Kasa Stefczyka opinie

Kasa Stefczyka opinie

author
Dominika Sobieraj
16 listopada 2020

Wśród usług finansowych zazwyczaj wyróżniamy produkty bankowe oraz pozabankowe. Łatwo zapomnieć o trzeciej, jakże jednak ważnej gałęzi – spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych, czyli w skrócie SKOK-ach. Największym i najpopularniejszym SKOK-iem w Polsce jest Kasa Stefczyka. Postaramy się w poniższym artykule przybliżyć jej ofertę. Sprawdź opinie Klientów Kasy Stefczyka.

Kasa Stefczyka – opinie Klientów

Kasa Stefczyka to zdecydowanie najpopularniejsza spółdzielcza kasa oszczędnościowo-kredytowa. Ten SKOK podbija serca Polaków od wielu już lat – jego historia sięga 1993 roku. Choć Kasa Stefczyka może kojarzyć się nam z nienowoczesnymi usługami (bo jednak nie jest typowym bankiem), to jednak niemal na każdym kroku stara się przekonać nas, że nie jest to prawda – w mediach co rusz możemy zobaczyć interesujące reklamy Kasy Stefczyka.

Ten SKOK może szczególnie przekonać do siebie wszystkich fanów sportu, ponieważ jest partnerem Fundacji Marcina Gortata MG13. Kasa Stefczyka ma wspierać w przyszłości różne działania tej Fundacji, między innymi cykl sportowych obozów Gortat Camp 2020.

Już teraz Kasa Stefczyka dokłada wszelkich starań, by wspierać sportowców – z pomocy finansowej Kasy korzystają chociażby młodzi piłkarze, tancerze, pływacy oraz baseballiści. Jak czytamy na stronie internetowej Kasy, finansowała ona “m.in. olimpijczyka Przemysława Czajkowskiego, a obecnie jest sponsorem Pawła Tarnowskiego – mistrza Europy w windsurfingu”.

Przejdź do opinii Klientów o Kasie Stefczyka i dodaj swoją.

Plusy i minusy Kasy Stefczyka

+ możliwość korzystania z oferty przez Internet
+ rozbudowana oferta
kompetentni doradcy na infolinii
+ w całości na polskim kapitale
+ dogodne godziny pracy placówek
+ oddziały dostosowane do potrzeb Klientów
+ brak opłat za wypłaty z obcych bankomatów
+ współpraca z internetowymi serwisami partnerskimi
+ dość duża liczba placówek
+ pomoc techniczna na wysokim poziomie
+ bankomaty w placówkach


– niepoprawne funkcjonowanie polis na życie
problemy przy zleceniach stałych
niekorzystne warunki kredytowe
niejasne warunki spłaty pożyczek
 niezrozumiała bankowość internetowa

Historia Kasy Stefczyka

Historia Kasy Stefczyka, a właściwie Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej im. Franciszka Stefczyka, bo tak brzmi pełna nazwa instytucji, sięga roku 1993. Pierwszy okres działalności Kasy skupiony był wokół oferowania usług głównie jednej konkretnej grupie zawodowej. Byli nią pracownicy przedsiębiorstw morskich wybrzeża gdańskiego.

Następnie Kasa Stefczyka, na skutek fuzji z innymi kasami spółdzielczymi, przekształcała się sukcesywnie w instytucję, która obsługiwała osoby przynależące do Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej. Był to pierwszy krok do tego, by Kasa Stefczyka wyszła do ludzi i zaczęła obsługiwać Klientów także poza zakładami pracy.

Obecnie Kasa Stefczyka jest największą kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce. Funkcjonuje prawie 400 placówek Kasy Stefczyka, a łącznie obsługują one prawie milion Klientów.

Nazwa “Kasa Stefczyka” nie jest przypadkowa – nawiązuje do nazwiska dra Franciszka Stefczyka, który u schyłku XIX wieku rozwinął w naszym kraju ideę samopomocy. Jednocześnie stał się on patronem Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej.

