Kredyt Otomoto Pay – opinie

Kredyt Otomoto Pay – opinie

Ocena klientów

1,91

Na podstawie 238 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

54 osoby

Negatywne opinie

184 osoby

Otomoto Pay - najważniejsze informacje

Za pośrednictwem strony Otomoto Pay możemy otrzymać kredyt gotówkowy – wbrew pozorom nie tylko na zakup pojazdu, ale także na inny dowolny cel. Dzięki Otomoto Pay można uzyskać aż 300 000 zł, a spłatę można rozłożyć nawet na 10 lat. Sprawdź szczegóły oferty Otomoto Pay i opinie na jej temat.

Otomoto Pay - dlaczego warto?

Kredyt Otomoto Pay ma sporo zalet. Klienci najczęściej doceniają fakt, że wystarczy złożyć jeden wniosek, a uzyskuje się dostęp do kilkunastu ofert kredytowych i pożyczkowych. W dodatku samodzielnie dobiera się okres finansowania i kwotę kredytu.

 • wysoka całkowita kwota kredytu (do 300 000 zł)
 • spłata nawet przez 120 miesięcy
 • kredyt na dowolny cel
 • tylko jeden prosty wniosek
 • indywidualny doradca kredytowy
 • wysoka przyznawalność kredytu
 • dostęp aż do 18 ofert finansowych
 • zindywidualizowana propozycja kredytowa

Otomoto Pay - dlaczego nie warto?

Czy jest coś, na co narzekają Klienci Otomoto Pay? Zbyt wiele negatywnych opinii nie znaleźliśmy, ale nie wszystkim podoba się metoda udzielania kredytu przez tego pośrednika. Okazuje się, że nie dla wszystkich indywidualna rozmowa z doradcą kredytowym jest komfortowa.

 • konieczność rozmowy z doradcą kredytowym
 • weryfikacja zdolności kredytowej

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie Kredyt Otomoto Pay – opinie

 • Nazwa firmy:

  Otomoto

 • Adres:

  Marcelińska 90, 60-324 Poznań

 • Numer KRS:

  0000204665

 • Numer NIP:

  7811747311

 • Numer REGON:

  634570519

Otomoto Pay - podstawowe dane

Marcelińska 90

60-324 Poznań

Otomoto Pay - najważniejsze informacje

Kredyt gotówkowy w Otomoto Pay

Otomoto Pay to nie kredyt sam w sobie, a usługa pośrednictwa kredytowego. Za pomocą Otomoto Pay możemy otrzymać kredyt w jednej z 18 instytucji finansowych:

 • banków,
 • firm leasingowych,
 • firm pożyczkowych,

np.: PKO Leasing, BNP Paribas, Alior Bank, Alior Leasing, Santander Consumer Financial Solutions, Santander Consumer Multirent, Raiffeisen, Cofidis, Inbank. Wszystkie oferty finansowania są dostępne poprzez jeden szybki i prosty wniosek kredytowy. Z oferty możemy skorzystać z poziomu platformy Otomoto, ale również wchodząc po prostu na stronę internetową pośrednika czy przenosząc się na nią ze strony takiej jak nasza. Wystarczy, że klikniesz w banner “złóż wniosek”, a natychmiastowo zostaniesz przeniesiony do platformy kredytowej Otomoto Pay.

Otomoto Pay – sposób na zakup samochodu i nie tylko

Narzędzie Otomoto Pay, choć z nazwy wskazuje na powiązanie z motoryzacją, w gruncie rzeczy jest dość uniwersalne. W Otomoto Pay przechodzimy standardową procedurę uzyskiwania kredytu, a wypłata może być przeznaczona na dowolny cel. Usługę Otomoto Pay można zatem potraktować jako:

 • kredyt samochodowy (i z pieniędzy z kredytu kupić samochód lub inny pojazd),
 • kredyt gotówkowy (i pieniądze z kredytu przeznaczyć na dowolny cel).

