gotowkovo-opinie

Gotówkovo – opinie

Ocena klientów

2,29

Na podstawie 311 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

100 osób

Negatywne opinie

211 osoby

Firma Gotówkovo zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych pożyczek na raty i kredytów online, w oparciu o dane finansowe przekazane przez Klienta. Sprawdź, jak działa Gotówkovo i przejrzyj szczegóły oferty oraz opinie Klientów.

Gotówkovo - dlaczego warto?

Gotówkovo zbiera coraz więcej pozytywnych opinii wśród Klientów. Sprawdź, jakie zalety wskazują osoby, współpracujące z tą firmą.

 • kredyt gotówkowy online do nawet 200 000 zł
 • okres spłaty wynosi maksymalnie 120 miesięcy
 • pieniądze na koncie w kilkanaście minut
 • firma współpracuje. z wieloma bankami i firmami pożyczkowymi

Gotówkovo - dlaczego nie warto?

Jak każda firma finansowa, również Gotówkovo poza zaletami, ma również swoje wady. Sprawdź, jakie minusy wskazali Klienci.

 • firma sprawdza Klientów w bazach
 • oferty w bankach nie dla osób zadłużonych

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie Gotówkovo – opinie

gotowkovo-opinie
 • Nazwa firmy:

  AL Finance Sp. z o.o.

 • Adres:

  ul. Tarasa Szewczenki 8, 40-855 Katowice

 • Kapitał zakładowy:

  8 750 zł

 • Numer KRS:

  0000646878

 • Numer NIP:

  6751565906

Gotówkovo - dane podstawowe

ul. Tarasa Szewczenki 8

40-855 Katowice

Gotówkovo - szczegóły pożyczki

Gotówkovo – opis firmy pożyczkowej

Firma Gotówkovo to dość nowa marka na rynku finansowym w Polsce Oferty Gotówkovo to po prostu pośredniczenie przy pożyczkach. Gotówkovo samo w sobie nie udziela pożyczek, ale pośredniczy w udzielaniu pożyczek w najlepszych firmach i bankach w Polsce. Platforma ta zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych pożyczek pozabankowych i bankowych O. W tej firmie składamy jeden wniosek, a w zamian dostajemy wiele ofert z różnym oprocentowaniem i samodzielnie możemy wybrać najkorzystniejszą ze wszystkich. Pożyczki Gotówkovo to w pełni darmowa usługa.

Gotówkovo

Korzystając z Gotówkovo, jesteśmy automatycznie przenoszeni do strony składania wniosku w firmie Bancovo. Jest to całkowicie bezpieczny proces. W praktyce jest to bowiem ten sam pożyczkodawca, który działa pod dwiema różnymi markami. Nie musimy się jednak niczego obawiać. Korzystanie zarówno w platformy Gotówkovo, jak i z platformy Bancovo, jest całkowicie bezpieczne.

Gotówkovo – oferta

Pożyczka w Gotówkovo to pożyczka na dowolny cel. Możemy wnioskować aż o 200 000 zł pożyczki lub kredytu gotówkowego z okresem spłaty nawet do 120 miesięcy (czyli 10 lat). Poprzez platformę możemy zaciągnąć:

1) kredyty gotówkowe i pożyczki udzielane przez banki,
2) kredyty konsolidacyjne online,
3) pożyczki gotówkowe udzielane przez firmy pożyczkowe.

Kalkulator pożyczki Gotówkovo udostępnia na swojej stronie internetowej.

Kto może otrzymać pożyczkę w Gotówkovo?

Z Gotówkovo może skorzystać każda osoba, która posiada dostęp do Internetu i dowolny sprzęt, na którym wypełni wniosek pożyczkowy. Wniosek można wypełnić na smartfonie, tablecie lub w komputerze. Pożyczka zostanie jednak udzielona tylko osobom, które spełniają określone warunki. Złożeniu wniosku Gotówkovo jest możliwe dla osób, które:

– mają co najmniej 18 lat i jednocześnie maksymalnie 80 lat,
– posiadają pełnię czynności prawnych,
– mają polskie obywatelstwo,
– mają polski adres,
– uzyskują regularne dochody,
– mają własny adres e-mail oraz numer telefonu,
– mają konto bankowe.