Idee promowane przez Franciszka Stefczyka odegrały bardzo ważną rolę gospodarczo-społeczną w naszym kraju. Bardzo często pomysły Stefczyka wiąże się z końcem lichwy w Polsce. Okres międzywojnia w Polsce przyniósł jeszcze większe spopularyzowanie idei spółdzielczości. Tuż przed wojną, w 1939 roku, istniało 3500 spółdzielczych kas, a należało do nich 1,5 mln Polaków. Instytucje te już wtedy nazywano Kasami Stefczyka.

Oferta Kasy Stefczyka

Oferta Kasy Stefczyka jest naprawdę bogata – znajdziemy w niej praktycznie wszystko to, czego możemy poszukiwać w typowej ofercie bankowej. Podstawowym produktem oferowanym przez Kasę Stefczyka są więc konta osobiste i to w trzech wariantach (classic, classic dla młodych oraz w wariancie rachunku podstawowego).

Wszystkie konta zapewniają kompleksową obsługę w placówkach oraz internetowy dostęp do rachunku 24 godziny na dobę. Wiele rzeczy typu wypłata z bankomatów czy prowadzenie rachunku płatniczego jest zupełnie darmowych. Kasa Stefczyka oferuje również atrakcyjne zniżki i rabaty dla posiadaczy karty zbliżeniowych Visa wydawanych do konta.

Ponadto Kasa Stefczyka ma również w ofercie cały katalog produktów pożyczkowych dostosowanych do niemalże każdego Klienta. Poza tym Kasa oferuje również wiele typów lokat oraz ubezpieczenia.

Najczęściej wybierane produkty Kasy Stefczyka:

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa

Kwota pożyczki: od 1000 do 160 000 zł

Spłata: od 1 do 10 lat

Dostępne wakacje kredytowe

Wniosek przez Internet

0 zł prowizji za udzielenie

RRSO 6,23%

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

Kwota konsolidacji: od 1000 do 160 000 zł

Spłata: od 1 do 10 lat

Wstępna decyzja w 15 minut

Minimum formalności

Jedna rata miesięczna

RRSO 6,23%

Produkty dostępne w Kasie Stefczyka – podsumowanie

Wszystkie dostępne w Kasie Stefczyka produkty znajdziesz na poniższym wykazie.

Konta:

 • IKS Classic,
 • IKS Classic dla młodych,
 • Podstawowy.

Pożyczki:

 • Zaratka,
 • Fit,
 • Pożyczka na Nowe,
 • Gotówkowa,
 • Szybka Pożyczka Odnawialna.

Kredyty:

 • Hipoteczny.

Lokaty:

 • Lokata na nowe środki,
 • Lokata Witaj w Kasie,
 • e-Lokata,
 • e-Lokata Specjalna terminowa,
 • Lokata Skokowa,
 • Lokata Skokowa plus,
 • Lokata i e-Lokata odnawialna na 7 dni,
 • Lokata terminowa z oprocentowaniem stałym i zmiennym,
 • Rachunek Oszczędnościowy KSO.

Ubezpieczenia:

 • komunikacyjne,
 • mieszkaniowe,
 • podróżne,
 • NNW,
 • na życie,
 • pożyczkowe.

Kasa Stefczyka w liczbach

Liczba placówek i pracowników Kasy Stefczyka jest imponująca. Poniżej przedstawiamy szczegółowe dane statystyczne o Kasie Stefczyka:

– rok założenia – 1993 rok,
– liczba bankomatów – 351,
– liczba placówek – 357,
– liczba Klientów – 900 000 osób,
– wysokość aktywów – 646 mln zł,
– zysk za 2019 roku – 9 985 902 zł (netto).

