Kredyt Banki Spółdzielcze – opinie

Kredyt Banki Spółdzielcze – opinie

Ocena klientów

2,68

Na podstawie 145 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

61 osoby

Negatywne opinie

84 osób

Kredyt Banki Spółdzielcze – najważniejsze informacje

Kredyt w Bankach Spółdzielczych to produkt dla wszystkich osób, które potrzebują wysokiego finansowania. Kredyty online dostępne są w kwocie nawet do 200 000 zł z okresem spłaty do 120 miesięcy. Sprawdź szczegóły oferty.

Kredyt Banki Spółdzielcze - dlaczego warto?

Kredyt w Bankach Spółdzielczych to produkt, który zyskuje na popularności. Główną jego zaletą jest fakt, że warunki są często lżejsze niż w typowych bankach. Sprawdź zalety oferty, które wskazywali Klienci.

 • maksymalna kwota kredytu to 200 000 zł
 • okres spłaty wynosi nawet 120 miesięcy
 • decyzja kredytowa w kilka minut
 • pieniądze na koncie nawet tego samego dnia
 • także dla zadłużonych

Kredyt Banki Spółdzielcze - dlaczego nie warto?

Podobnie jak w przypadku innych ofert, również ta posiada swoje wady. Największą z nich jest to, że liczba Banków Spółdzielczych dostępnych w ofercie jest stosunkowo niewielka, a banki obsługują tylko osoby z danego miejsca zamieszkania. Może się więc zdarzyć, że po podaniu swojego adresu dowiemy się, że nie mamy w okolicy żadnego banku spółdzielczego, który mógłby zaoferować nam kredyt. Sprawdź listę wszystkich minusów, które wskazali Klienci.

 • weryfikacja w BIK
 • mało banków spółdzielczych w ofercie
 • niewielki zakres terytorialny

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie Kredyt Banki Spółdzielcze – opinie

 • Nazwa firmy:

  AL Finance Sp. z o.o.

 • Adres:

  ul. Tarasa Szewczenki 8, 40-855 Katowice

 • Kapitał zakładowy:

  8 750 zł

 • Numer KRS:

  0000646878

 • Numer NIP:

  6751565906

 • Infolinia:

  22 100 43 44

Kredyt Banki Spółdzielcze - dane podstawowe

ul. Tarasa Szewczenki 8

40-855 Katowice

Kredyt Banki Spółdzielcze - szczegóły pożyczki

Jak uzyskać kredyt w Bankach Spółdzielczych?

Oferta kredytowa Banków Spółdzielczych udostępniana jest przez serwis Bancovo, tak jak popularne pożyczki pozabankowe. Nie powinno nas zatem zdziwić to, że w trakcie składania wniosku zostaniemy docelowo przeniesieni na witrynę Bancovo. Serwis ten pokaże nam odpowiednie dla nas oferty kredytów w Bankach Spółdzielczych. Jest to tylko pośrednik w wyszukiwaniu dla nas najlepszej oferty.

Sam proces kredytowy przechodzimy w 100% online. Na stronie internetowej bankidostepneregionalnie wskazujemy kwotę kredytu i preferowany okres spłaty. Następnie klikamy banner “złóż wniosek” i zostajemy przeniesieni właśnie do witryny Bancovo. Po uzupełnieniu pozostałych wymaganych danych serwis ten pokaże nam dostępne dla nas oferty Banków Spółdzielczych.

banki spółdzielcze

Proces wyszukiwania oferty i wnioskowania o nią przechodzimy w 100% online. Potwierdzanie tożsamości również możliwe jest zdalnie, podobnie jak przy pożyczkach na dowód. Wypłata kredytu przychodzi na nasze konto bankowe, zatem w żadnym momencie zaciągania kredytu w bankach spółdzielczych nie musimy nawet ruszać się z domu.

Kwota i okres spłaty kredytu w Bankach Spółdzielczych

Kwota kredytu dostępna w Bankach Spółdzielczych może być różna, ponieważ każdy bank ma prawo przygotować swoją ofertę dla Klientów. Jednakże ogólny zakres kwot dla wszystkich banków jest podobny i waha się od 1000 zł do nawet 200 000 zł.

