gotowkovo-opinie

Gotówkovo – opinie

Ocena klientów

4,27

Na podstawie 11 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

9 osoby

Negatywne opinie

2 osoby

Firma Gotówkovo zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych pożyczek na raty i kredytów online, w oparciu o dane finansowe przekazane przez Klienta. Sprawdź, jak działa Gotówkovo i przejrzyj szczegóły oferty oraz opinie Klientów.

1
gotowkowo zrzut

Gotówkovo.pl

8142 osób wybrało tę ofertę

KWOTA POŻYCZKI

1000 - 200 000

OKRES SPŁATY

3 miesiące - 10 lat

RRSO

9,59%

WNIOSEK PRZEZ INTERNET

TAK

8142 osób wybrało tę ofertę

Złóż wniosek

(4,27)

Gotówkovo - dlaczego warto?

Gotówkovo zbiera coraz więcej pozytywnych opinii wśród Klientów. Sprawdź, jakie zalety wskazują osoby, współpracujące z tą firmą.

 • kredyt do nawet 200 000 zł
 • okres spłaty wynosi maksymalnie 120 miesięcy
 • pieniądze na koncie w kilkanaście minut
 • firma współpracuje. z wieloma bankami i firmami pożyczkowymi

Gotówkovo - dlaczego nie warto?

Jak każda firma finansowa, również Gotówkovo poza zaletami, ma również swoje wady. Sprawdź, jakie minusy wskazali Klienci.

 • firma sprawdza Klientów w bazach
 • oferty w bankach nie dla osób zadłużonych

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie Gotówkovo – opinie

gotowkovo-opinie
 • Nazwa firmy:

  AL Finance Sp. z o.o.

 • Adres:

  ul. Tarasa Szewczenki 8, 40-855 Katowice

 • Kapitał zakładowy:

  8 750 zł

 • Numer KRS:

  0000646878

 • Numer NIP:

  6751565906

Gotówkovo - dane podstawowe

ul. Tarasa Szewczenki 8

40-855 Katowice

Gotówkovo - szczegóły pożyczki

Gotówkovo – opis firmy pożyczkowej

Firma Gotówkovo to dość nowa marka na rynku finansowym w Polsce. Gotówkovo samo w sobie nie udziela pożyczek, ale pośredniczy w udzielaniu pożyczek w najlepszych firmach i bankach w Polsce. Platforma ta zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych pożyczek pozabankowych i bankowych. W tej firmie składamy jeden wniosek, a w zamian dostajemy wiele ofert z różnym oprocentowaniem i samodzielnie możemy wybrać najkorzystniejszą ze wszystkich.

Gotówkovo

Korzystając z Gotówkovo, jesteśmy automatycznie przenoszeni do strony składania wniosku w firmie Bancovo. Jest to całkowicie bezpieczny proces. W praktyce jest to bowiem ten sam pożyczkodawca, który działa pod dwiema różnymi markami. Nie musimy się jednak niczego obawiać. Korzystanie zarówno w platformy Gotówkovo, jak i z platformy Bancovo, jest całkowicie bezpieczne.

Gotówkovo – oferta

Pożyczka w Gotówkovo to pożyczka na dowolny cel. Możemy wnioskować aż o 200 000 zł pożyczki z okresem spłaty nawet do 120 miesięcy (czyli 10 lat). Poprzez platformę możemy zaciągnąć:

1) kredyty gotówkowe i pożyczki udzielane przez banki,
2) kredyty konsolidacyjne online,
3) pożyczki gotówkowe udzielane przez firmy pożyczkowe.

Kto może otrzymać pożyczkę w Gotówkovo?

Z Gotówkovo może skorzystać każda osoba, która posiada dostęp do Internetu i dowolny sprzęt, na którym wypełni wniosek pożyczkowy. Wniosek można wypełnić na smartfonie, tablecie lub w komputerze. Pożyczka zostanie jednak udzielona tylko osobom, które spełniają określone warunki. W szczególności:

– mają co najmniej 18 lat i jednocześnie maksymalnie 80 lat,
– posiadają pełnię czynności prawnych,
– mają polskie obywatelstwo,
– mają polski adres,
– uzyskują regularne dochody,
– mają własny adres e-mail oraz numer telefonu,
– mają konto bankowe.

Obowiązkowe jest posiadanie zdolności kredytowej, która poparta będzie odpowiednimi dochodami. Osoby, które nie mają zdolności, mogą skorzystać z pożyczek bez zdolności kredytowej.

Jakie bazy sprawdza Gotówkovo?