Nasza opinia o Kasie Stefczyka

Kasa Stefczyka, mimo iż bankiem nie jest, z pewnością zasługuje na uwagę tych wszystkich, którzy poszukują po prostu tego wszystkiego, co bank może im zaoferować. Wszystkie produkty oferowane przez Kasę Stefczyka mogą być w pełni porównywane z produktami konkurencji bankowej.

Tak samo, jak i w bankach, tak i tutaj znajdziemy przecież konta osobiste z wydawanymi do nich kartami płatniczymi, a także będziemy mogli skorzystać z produktów finansowych, takich jak pożyczki czy lokaty. Za pośrednictwem Kasy Stefczyka możemy również skorzystać z różnorodnych produktów ubezpieczeniowych.

Na szczególną uwagę zasługuje naszym zdaniem bogata oferta pożyczkowa Kasy Stefczyka. Wśród propozycji Kasy Stefczyka znajdziemy pożyczki tak naprawdę na każdą kieszeń – zarówno na niższe, jak i wyższe kwoty. Oferta kierowana jest do szerokiego grona odbiorców, z tylko jednym zastrzeżeniem – muszą być oni pełnoletni.

Doradcy Kasy Stefczyka są bardzo kompetentni i służą pomocą oraz dobrą radą właściwie na każdym etapie wnioskowania o pożyczkę. Obsługa pomoże nam zarówno przez telefon, jak i podczas wnioskowania online oraz oczywiście w każdym oddziale.

Warto również zwrócić uwagę na stronę internetową Kasy Stefczyka – jest naprawdę nowoczesna, przejrzysta i zachęcająca do zapoznania się z ofertą. To zaprzecza obiegowej opinii o Kasie Stefczyka, jako miałaby zatrzymać się w dawnych czasach i nie iść z duchem współczesności. Strona internetowa przygotowana jest w dodatku tak, że nawet osoba niezbyt skomputeryzowana bez problemu poradzi sobie z jej obsługą.

Na co narzekają Klienci Kasy Stefczyka?

Klienci, na co dzień współpracujący i korzystający z usług i produktów Kasy Stefczyka zamieszczają w Internecie swoje opinie na temat współpracy z instytucją. Nie zawsze są jednak korzystne dla banku. Klienci starają się dzielić nie tylko pozytywnymi, ale również tymi negatywnymi aspektami współpracy. Klienci Kasy Stefczyka narzekają na:

– niezrozumiały warunki podczas zawierania umów o pożyczki,
– niekorzystne warunki kredytowe,
– ciężka to zrozumienia bankowość internetowa,
– problemy z funkcjonowaniem polis na życie,
– utrudnienia podczas ustawiania zleceń stałych,
– wąską grupę możliwości, które można załatwić przez infolinię,
– częste odrzucanie wniosków kredytowych,
– małą grupę wzorów kart płatniczych,
– lepszą ofertę dla nowych, a nie stałych Klientów,
– niezrozumiałą bankowość internetową.

Z czego są zadowoleni Klienci Kasy Stefczyka?

Z drugiej strony Klienci Kasy Stefczyka dzielą się z innymi także pozytywnymi aspektami współpracy z instytucją. Na wielu płaszczyznach Klienci instytucji bardzo ją doceniają. Klienci Kasy Stefczyka są zadowoleni z:

– sporej ilość oddziałów w Polsce,
– oddziałów dopasowanych do potrzeb Klientów,
– placówek działających w bardzo dogodnych godzinach,
– bankomatów zlokalizowanych w placówkach Kasy Stefczyka,
– rozwiniętej pomocy technicznej,
– działalności instytucji w oparciu o polski kapitał,
– ekspertów pracujących na infolinii,
– bogatej oferty skierowanej do Klientów,
– możliwości korzystania z produktów i usług z poziomu bankowości elektronicznej,
– krótkim czasie oczekiwania na infolinii.

