdy na dojazd własny. Zostaje oferta małych biur, których nie wiadomo co można wynaleźć. Słabe.