Kredyt gotówkowy Inbank – opinie

Kredyt gotówkowy Inbank – opinie

Ocena klientów

2,74

Na podstawie 53 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

23 osoby

Negatywne opinie

30 osoby

Kredyt gotówkowy Inbank - najważniejsze informacje

Kredyt gotówkowy w Inbank to nowość na polskim rynku. Oferuje produkty kredytowe na dogodnych warunkach i w wysokiej kwocie – maksymalna kwota kredytu to aż 100 000 zł, a spłatę można rozłożyć nawet na 7 lat. Sprawdź ofertę kredytów Inbank i opinie klientów oraz ekspertów.

Kredyt gotówkowy Inbank - dlaczego warto?

Kredyt gotówkowy w Inbanku, choć dość krótko obecny na polskim rynku, cieszy się pozytywnymi ocenami. Klienci szczególnie doceniają bardzo łatwy do przejścia proces kredytowy i wysoką przyznawalność. Bardzo ciekawa jest także propozycja rozpatrywania wniosku i przygotowywania oferty kredytowej przez indywidualnego doradcę, który tę ofertę przedstawia podczas rozmowy telefonicznej.

 • nawet 100 000 zł kredytu
 • samodzielny wybór okresu spłaty
 • oferta dostosowana do indywidualnych możliwości
 • bardzo prosty wniosek kredytowy
 • gotówka bez wychodzenia z domu
 • wsparcie Twojego osobistego Eksperta
 • szybkie udzielenie kredytu
 • wypłata środków do 24 godzin

Kredyt gotówkowy Inbank - dlaczego nie warto

Osoby niezadowolone z usług kredytowych Inbank z reguły wskazują na to, że wymagane było od nich dostarczenie dokumentów potwierdzających. Liczyły bowiem na to, że minimum formalności oznacza, że żadne dokumenty nie będą wymagane. Pocieszający może być jednak fakt, że dokumenty nie są wymagane od każdego – sytuacja jest oceniana indywidualnie każdorazowo przez doradcę kredytowego.

 • kwota minimalna 6000 zł
 • oferty można poznać tylko przez telefon
 • nieraz wymagane dokumenty potwierdzające dochód

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie Kredyt gotówkowy Inbank – opinie

 • Nazwa firmy:

  AS Inbank Spółka Akcyjna, Oddział w Polsce

 • Adres:

  ul. Fabryczna 5, 00-446 Warszawa

 • Kapitał zakładowy:

  1 023 219 euro

 • Numer KRS:

  0000635086

 • Numer NIP:

  5252678299

 • Numer REGON:

  365371021

 • Infolinia:

  801 805 805

 • E-mail:

  [email protected]

Kredyt gotówkowy Inbank - dane podstawowe

ul. Fabryczna 5

00-446 Warszawa

Kredyt gotówkowy Inbank - najważniejsze informacje o produkcie

Inbank – kredyt gotówkowy przez internet

W ofercie Inbanku znajdziemy kredyt gotówkowy dostępny w wariancie w 100% online. Inbank udziela kredytów bez wychodzenia z domu, dlatego korzystanie z nich jest niezwykle komfortowe. Wniosek o kredyt możemy złożyć o każdej porze, nie zastanawiając się, czy polski oddział Inbanku jest akurat czynny, czy nie. Składamy wniosek o kredyt gotówkowy online w dowolnym momencie i czekamy na kontakt od doradcy Inbanku. Kredyty gotówkowe w Inbanku charakteryzują się bowiem właśnie tym, że ofertę kredytową prezentuje nam drogą telefoniczną indywidualny doradca kredytowy. Przekłada się to na automatycznie szybszą drogę udzielania kredytu i mniej formalności.

Wymagania Inbanku wobec kredytobiorców

Inbank wymaga również tego, by potwierdzić swoją tożsamość. W tym celu trzeba wykonać przelew weryfikacyjny – obowiązkowo musimy wysłać go z takiego konta bankowego, które jest przypisane do tych samych danych, co dane kredytobiorcy we wniosku. Właściciela rachunku widzimy bowiem nie tylko my w bankowości elektronicznej, ale i odbiorca przelewu. Dlatego właśnie przelew weryfikacyjny jest niezawodną metodą potwierdzenia, że rzeczywiście jesteśmy tymi, za kogo się podajemy. Przesłanie przelewu weryfikacyjnego na rachunek bankowy kredytodawcy jest standardową procedurą w przypadku kredytu gotówkowego, także zaciąganego w innym banku. Podobna metoda jest zresztą wykorzystywana w przypadku kredytu samochodowego czy pożyczek pozabankowych.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w InBanku?

Wniosek o kredyt gotówkowy w Inbank złożymy online. Może zaskoczyć nas fakt, że sam wniosek internetowy jest bardzo krótki, w przeciwieństwie do konkurencji, która często wymaga wypełnienia nawet kilkudziesięciu rubryk. Krótki wniosek jest więc zapewne nieprzypadkowy – Inbank może zachęcić do swojej oferty w ten sposób te osoby, które są po prostu zniechęcone wypełnianiem długich wniosków. Tu złożenie wniosku to tak naprawdę tylko wybór kwoty kredytu, okresu kredytowania i podanie kilku danych – imienia, adresu e-mail oraz numer telefonu.

Inbank – kredyt gotówkowy krok po kroku

Droga do kredytu gotówkowego w Inbank jest więc naprawdę prosta – od uzyskania gotówki dzielą nas zaledwie cztery kroki. Poniżej omówimy pokrótce każdy z tych kroków.