Oferta pożyczkowa Kasy Stefczyka

Oferta pożyczkowa i kredytowa Kasy Stefczyka jest naprawdę bogata. Wystarczy spojrzeć choćby na sam katalog produktów tego typu, by spostrzec, że jest ich bardzo dużo (więcej, niż nawet w niektórych bankach!).

Podstawowym i jednym z najczęściej wybieranych produktów pożyczkowych Kasy Stefczyka jest Pożyczka Gotówkowa. Pieniądze z niej możemy przeznaczyć na zupełnie dowolny cel. Warto wiedzieć, że choć kiedyś ta pożyczka kierowana była tylko do osób powyżej trzydziestego roku życia, teraz może otrzymać ją praktycznie każdy pełnoletni. Wystarczy, że będzie posiadał stały i udokumentowany dochód, który poświadczy o jego zdolności do zaciągnięcia tej pożyczki.

Kwota Pożyczki Gotówkowej w Kasie Stefczyka jest bardzo elastyczna – możemy wziąć od 1000 zł do nawet 200 000 zł (oczywiście w zależności od indywidualnej oceny zdolności kredytowej). Pożyczkę tę Kasa Stefczyka określa jako atrakcyjną – z niską prowizją oraz jasnymi zasadami. Warto również wiedzieć, że z pożyczki tej można skorzystać zarówno przez internet, jak i przez telefon albo w dowolnym oddziale Kasy Stefczyka.

Wyjątkowo przejrzysta jest natomiast oferta Pożyczki “Zaratka“. Pożyczka ta otrzymała w ubiegłym roku prestiżowe wyróżnienie Dobra Marka 2019. Rata przy tej pożyczce wynosi miesięcznie jedynie 25 zł za każdy pożyczony 1000 zł. Prowizja przy tej pożyczce wynosi absolutne 0 zł. RRSO oferty kształtuje się na poziomie 7,23%.

Warta uwagi i często pozytywnie oceniana przez Klientów jest także Pożyczka Fit, nazywana także najtańszym kredytem konsolidacyjnym. Pożyczka ta w praktyce umożliwia bowiem skonsolidowanie zobowiązań, które zaciągnęliśmy w innych niż Kasa Stefczyka instytucjach finansowych. Dzięki Pożyczce Fit mamy możliwość zmniejszenia wysokości sumy rat zobowiązań, które obecnie co miesiąc spłacamy. RRSO oferty konsolidacyjnej Kasy Stefczyka wynosi 6,23%.

Ciekawa jest także oferta Pożyczki na Nowe, szczególnie kiedy potrzebujemy niedużej kwoty z jeszcze mniejszą ratą. W dodatku przy tej pożyczce możemy samodzielnie ustalić dzień spłaty miesięcznej raty. Decyzja kredytowa jest bardzo szybka – dostaniemy ją już w 15 minut.

Do każdego rachunku płatniczego w Kasie Stefczyka możemy także skorzystać z Szybkiej Pożyczki Odnawialnej na nieprzewidziane wydatki. Z gotówki rzędu do nawet 2000 zł możemy skorzystać zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba. Spłacone środki są dla nas zawsze ponownie dostępne. RRSO tej oferty wynosi 16,52%.

Kasy Stefczyka opinie – kredyt

Nieco skromniejsza jest natomiast oferta kredytowa Kasy Stefczyka, ale jeden produkt uchował się w jej ofercie. Jest to kredyt hipoteczny, który możemy zaciągnąć na dom, mieszkanie albo działkę budowlaną. Kredyt hipoteczny w Kasie Stefczyka możemy również wziąć w celu przebudowy posiadanej nieruchomości albo w celu nabycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu.

Okres kredytowania w kredycie hipotecznym w Kasie Stefczyka jest bardzo dogodny i wynosi od 5 do nawet 30 lat. RRSO przy tym kredycie wynosi 5,86%. Co ważne – kredyt hipoteczny w Kasie Stefczyka dostępny jest tylko dla tych, którzy posiadają wkład własny w wysokości co najmniej 20%. Wymogu tego nie musimy spełniać tylko wtedy, gdy kredyt chcemy zaciągnąć w celu uzyskania środków na cele remontowe.

