W sklepach Decathlon zapłacisz Blikiem

W sklepach Decathlon zapłacisz Blikiem

author
Patryk Byczek
11 grudnia 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria

Interaktywne kioski w sklepach Decathlon zyskały nową funkcję. Od teraz oprócz sprawdzenia, porównania i zamówienia towaru, można go także opłacić BLIKiem. Płatność umożliwia operator płatności Przelewy24.

Klienci dzięki rozstawionym w sklepach kioskom interaktywnym mogą poznać całą ofertę produktową wraz z dokładną specyfikacją techniczną wybranego towaru.


zdjęcie: Interaktywny Kiosk Decathlon

Nowy sposób płatności

Do tej pory, Klienci korzystający z urządzeń w sklepach mogły wybrać oraz zamówić towar. Płatność odbywała się w sklepowej kasie lub za pobranie, w przypadku zamówienia do domu. Od teraz możliwe jest opłacenie zakupów zaraz po ich wybraniu. Decathlon we współpracy z operatorem Przelewy24 udostępnili możliwość zapłaty BLIKiem. Dzięki temu Klienci nie muszą oczekiwać na swoją kolej przy kasie, czy martwić się brakiem gotówki lub karty płatniczej. Wystarczy telefon z odpowiednią aplikacją, żeby transakcja mogła dojść do skutku.

Idea Decathlonu

Firma działa w oparciu o wartości mówiące, że „Sport dla wszystkich, wszystko dla sportu”. Osoby tworzące markę Decathlon wierzą i uważają, że korzyści z aktywnego trybu życia może czerpać każda osoba. Nie trzeba więc być początkującym, czy wysokiej klasy sportowcem. Wystarczy lubić sport i chcieć rozwijać się w wybranym kierunku. W związku z myślą głoszącą, że sport i dyscypliny sportowe powinny być dostępne dla każdego, Decathlon otwiera kilka nowych punktów rocznie, wyposażając swoje sklepy w nowe produkty.

Decathlon

Decathlon jest sklepem, w którym można kupić towary sportowe. Wewnątrz każdego punktu dostępne są produkty do stu rodzajów sportu. Firma oferuje również takie usługi, jak:

karta podarunkowa,
serwis rowerowy,
serwis narciarski.

Na terenie całej Polski aktywnie działają 53 sklepy pod szyldem Decathlon, w których łącznie pracuje blisko 3500 pracowników.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Getin Noble Bank dokonał odpisów na 72 mln zł

Getin Noble Bank postanowił utworzyć odpisy w wysokości 72 mln zł. Wpłynie to na obniżenie wyniku brutto spółki za IV kwartał roku 2018. Decyzja zarządu spółki związana jest z inwestycjami kapitałowymi rozpoczętymi lub planowanymi w jednostkach zależnych i udziału w zyskach i stratach tych podmiotów.

author
Alicja Hirsekorn
30 kwietnia 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Kredyt hipoteczny Zabrze

Rozglądasz się za kredytem hipotecznym w Zabrzu? Sprawdź ranking najlepszych ofert. Wnioskować o kredyt możemy bezpłatnie przez Internet lub w oddziale banku w Zabrzu. Maksymalna kwota kredytu to nawet 90% wartości nieruchomości ze spłatą do 35 lat.

author
Dorota Grycko
28 lutego 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Jak wyłączyć Allegro Smart!

Allegro Smart! jest pakietem dostępnym na popularnej platformie służącym do zakupów i sprzedaży online. Użytkownicy serwisu mogą korzystać z niego w pełni za darmo lub wykupić dodatkowy pakiet, dzięki któremu można zaoszczędzić sporo pieniędzy na dostawach przesyłek. Co zrobić w przypadku, gdy nie chcemy korzystać już z pakietu Smart!? Sprawdzamy, jak wyłączyć Allegro Smart!.

author
Aleksandra Gościnna
13 grudnia 2021
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Pożyczki bez zaświadczeń Opoczno

Szukasz pożyczki, która jest możliwa do uzyskania bez załatwiania zbędnych formalności? Sprawdź najnowszy ranking firm dostępnych w Opocznie.

author
Dominika Byczek
15 września 2017
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

System Euro Elixir – co to jest?

System Euro Elixir służy do przesyłania waluty euro pomiędzy różnymi bankami w Polsce oraz za granicą. Ten system zintegrował wszystkie europejskie systemy płatności i stał się jednym uniwersalnym narzędziem – systemem rozliczeń wszystkich płatności realizowanych w euro.

author
Dominika Byczek
18 lipca 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Wyższa składka na ZUS dla firm w 2017

W 2017 roku minimalna wysokość składek ZUS dla właścicieli firm wyniesie więcej niż 1172 zł.  Miesięczne stawki są wyższe niż w ubiegły roku i wynoszą 51,04 zł. Jest to wzrost o prawie 5%. 

author
Aneta Jankowska
06 lutego 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.
Porównaj