Obowiązkowe jest posiadanie zdolności kredytowej, która poparta będzie odpowiednimi dochodami. Osoby, które nie mają zdolności, mogą skorzystać z pożyczek bez zdolności kredytowej. Koniecznie posiadać należy również konto bankowe, na które pożyczka zostanie przelana. Pamiętajmy, że pożyczki Gotówkovo to jedynie pośrednictwo w poszukiwaniu pożyczki. Firma Gotóvkowo nie udziela pożyczek. Warto przeczytać umowę Gotówkovo, żeby w przyszłości nie pojawiły się żadne problemy.

Jakie bazy sprawdza Gotówkovo?

W pożyczkach udzielanych przez Gotówkovo na pewno będziemy weryfikowani w bazie BIK. W tej firmie nie uzyskamy zatem pożyczki bez BIK. Weryfikacja w pozostałych bazach zależy od konkretnej firmy/banku, w którym zaciągniemy pożyczkę za pośrednictwem firmy Gotówkovo. Niektóre firmy sprawdzają tylko BIK, a niektóre poza tą bazą weryfikują także bazy ERIF, KRD czy BIG InfoMonitor. Aby dowiedzieć się o swojej sytuacji kredytowej przejdź na stronę BIK i pobierz raport o sobie. Żeby mieć gwarancję, że nie będziemy weryfikowani w żadnej z baz, możemy zaciągnąć pożyczkę bez baz.

Jak otrzymać pożyczkę w Gotówkovo?

Otrzymywanie pożyczki lub kredytu gotówkowego w Gotówkovo rozpoczyna się od wybrania kwoty oraz okresu spłaty w standardowym kalkulatorze pożyczkowym. Po wskazaniu tych parametrów klikamy różowy banner “złóż wniosek”. Po złożeniu wniosku Gotówkovo dostajesz potwierdzenie swoich czynności na e-mail. Jakie kroki trzeba wykonać później?

Gotówkovo wniosek

1. Wypełniamy wniosek pożyczkowy.

Aby złożyć wniosek, odwiedź stronę WWW Gotówkovo. Wypełnienie wniosku jest banalnie proste – wystarczy tylko kilka naszych danych: imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu.

2. Otrzymujemy oferty pożyczkowe dostosowane do nas.

Firma przygotowuje dla nas wszystkie dostępne oferty. Bierze pod uwagę tylko te, które są dopasowane do naszych oczekiwań, czyli oferują pożyczkę i kredyty w takiej kwocie, którą zadeklarowaliśmy i oferują również interesujący nas okres spłaty. Pożyczki proponowane przez Gotówkovo są jak szyte na miarę naszych potrzeb.

3. Wybieramy ofertę, która najbardziej nam odpowiada.

Spośród wszyskich zaproponowanych nam ofert możemy samodzielnie wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada. Otrzymanie ofert jednak do niczego nas nie zobowiązuje. Jeżeli jednak zdecydujemy się na pożyczkę, wypełniamy odpowiedni wniosek, potwierdzamy swoją tożsamość online, przechodzimy do zawarcia umowy kredytowej i w ciągu nawet 15 minut mamy już pieniądze na koncie.

Czasami do wybranej oferty kredytu gotówkowego trzeba dokupić ubezpieczenie kredytu gotówkowego. Przejdź na stronę pożyczkodawcy, aby dowiedzieć się więcej szczegółów.

Gotówkovo – kontakt, infolinia

Firma Gotówkovo nie udostępnia również opcji bezpośredniego kontaktu, ponieważ samo składanie wniosku w tej firmie odbywa się poprzez stronę internetową Bancovo. Z Bancovo możemy skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 22 100 43 44. Infolinia Bancovo jest czynna w godzinach 8:00-19:00 w dni robocze (poniedziałek-piątek).

Gotówkovo – logowanie

Do platformy Gotówkovo nie można się zalogować. Strona internetowa tego pośrednika pożyczkowego nie oferuje możliwości logowania. Logowanie możemy jednak przeprowadzić u docelowego pożyczkodawcy, czyli Bancovo. Przejdź na stronę Bancovo i tam zaloguj się do swojego portalu Klienta.

Gotóvkowo – jakie banki znajdziemy?