Lokaty w Kasie Stefczyka – oferta

Ciekawa jest także cała oferta związana z lokatami w Kasie Stefczyka. Jest ich naprawdę wiele – wszystkie te typy wyszczególniliśmy powyżej w rozpisce oferty. Oprocentowanie lokaty w Kasie Stefczyka może wynosić nawet 2,5% w skali roku. Czas, na jaki możemy założyć lokatę, jest naprawdę różny – w Kasie Stefczyka znajdziemy zarówno lokaty krótkoterminowe (na 3, 6 czy 12 miesięcy), a także długoterminowe (nawet na 60 miesięcy).

Co równie ważne – lokatę możemy założyć od naprawdę minimalnej kwoty. Przykładowo Lokatę terminową z oprocentowaniem stałym i zmiennym można założyć już od kwoty 300 zł. Oprocentowanie stałe może obowiązywać nawet 60 miesięcy.

Już od kwoty 300 zł można także założyć Lokatę Witaj w Kasie, która charakteryzuje się bardzo atrakcyjnymi parametrami. Maksymalna kwota, którą możemy ulokować, to aż 50 000 zł. Kasa Stefczyka gwarantuje, że oprocentowanie wyniesie aż 2,5% w skali roku.

Ciekawa jest również oferta Lokaty Specjalnej terminowej, w której okres oszczędzania możemy wybrać naprawdę pod siebie – do wyboru mamy 4, 7, 13, 15, 17 albo 19 miesięcy oszczędzania. Oprocentowanie stałe w przypadku tej lokaty wynosić może nawet 1,1% w skali roku. Na podobny okres możemy wziąć również e-Lokatę Specjalną terminową – od poprzednio opisanej różni się głównie to, że ta dostępna jest w 100% online.

Wyjątkową ofertą jest także Lokata Skokowa i Skokowa Plus, czyli lokaty z oprocentowaniem progresywnym. “To rozwiązanie, dzięki któremu apetyt rośnie w miarę jedzenia – im dłużej oszczędzasz, tym wyższe staje się oprocentowanie Twojej lokaty” – informuje Kasa Stefczyka. Okres trwania takiej lokaty w Kasie Stefczyka to 1 rok z kapitalizacją miesięczną albo 2 lata z kapitalizacją kwartalną.

Kasa Stefczyka – zaświadczenie o zarobkach

Kasa Stefczyka praktycznie przy wszystkich produktach pożyczkowych i kredytowych wymaga od potencjalnego Klienta, by ten okazał zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodzie (popularnie nazywane zaświadczeniem o zarobkach). Taki dokument można samodzielnie pobrać ze strony Kasy Stefczyka. Jak to zrobić?

1. Na stronie internetowej Kasy Stefczyka wchodzimy w zakładkę Pliki do pobrania (https://www.kasastefczyka.pl/pliki-do-pobrania).

2. Wybieramy dział “Dokumenty do wniosku o pożyczkę” i rozwijamy go.

3. Wybieramy pierwszy dokument (zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodzie) i klikamy “pobierz“.

Teraz mamy już dokument przed sobą. Uwaga! Samodzielnie możemy wypełnić tylko tę część, którą zaprezentowaliśmy powyżej (wpisujemy czytelnie datę oraz nasze imię i nazwisko w miejscu, w którym widnieją kropeczki do podpisu przez osobę, której zatrudnienie i zarobki są potwierdzane). Całą resztę wypełnia nasz pracodawca.

W zaświadczeniu pracodawca nasz musi nie tylko potwierdzić, że jesteśmy u niego zatrudnieni, ale musi także wskazać wiele szczegółów dotyczących charakteru naszej pracy. Przede wszystkim musi podać:

– stanowisko pracy,
– rodzaj umowy, w oparciu o którą jesteśmy zatrudnieni (umowa o pracę, kontrakt, umowa zlecenie, inny rodzaj umowy),
– na jaki czas jesteśmy zatrudnieni (próbny, zastępstwa albo nieokreślony).