Krok 1 – określenie parametrów finansowania

W tym kroku musimy szczegółowo określić parametry finansowania, które chcemy uzyskać. Tymi parametrami są kwota finansowania oraz okres spłaty. Kwotę możemy wybierać od 6000 zł do 100 000 zł, a okres spłaty od 12 miesięcy (rok) do 84 miesięcy (7 lat).

Krok 2 – podanie informacji o sobie

W krótkim wniosku online wystarczy podać jedynie swoje imię oraz kilka danych kontaktowych – numer telefonu i adres e-mail.

Krok 3 – kontaktuje się z nami doradca

Doradca kredytowy dzwoni do nas z propozycją finansowania, z którego możemy skorzystać. Oferty nie pojawiają się nam na stronie internetowej, a są przedstawiane właśnie drogą telefoniczną.

Krok 4 – decydujemy, czy chcemy skorzystać z oferty

Jeżeli podczas rozmowy telefonicznej zdecydujemy, że chcemy skorzystać z oferty, będziemy mogli zawrzeć umowę kredytową. Jeżeli propozycja kredytowa nas nie zadowoli – żaden problem. Bez żadnych konsekwencji będziemy mogli zrezygnować z podpisania umowy.

Najważniejsze elementy umowy kredytowej Inbank

Tak naprawdę z punktu widzenia konsumenta ważne są dla nas wszystkie elementy umowy kredytu gotówkowego. W umowie wskazane są przede wszystkim dane osobowe kredytobiorcy, szczegóły dotyczące kwoty kredytu oraz to, że umowa zawarta jest na konkretny okres czasu. W szczególności istotne są wskazane w umowie koszty pożyczki czy kredytu – to tam widnieją wszystkie potencjalne odsetki wynikające ze spłaty kredytu i konkretna wysokość raty na dany miesiąc. Tam wskazane jest również, co dzieje się z umową kredytową w razie wcześniejszej spłaty.

Jak skontaktować się z Inbank?

Inbank oferuje całkiem sporo opcji kontaktu. Przede wszystkim z konsultantami możemy skontaktować się dzwoniąc na infolinię – jest ona czynna w dni robocze w godzinach 9:00-17:00. Numer telefonu Inbank to: 801 805 805. Z Inbankiem możemy skontaktować się także w dowolnej godzinie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]. Konsultanci odpiszą nam tak szybko, jak to możliwe. W razie potrzeby zainteresowanym podajemy także pełne dane adresowe Inbanku w Polsce.

Dane adresowe Inbank Polska

 • nazwa: AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
 • adres: Fabryczna 5, 00-446 Warszawa, Polska
 • KRS: 0000635086
 • REGON: 365371021
 • NIP (Faktury): 5252678299
 • NIP (Oddział wg KRS): 1070036848

Inbank – logowanie

Żeby zalogować się do serwisu internetowego Inbanku, musimy znaleźć się na stronie głównej tego serwisu i w górnym prawym rogu kliknąć przycisk “Zaloguj się”. Logowanie odbywać się może na jeden z trzech sposobów – to od nas zależy, który sposób logowania do bankowości elektronicznej wybierzemy. Do wyboru mamy następujące opcje:

 1. Logowanie przez numer PESEL – chyba najprostsza z możliwych opcja logowania, ponieważ wystarczy nam numer PESEL i nasz numer telefonu,
 2. Logowanie przez adres e-mail – równie standardowa metoda, w której jednak oprócz naszego adresu e-mail musimy podać również hasło,
 3. Logowanie poprzez bank – czyli standardowe przekierowanie logowania na stronę wybranego banku, dostępne są następujące banki: mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski, ING, Santander, Bank Pekao, VELO Bank, Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, BOŚ Bank, Credit Agricole, Neo Bank, Inteligo.

Inbank zaleca przede wszystkim logowanie poprzez PESEL – metoda ta pojawia się jako pierwsza, tuż po kliknięciu w przycisk “Zaloguj się”.

Nasza recenzja kredytu gotówkowego w Inbanku

Wszystkim, którzy mają potrzebę skorzystania z kredytów gotówkowych, polecilibyśmy kredyt w Inbanku. Jest to warty uwagi bank internetowy, w którym wystarczy tak naprawdę mieć zdolność kredytową, by uzyskać finansowanie. Warto także wiedzieć o tym, że jest sporo korzyści wynikających z tego, że kredyt w Inbanku to kredyt internetowy. Przede wszystkim wzięcie go jest bardzo wygodne. Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim, możesz odstąpić od umowy pożyczkowej zawsze w ciągu 14 dni od momentu jej zawarcia, jeżeli do zawarcia umowy doszło na odległość, a to właśnie ma miejsce w przypadku kredytu w Inbanku.

Przykłady reprezentatywne oferty Inbank

Kredyt z oprocentowaniem zmiennym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 54000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 80 452.59zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 12,00% w skali roku, całkowity koszt kredytu 30 452,59 zł (w tym: prowizja 4 000,00 zł, odsetki 26 452,59zł), 84 miesięcznych rat równych w kwocie 957,77 zł i ostatnia rata w kwocie 957,68 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,96%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 54 000.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 83 295.94 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 33 295.94 zł (w tym: prowizja
4 000 zł, odsetki 29 295.94 zł), 84 miesięczne raty równe w kwocie 991,63 zł i ostatnia rata w kwocie 990.65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porównaj