Okres spłaty dostępny przy kredytach w Bankach Spółdzielczych również może być różny, ale z reguły mieści się w przedziale od 3 miesięcy do 120 miesięcy. W Bankach Spółdzielczych nie dostaniemy zatem pożyczki chwilówki, wszystko to oferty długoterminowe.

W jakim Banku Spółdzielczym można otrzymać kredyt?

Serwis Bancovo, który udostępnia oferty kredytowe banków spółdzielczych, współpracuje z wybranymi bankami spółdzielczymi z całej Polski. Jest to pewne ograniczenie i dla niektórych spory minus tej oferty. Nie są one tak uniwersalne jak typowe pożyczki online na raty. Może bowiem zdarzyć się tak, że dla naszego adresu zamieszkania nie będzie w ofercie żadnego banku, który mógłby udostępnić regionalny kredyt.

Sporo adresów znajdzie jednak dla siebie ofertę w Bankach Spółdzielczych. Banki te charakteryzują się tym, że działają wyłącznie w swoim regionie, więc np.: klient wnioskujący o kredyt w Gdyni, nie dostanie go w Banku Spółdzielczym w Krakowie. Kredyt w Banku Spółdzielczym otrzymamy tylko w obrębie swojego adresu zamieszkania.

Przykładowe banki spółdzielcze, z którymi współpracuje Bancovo, to:

 • Bank Spółdzielczy w Szczytnie,
 • Zjednoczony Bank Spółdzielczy,
 • GBS Bank.

Kto może uzyskać kredyt w Bankach Spółdzielczych?

Kredyt w Bankach Spółdzielczych mogą uzyskać tylko osoby, które są pełnoletnie i posiadają adres zamieszkania na terenie Polski. Pozostałe warunki mogą być różne – w zależności od konkretnego banku. Jeden może wymagać na przykład zaświadczeń od pracodawcy, a drugi może udzielać kredytów i pożyczek bez zaświadczeń.

Co ważne, część ofert w Bankach Spółdzielczych przypomina kredyt dla zadłużonych – niewielkie zadłużenia są akceptowane przez wybrane banki, dlatego warto złożyć wniosek i spróbować. Kwestia zadłużenia na pewno się nie ukryje, ponieważ wszystkie Banki Spółdzielcze będą sprawdzać nas w bazie BIK (oraz często także w innych bazach).

Banki Spółdzielcze - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jest to SGB – Spółdzielcza Grupa Bankowa.

Tak. Banki zrzeszone w Grupie BPS są całkowicie bezpieczne i można korzystać z ich oferty bez obaw.

Każdy bank spółdzielczy to polska marka.

Kredyt w Bankach Spółdzielczych mogą otrzymać tylko osoby pełnoletnie posiadające adres zamieszkania na terenie Polski. Trzeba mieć również konto bankowe, bo kwota kredytu wypłacana jest przelewem.

Większość banków spółdzielczych udziela kredytu. Przykładowe banki to Bank Spółdzielczy w Szczytnie oraz Bank Spółdzielczy w Garwolinie.

Kredyt w banku spółdzielczym weźmiemy online. Wystarczy wypełnić internetowy wniosek kredytowy, a pieniądze będą wypłacone na konto bankowe Klienta.

Banki Spółdzielcze mają naprawdę dobrą ofertę kredytową i często niższe wymagania niż inne banki komercyjne. Ich oferta jest szczególnie warta rozważenia.

Tak, wszystkie Banki Spółdzielcze sprawdzają BIK. Bez sprawdzania BIK dostępne są pożyczki bez baz.

Oprocentowanie ofert kredytowych w Bankach Spółdzielczych zaczyna się już od 9,59%. Każdy bank może mieć jednak własną ofertę kredytową i oferować inne oprocentowanie.

Zostaw swoją opinię o Bankach Spółdzielczych

Banki Spółdzielcze możesz ocenić poprzez kliknięcie kciuka w górę lub w dół w poniższym głosowaniu. Zachęcamy do oceny – dzięki temu możesz dać znać innym osobom, czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty tej firmy!

Swoim doświadczeniem z tą firmą możesz podzielić się również w komentarzu. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Adam
Adam
2023-02-09 03:55:06

Faktycznie

Porównaj