Pracodawca wskazuje w zaświadczeniu również, czy jesteśmy objęci zmianą warunków zatrudnienia lub wynagrodzenia z powodu pandemii (jeżeli tak, to musi wskazać szczegóły zmiany – czy zmieniła się kwota naszych zarobków, czy obniżony został nasz wymiar czasu pracy). Co więcej – w zaświadczeniu tym są także informacje dotyczące tego, czy:

– znajdujemy się w okresie wypowiedzenia umowy,
– złożyliśmy wniosek o rozwiązanie stosunku pracy,
– przebywamy na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim,
– jesteśmy na urlopie wychowawczym,
– przebywamy na zwolnieniu lekarskim powyżej 60 dni,
– jesteśmy na urlopie bezpłatnym powyżej 30 dni.

Oczywiście w zaświadczeniu znajdzie się także pełna informacja na temat naszego wynagrodzenia, co ważne – wynagrodzenia w kwocie netto. W zaświadczeniu musi się także znaleźć informacja na temat tego, czy wynagrodzenie jest obciążone tytułami egzekucyjnymi, alimentami, FŚS, spłatą kredytów lub pożyczek albo jeszcze innymi obciążeniami.

Pracodawca w zaświadczeniu wskazuje też informacje na swój temat – jeżeli znajduje się w stanie upadłości, likwidacji albo postępowania naprawczego, to również musi wskazać to w naszym dokumencie. Na samym dole zaświadczenia pracodawca wpisuje także swój numer NIP i REGON oraz numer telefonu. Poprawnie wypełniony dokument uprawnia nas do złożenia wniosku o pożyczkę w Kasie Stefczyka.

Jak zamknąć konto w Kasie Stefczyka?

Zamknięcie konta z Kasą Stefczyka jest równoznaczne z rezygnacją z członkostwa. Swoją rezygnację z usług możemy złożyć na kilka sposobów:

1) udać się do dowolnego oddziału Kasy Stefczyka i tam złożyć odręczne pismo z rezygnacją,

2) wysłać własnoręcznie podpisane wypowiedzenie na adres placówki, w której zapisywaliśmy się do członkostwa w Kasie Stefczyka,

3) wysłać pismo rezygnacyjne przez e-mail – wiadomość wysyłamy na adres [email protected],

4) skorzystać z formularza reklamacyjnego, który dostępny jest na stronie Kasy Stefczyka w zakładce kontakt (poprzez formularz możemy przesłać skan swojego wypowiedzenia, ale musimy pamiętać o tym, by miało ono nasz własnoręczny podpis).

Uwaga! Z członkostwa nie wystąpimy od razu. Okres wypowiedzeniowy w Kasie Stefczyka trwa 30 dni, a więc jeszcze przez tyle czasu od złożenia wypowiedzenia nasze konto będzie aktywne.

Zwrot składki członkowskiej dla wszystkich występujących członków następuje natomiast raz w roku po Walnym Zgromadzeniu członków Kasy Stefczyka. Z reguły ma to miejsce w czerwcu danego roku.

Kasa Stefczyka – co wyróżnia?

1. Członkowie Kasy Stefczyka są rzeszeni w Stowarzyszeniu Krzewienia Edukacji Finansowej. Stowarzyszenie to wspiera edukację finansową, a także przeciwdziała biedzie i wykluczeniu finansowemu niektórych Polaków.

2. W 2012 roku powołana została Fundacja im. Franciszka Stefczyka. Celem tej fundacji jest niesienie pomocy osobom potrzebującym, a także działalność prospołeczna i charytatywna. Pozostałe cele fundacji skupiają się wokół pielęgnowania polskiej tradycji oraz rozwoju świadomości narodowej i podtrzymywania oraz upowszechniania wartości chrześcijańskich.

