Kredyt gotówkowy BNP Paribas – opinie

Kredyt gotówkowy BNP Paribas – opinie

Ocena klientów

3

Na podstawie 40 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

20 osób

Negatywne opinie

20 osób

Kredyt gotówkowy BNP Paribas – najważniejsze informacje

Kredyt gotówkowy BNP Paribas to bardzo popularny produkt, z którego korzystają wyłącznie Klienci bankowi, posiadający bardzo dobrą historię kredytową. Jest to oferta z gamy kredytów online, dzięki której Klienci mogą zaciągnąć finansowanie do kwoty 200 000 zł, z okresem spłaty wynoszącym 10 lat. Sprawdź szczegóły produktu.

Kredyt gotówkowy BNP Paribas - dlaczego warto?

Kredyt gotówkowy w banku jest produktem skierowanym do osób, które mają bardzo dobrą historię kredytową. Produkt proponowany przez BNP Paribas staje się coraz bardziej popularny. Sprawdź zalety produkty wskazywane przez Klientów.

 • maksymalna kwota kredytu to 200 000 zł
 • częste promocje
 • okres spłaty można rozłożyć na 10 lat
 • wypłata pieniędzy w kilkanaście minut
 • cały proces przez Internet

Kredyt gotówkowy BNP Paribas - dlaczego nie warto?

Poza zaletami, Klienci wskazują także wady oferty. Poniżej znajdziesz listę minusów, które w produkcie zauważyły osoby z niego korzystające.

 • nie dla osób zadłużonych
 • sprawdzanie Klientów w bazach

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie Kredyt gotówkowy BNP Paribas – opinie

 • Nazwa firmy:

  BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna

 • Adres:

  ul. Kasprzaka 2, 01-211 Warszawa

 • Kapitał zakładowy:

  147 593 150 zł

 • Numer KRS:

  0000011571

 • Numer NIP:

  5261008546

 • Infolinia:

  +48 22 134 00 00

Kredyt gotówkowy BNP Paribas - dane podstawowe

ul. Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

Kredyt gotówkowy BNP Paribas - szczegóły

Okres spłaty i kwota kredytu gotówkowego w BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w banku BNP Paribas można spłacać nawet w ciągu 10 lat (120 miesięcy). To jeden z najdłuższych okresów spłaty, jaki można znaleźć na rynku kredytów w Polsce. Wysoka jest w tym banku również maksymalna kwota kredytu – może wynosić nawet 200 000 zł. Minimalna kwota kredytu to natomiast 1000 zł.

O tym, jaka konkretnie kwota kredytu zostanie nam przyznana, zdecyduje bank. Uwzględni oczywiście nasze potrzeby i preferencje (kwotę, którą zadeklarujemy w rozmowie telefonicznej), ale również naszą zdolność kredytową. Im wyższa zdolność kredytowa, tym większą kwotę kredytu będziemy mogli otrzymać.

Jak wziąć kredyt w BNP Paribas?

Kredyt prezentowany w naszej ofercie można zaciągnąć jedynie poprzez procedurę internetowo-telefoniczną. Najpierw wypełniamy krótki wniosek na stronie banku BNP Paribas. Do tego wniosku zostaniemy przeniesieni po kliknięciu w banner “złóż wniosek”, widoczny w ofercie kredytowej na górze strony. Formularz będzie wyglądał następująco:

Kredyt BNP Paribas formularz

Jak widać – wystarczy wprowadzić w nim podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko) oraz dane kontaktowe (tylko numer telefonu i adres e-mail). Należy oczywiście również zaakceptować wszystkie wymagane zgody. Następnie wystarczy wysłać wypełniony formularz.

W odpowiedzi na zgłoszenie bank skontaktuje się z nami na podany numer telefoniczny. Dopiero w rozmowie przedstawiona zostanie nam oferta kredytu przygotowana specjalnie dla nas. Bank z pewnością w tej ofercie zaproponuje nam stałe oprocentowanie.

Oferta kredytowa BNP Paribas

Kredyt gotówkowy oferowany przez BNP Paribas nie jest typowym kredytem konsolidacyjnym, ale oczywiście we własnym zakresie możemy zastosować ten kredyt jako typową konsolidację. Wystarczy wziąć kredyt gotówkowy na kwotę, która jest nam potrzebna na spłatę naszych innych kredytów i pożyczek. Następnie z wypłaty kredytu możemy spłacić nasze inne zobowiązania i zostać tylko z jednym nowym kredytem.

Pamiętajmy jednak, że jest to opcja tylko dla osób, które spłacają swoje długi na czas. Żeby otrzymać kredyt w BNP Paribas, nie można mieć żadnych pożyczek i kredytów niespłaconych na czas. Jeżeli takie mamy – niestety droga do kredytu bankowego jest dla nas zamknięta. Wtedy możemy natomiast zainteresować się kredytem oddłużeniowym lub kredytem dla zadłużonych.

Jakie bazy sprawdza BNP Paribas?

Bank BNP Paribas, jak każdy bank, sprawdza potencjalnego Klienta w bazach dłużników. BNP weryfikuje na szczęście tylko wybrane bazy:

 • BIK (Biuro Informacji Kredytowej),
 • KRD (Krajowy Rejestr Długów),
 • ZBP (Związek Banków Polskich).

Weryfikacja w bazach nie oznacza jednak od razu odmownej decyzji kredytowej. Jeżeli wpisy w bazach na nasz temat będą wyłącznie pozytywne, oczywiście nie zmniejszy to w żaden sposób naszej szansy na kredyt. Wśród baz niesprawdzanych przez BNP Paribas znajdują się natomiast na przykład BIG, ERIF lub CRIF.

Przykład reprezentatywny oferty

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego kredytu gotówkowego obliczona na 17.08.2022 r. wynosi 11,42 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 55 200zł, całkowita kwota do zapłaty 80 320,49 zł oprocentowanie stałe 10,99 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 25 120,49 zł (prowizja 0 zł; odsetki 25 120,49 zł ) 87 miesięcznych rat (86 po 923,22 zł i jedna 923,57 zł).

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

W przypadku kredytu gotówkowego jest to najczęściej kilka lub kilkanaście minut.

Potrzebny jest dowód osobisty, wyciąg z konta (ostatnie 3 miesiące) oraz numer naszego konta bankowego, na które bank wypłaci kredyt.

Tak. W bieżącym roku śmiało można korzystać z oferty przygotowanej przez BNP Paribas.

Tak. Starając się o pożyczkę lub kredyt w BNP Paribas musimy być świadomi, że bank sprawdzi nas w dostępnych bazach.

Bank nie ma potrzeby dzwonienia do pracodawcy. Wszystkie informacje, których instytucja będzie potrzebowała, uzyska od Klienta. Dzwonienie do pracodawcy to ostateczność.

Kredyt bez zaświadczeń można wziąć do kwoty 4000 zł.

Zostaw swoją opinię o kredycie gotówkowym w BNP Paribas

BNP Paribas możesz ocenić poprzez kliknięcie kciuka w górę lub w dół w poniższym głosowaniu. Zachęcamy do oceny – dzięki temu możesz dać znać innym osobom, czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty tej firmy!

Swoim doświadczeniem z BNP Paribas możesz podzielić się również w komentarzu. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porównaj