Kontakt

Kontakt

author
Aleksandra Gościnna
16 lipca 2018

Witaj na portalu zadłużenia.com – miejscu, gdzie troszczymy się o Twoje finanse i dostarczamy Ci najbardziej aktualne i wartościowe informacje związane z tematyką zadłużeń i zarządzania finansami osobistymi. Naszym celem jest wspieranie Cię w osiąganiu finansowej stabilności i sukcesu. Chcemy, abyś wiedział, że nie jesteś sam w swoich dążeniach do rozwiązania trudności finansowych. Nasza misja jest jasna – chcemy dostarczać Ci przydatne narzędzia, wiedzę i wsparcie, które pomogą Ci w radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z zadłużeniem. Aby to osiągnąć, stawiamy na bezpośredni kontakt i otwartość w komunikacji. Poniżej znajdziesz sposoby, dzięki którym możesz się z nami skontaktować.

Infolinia oraz adres e-mail

Nasz zespół jest tu, aby pomóc Ci w każdy możliwy sposób. Najszybciej skontaktujesz się z nami w następujący sposób:

Infolinia (całodobowa, 7 dni w tygodniu): [numer podamy wkrótce]

Nasza infolinia jest dostępna dla Ciebie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dla Twojej wygody stworzyliśmy specjalne klawisze na klawiaturze telefonicznej, które pozwalają Ci wybrać odpowiedni numer w zależności od tego, jaki temat Cię interesuje. Nasz zespół doradców jest podzielony na specjalistów zajmujących się różnymi aspektami zadłużeń, dzięki czemu możemy świadczyć kompleksowe wsparcie. Wciśnij odpowiedni klawisz, aby wybrać konkretny temat rozmowy. Nasi doradcy są gotowi, aby udzielić Ci wsparcia i odpowiedzieć na Twoje pytania w każdym momencie.

Adres e-mail: [email protected]

Nasz zespół redakcyjny i doradczy jest zaangażowany w dostarczanie Ci najbardziej aktualnych i przydatnych informacji związanych z tematyką finansową. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, chcemy pomóc Ci w przezwyciężeniu trudności finansowych. Gwarantujemy szybką odpowiedź na wszystkie wiadomości wysłane na nasz adres e-mail. Nasza profesjonalna obsługa klienta jest zawsze gotowa, aby udzielić Ci wsparcia i pomóc znaleźć rozwiązania dla Twoich problemów.

Kontakt do naszych redaktorów

Jesteśmy tu, by być blisko Ciebie i słuchać Twoich potrzeb oraz opinii. Każdy z naszych redaktorów strony zadłużenia.com posiada prywatną skrzynkę e-mailową, która jest dostępna specjalnie dla Ciebie. Twoja opinia ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami poprzez te indywidualne adresy e-mailowe. Bez względu na to, czy masz pytania, uwagi, czy potrzebujesz naszej pomocy, jesteśmy gotowi do odpowiedzi. Nasz zespół redakcyjny działa profesjonalnie i efektywnie, a nasze skrzynki e-mailowe są po to, byś mógł czuć się swobodnie w nawiązywaniu kontaktu. Dzięki Tobie jesteśmy w stanie nieustannie się rozwijać i dostarczać Ci treści, które spełniają Twoje oczekiwania. Czekamy na Twoje wiadomości. Jesteśmy pewni, że razem możemy stworzyć jeszcze lepszy serwis dla Ciebie.

Jeśli masz pytania ogólne lub potrzebujesz skontaktować się z redakcją w sprawach, które nie są przypisane do konkretnego redaktora, zachęcamy do wysłania wiadomości na adres: [email protected]Nasz zespół redakcyjny jest gotów odpowiedzieć na Wasze pytania i udzielić wsparcia w każdej kwestii związanej z naszą stroną, opublikowanymi artykułami i szeroko pojętą tematyką zadłużenia.

Kontakt do właściciela strony zadłużenia.com

Zachęcamy również do kontaktu z Kornelem Siwcem, założycielem portalu zadłużenia.com, prawnikiem i doświadczonym ekspertem finansowym z bogatym doświadczeniem w renomowanych bankach. Jego pasja do ciągłego rozwoju zawodowego oraz zdobyta wiedza na Uniwersytecie Gdańskim i innych prestiżowych uczelniach sprawiają, że jest osobą, która wie, jak zarządzać finansami. Jego działalność na rzecz społeczności finansowej, zaowocowała stworzeniem portalu zadłużenia.com, który dostarcza wartościowe informacje i narzędzia dla wszystkich zainteresowanych finansami. Jeśli masz pytania, potrzebujesz wsparcia lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zarządzania zadłużeniem, skorzystaj z danych kontaktowych podanych poniżej.

Kornel Siwiec

Kornel Siwiec – założyciel portalu zadłużenia.com

 

kontakt e-mail:

[email protected]

kontakt przez LinkedIn:

Kornel Siwiec – LinkedIn

Kontakt dla mediów

Jesteśmy otwarci na współpracę z mediami i innych profesjonalistami w branży finansowej. Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy, dostępem do materiałów prasowych lub masz propozycje reklamowe, czekamy na Twoją wiadomość.

Adres e-mail dla mediów: [email protected]

Jesteśmy elastyczni i otwarci na różnego rodzaju propozycje, w tym wywiady, artykuły, recenzje, a także kampanie reklamowe. Naszym celem jest budowanie wartościowej i informacyjnej treści związanej z tematyką związaną z zarządzaniem finansami osobistymi, dlatego jesteśmy otwarci na różne propozycje.

Zadłużenia.com w mediach społecznościowych

Portal zadłużenia.com znajdziesz także w social mediach. Zapraszamy na nasze profile:

Podobne artykuły

ING Bank Śląski w Turku
Oddziały
author
Dominika Byczek
02 lipca 2019

ING Bank Śląski w Turku

Pożyczki Chorzów
Pożyczki w miastach
author
Aleksandra Gościnna
26 stycznia 2022

Pożyczki Chorzów

BNP Paribas oddziały w Stargardzie
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
17 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Stargardzie

Grupa BNP Paribas połączy siły przy PL Group Innovation Mixer
Bez kategorii
author
Alicja Hirsekorn
01 października 2019

Grupa BNP Paribas połączy siły przy PL Group Innovation Mixer

Kredyt samochodowy Ostrowiec Świętokrzyski
Kredyty w miastach
author
Patryk Byczek
16 listopada 2017

Kredyt samochodowy Ostrowiec Świętokrzyski

Porównaj