W pożyczkach udzielanych przez Gotówkovo na pewno będziemy weryfikowani w bazie BIK. W tej firmie nie uzyskamy zatem pożyczki bez BIK. Weryfikacja w pozostałych bazach zależy od konkretnej firmy/banku, w którym zaciągniemy pożyczkę za pośrednictwem firmy Gotówkovo. Niektóre firmy sprawdzają tylko BIK, a niektóre poza tą bazą weryfikują także bazy ERIF, KRD czy BIG InfoMonitor. Żeby mieć gwarancję, że nie będziemy weryfikowani w żadnej z baz, możemy zaciągnąć pożyczkę bez baz.

Jak otrzymać pożyczkę w Gotówkovo?

Otrzymywanie pożyczki w Gotówkovo rozpoczyna się od wybrania kwoty oraz okresu spłaty w standardowym kalkulatorze pożyczkowym. Po wskazaniu tych parametrów klikamy różowy banner “złóż wniosek”. Jakie kroki trzeba wykonać później?

Gotówkovo wniosek

1. Wypełniamy wniosek pożyczkowy.

Wypełnienie wniosku jest banalnie proste – wystarczy tylko kilka naszych danych: imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu.

2. Otrzymujemy oferty pożyczkowe dostosowane do nas.

Firma przygotowuje dla nas wszystkie dostępne oferty. Bierze pod uwagę tylko te, które są dopasowane do naszych oczekiwań, czyli oferują pożyczki i kredyty w takiej kwocie, którą zadeklarowaliśmy i oferują również interesujący nas okres spłaty. Pożyczki proponowane przez Gotówkovo są jak szyte na miarę naszych potrzeb.

3. Wybieramy ofertę, która najbardziej nam odpowiada.

Spośród wszyskich zaproponowanych nam ofert możemy samodzielnie wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada. Otrzymanie ofert jednak do niczego nas nie zobowiązuje. Jeżeli jednak zdecydujemy się na pożyczkę, wypełniamy odpowiedni wniosek, potwierdzamy swoją tożsamość online i w ciągu nawet 15 minut mamy już pieniądze na koncie.

Gotówkovo – kontakt, infolinia

Firma Gotówkovo nie udostępnia również opcji bezpośredniego kontaktu, ponieważ samo składanie wniosku w tej firmie odbywa się poprzez stronę internetową Bancovo. Z Bancovo możemy skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 22 100 43 44. Infolinia Bancovo jest czynna w godzinach 8:00-19:00 w dni robocze (poniedziałek-piątek).

Gotówkovo – logowanie

Do platformy Gotówkovo nie można się zalogować. Strona internetowa tego pośrednika pożyczkowego nie oferuje możliwości logowania. Logowanie możemy jednak przeprowadzić u docelowego pożyczkodawcy, czyli Bancovo.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Gotówkovo nie dzwoni do pracodawcy w celu potwierdzenia zatrudnienia i wysokości dochodów. We wniosku pożyczkowym nie musimy podawać kontaktu do naszego pracodawcy. Jest to zatem pożyczka bez weryfikacji telefonicznej.

Gotówkovo to całkowicie bezpieczna firma, istniejąca pod skrzydłem Bancovo. Z oferty Gotówkovo można korzystać bez żadnych obaw, w przeciwieństwie do pożyczek prywatnych, w których łatwo naciąć się na oszusta.

Gotówkovo nie jest bankiem, tylko firmą pożyczkową, która jest pośrednikiem w udzielaniu pożyczek pozabankowych i bankowych.

Pożyczka zaciągana przez platformę Gotówkovo może być nawet o 50% tańsza. Firma oferuje swoim klientom korzystne oferty. RRSO może wynosić nawet 9,59%.

Działanie platformy Gotówkovo jest bardzo proste – wysyłamy jeden wniosek, a w zamian po kilku minutach dostajemy propozycje pożyczek z wielu firm pożyczkowych i banków. Za pośrednictwo w wyborze oferty nic nie płacimy.

Tak, Gotówkovo nie pobiera żadnych opłat za wyszukanie najlepszej oferty dla nas i za przyjęcie naszego wniosku.

Zostaw swoją opinię o Gotówkovo

Firmę Gotówkovo możesz ocenić poprzez kliknięcie kciuka w górę lub w dół w poniższym głosowaniu. Zachęcamy do oceny – dzięki temu możesz dać znać innym osobom, czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty tej firmy!

Swoim doświadczeniem z firmą pożyczkową Gotówkovo możesz podzielić się również w komentarzu. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.