3. Kasa Stefczyka czynnie wspiera sportowców różnych dziedzin, np.: pływaków, tancerzy, piłkarzy, baseballistów. Obecnie Kasa Stefczyka jest sponsorem Pawła Tarnowskiego, mistrza Europy w windsurfingu.

4. Prowadzone jest także bezpłatne czasopismo członków Kasy Stefczyka „Czas Stefczyka”. Porady w nim publikuje między innmi SKEF. 

5. Zostanie członkiem Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej nie jest darmowe – składka członkowska wynosi 12 zł rocznie. 

Kasa Stefczyka – podstawowe informacje

Nazwa instytucji:Kasa Stefczyka
Data powstania:1993 rok
Siedziba instytucji:Gdynia
Rodzaj instytucji:kasa oszczędnościowo-kredytowa
Prezes Kasy Krajowej:Rafał Matusiak
Forma prawna:spółdzielcza kasa oszczędnościowo-kredytowa
KRS:0000080915
NIP:5861040096

Adres korespondencyjny:

SKOK im. F. Stefczyka

ul. Legionów 126-128

81-472 Gdynia


Przykład reprezentatywny:

Z dnia 2.01.2018 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia, 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł, w tym odsetki: 15 806,99 zł.


Opinie o Kasie Stefczyka

Dodaj swoją opinię na temat Kasie Stefczyka.   

Masz pozytywne lub negatywne doświadczenia dotyczące współpracy z Kasą Stefczyka? Podziel się swoją opinią.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Józef

Parę dni zaległości ì wysłali SMS w Boże Narodzenie 25.12.2021.Nękają telefonami codziennie po 8 razy przez firmę Kaczmarski inkaso przy zaległości 20 złotych.Do kredytu przypisują konto za które pobierają 15 złotych miesięcznie.

Janina Zielińska

Obsługa w Kasie w Bydgoszczy poniżej krytyki. Szczególnie oddział na Gajowej i na Al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Ananim

Omijajcie szerokim łukiem Bank Stefczyka .Wysłałam matce pieniądze na leki dostałam odpowiedz ze jest rok na zrealizowanie przelewu bo pani nie ma pieniędzy w kasie po 2 tygodniach dalej pieniędzy nie było .

mieczyslaw fyda

jeszcze takiego burdelu nie widzialem jak jest w kassie stefczyka wzialem kredyt 15 tys po 30 ratach splacilem 18 tys bo tyle mi kazano aby sie rozliczyc z prowizji musi byc specyjalne podanie i rozpacza do 30 dni ,bylem w kasie stefczyka nowy sacz zeby zwrocili koszty ubezpiecznia nic nie pomogli kazali przyniesc podanie zamiast tam napisac 5 zdan ,pisze skargo do RZECZNIKA FINANSOWEGO w Warszawie o nalozenie kary za takie traktowanie klijentow wstyd i hanba jak mozna od was odzyskac pieniadze

Maria

Bez mojej zgody wymuszono na mnie ubezpieczenie kredytu w skok Szefczyka. Czy to jest zgodne z prawem? Druga sprawa, czy mogę zamienić ubezpieczenie na spłatę kredytu? Pozdrawiam.

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
30 września 2019

Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej sesje przychodzące i wychodzące

Branża IT w długach
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
27 marca 2018

Branża IT w długach

PKO BP w Karpaczu
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
11 października 2019

PKO BP w Karpaczu

PKO BP w Gołkowicach
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
21 sierpnia 2019

PKO BP w Gołkowicach

200 zł za testowanie konta w ING Banku Śląskim
Promocje bankowe
author
Dominika Sobieraj
11 sierpnia 2018

200 zł za testowanie konta w ING Banku Śląskim

Profi Credit w Jędrzejowie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
05 czerwca 2019

Profi Credit w Jędrzejowie