Gotówkovo pośredniczy przy udzielaniu kredytów w takich bankach jak:

– Alior Bank,
– GBS Bank,
– Ikano Bank,
– Kasa Stefczyka,
– Nest Bank,
– SGB Bank,
– SKOK Chmielewskiego,
– TFBank,
– Velo Bank.

Dodatkowo partnerami współpracującymi z firmą Gotówkovo są także firmy pożyczkowe: Aasa Polska, Axi, Finiata, Smartney, SuperGrosz, TakTO Finanse, Wonga. Firma również współpracuje z firmami faktoringowiymi, takimi jak: Monevia czy SMEO.

 Gdzie Gotówkovo weryfikuje Klienta?

Gotówkovo sprawdza swoich Klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Firma jednak informuje, że Klienci posiadający jakiekolwiek negatywne wpisy w BIK nie powinni na starcie martwić się, że nie otrzymają pożyczki. Jest tak dlatego, że negatywny wpis w BIK nie ma finalnego wpływu na to, czy Klient otrzyma czy nie otrzyma pożyczki. Ostateczna decyzja należy do firmy pożyczkowej, którą wybierze Klient, a firmy pożyczkowe udzielają pożyczek Klientom z negatywnymi wpisami w BIK.

Brak spłaty na czas – jakie konsekwencje?

Warto wiedzieć, że w przypadku braku spłaty kredytu, do odpowiedzialności nie pociąga Klienta firma Gotówkovo, lecz firma, w której Klient finalnie wziął pożyczkę. Gotówkovo jest wyłącznie pośrednikiem banków i firm, które finalnie współpracują z Klientem.

W przypadku, gdy Klient nie będzie spłacał pożyczki na czas, firma nałoży w pierwszej kolejności odsetki karne na Klienta. W kolejnym kroku firma wyśle monit przypominający o konieczności uregulowania zobowiązania z dodatkową informacją o możliwości wypowiedzenia umowy pożyczki. Jeżeli to nie przyniesie żadnego skutku, firma do sprawy zatrudni firmę windykacyjną a w ostateczności skieruje sprawę na drogę sądową. Tam może zostać zasądzony komornik sądowy, który prędzej czy później „ściągnie” dług z Klienta. Jeżeli będziemy mieć komornika, o kolejną pożyczkę będzie bardzo trudno, natomiast kredyt bankowy może być dla nas nieosiągalny. Sprawdź ranking pożyczek z komornikiem.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Gotówkovo nie dzwoni do pracodawcy w celu potwierdzenia zatrudnienia i wysokości dochodów. We wniosku pożyczkowym nie musimy podawać kontaktu do naszego pracodawcy. Jest to zatem pożyczka bez weryfikacji telefonicznej.

Gotówkovo to całkowicie bezpieczna firma, istniejąca pod skrzydłem Bancovo. Z oferty Gotówkovo można korzystać bez żadnych obaw, w przeciwieństwie do pożyczek prywatnych, w których łatwo naciąć się na oszusta.

Gotówkovo nie jest bankiem, tylko firmą pożyczkową, która jest pośrednikiem w udzielaniu pożyczek pozabankowych i bankowych.

Pożyczka zaciągana przez platformę Gotówkovo może być nawet o 50% tańsza. Firma oferuje swoim klientom korzystne oferty. RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) może wynosić nawet 9,59%.

Działanie platformy Gotówkovo jest bardzo proste – wysyłamy jeden wniosek, a w zamian po kilku minutach dostajemy propozycje pożyczek z wielu firm pożyczkowych i banków. Za pośrednictwo w wyborze oferty nic nie płacimy.

Tak, Gotówkovo nie pobiera żadnych opłat za wyszukanie najlepszej oferty dla nas i za przyjęcie naszego wniosku.

Nie. Firma wyłącznie pośredniczy przy wyszukiwaniu najlepszych ofert. Pożyczki udziela konkretna firma, wybrana przez Klienta.

Zostaw opinię o Gotówkovo

Zostaw swoją opinię o Gotówkovo! Firmę Gotówkovo możesz ocenić poprzez kliknięcie kciuka w górę lub w dół w poniższym głosowaniu. Zachęcamy do oceny – dzięki temu możesz dać znać innym osobom, czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty tej firmy!

Swoim doświadczeniem z firmą pożyczkową Gotówkovo możesz podzielić się również w komentarzu. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porównaj