Jeżeli wybierzemy ofertę Otomoto Pay po to, by przeznaczyć pieniądze na zakup auta, będziemy mogli kupić dowolnie wybrane auto, zarówno z oferty serwisu Otomoto, jak i innych. Wiele osób korzysta z kredytu Otomoto Pay nie tylko na zakup samochodu, ale także na inne rzeczy powiązane z samochodami, np.: zakup dodatkowych opon czy nieprzewidziane naprawy.

Jak złożyć wniosek o kredyty w Otomoto Pay?

Aby złożyć wniosek o kredyt w Otomoto Pay, powinniśmy wejść na stronę internetową pośrednika i wykonać kolejno kilka kroków:

 1. Wybieramy w kalkulatorze potrzebną nam kwotę kredytu.
 2. Ustalamy liczbę rat, w których chcemy spłacić kredyt.
 3. Wprowadzamy swoje imię, adres e-mail oraz numer telefonu.
 4. Akceptujemy wymagane zgody.
 5. Klikamy “zapytaj o ofertę”.
 6. Czekamy na połączenie od eksperta kredytowego i zostają nam zaproponowane warunki kredytu.
 7. Decydujemy, czy akceptujemy warunki kredytu.
 8. Podpisujemy umowę.
 9. Pieniądze są wysyłane na nasz rachunek bankowy.

Otomoto Pay zapewnia, że pieniądze trafią na nasze konto bankowe najszybciej, jak to możliwe, zazwyczaj w ciągu kilku lub kilkunastu minut. Maksymalnym czasem oczekiwania na gotówkę są 24 godziny. Wystarczy wypełnić krótki formularz i bez wychodzenia z domu zawnioskować o kilkanaście ofert. Instrukcję wyboru kwoty kredytu i okresu spłaty przedstawimy poniżej również w formie wizualnej – tak, by każdy kredytobiorca korzystający z naszego poradnika był w stanie bez problemu wykonać te czynności na stronie internetowej Otomoto Pay.

Wybór kwoty kredytu na stronie Otomoto Pay – kwotę wybieramy przesuwając czerwoną kropkę po niebieskiej linii. Kwota minimalna kredytu wynosi 1000 zł, a kwota maksymalna aż 300 000 zł. Kwotę możemy również wpisać ręcznie w okienku po prawej stronie.

Wybór liczby rat na stronie Otomoto Pay jest równie prosty – tu też możemy przesunąć się suwakiem, wybierając liczbę rat od 3 do aż 120. Co ważne, nie ma tutaj sztywnego wykazu liczby rat (np.: 3, 6, 9, 12), nie musimy też brać żadnej okrągłej liczby. Możemy wskazywać dowolnie, także liczby niestandardowe, np.: 71 czy 37 rat.

Do złożenia wniosku i uzyskania ofert konieczne jest także uzupełnienie trzech podstawowych informacji o sobie – podanie imienia oraz wskazanie danych kontaktowych: numeru telefonu i adresu e-mail.

Kto może otrzymać kredyt Otomoto Pay?

Aby otrzymać finansowanie w Otomoto Pay, trzeba jedynie:

 • mieć 18 lat,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mieć telefon i konto w banku.

Kredyt jest udzielany zarówno osobom indywidualnym, pracującym na umowie o pracę lub na zlecenie, jak i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Wymagania do kredytu Otomoto Pay

Warto wiedzieć, że przy kredycie Otomoto Pay obowiązkowe jest badanie zdolności kredytowej i informacji widniejących w Biurze Informacji Kredytowej. Zdolność kredytową wnioskodawcy Otomoto Pay bada jednak w sposób oparty na dość dużej dozie zaufania – nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń od pracodawcy.

Promocje na kredyt Otomoto Pay

Obecnie na stronie nie znajdziemy żadnych promocji, ale wyjątkowe oferty w Otomoto Pay mogą być dostępne losowo. Doradca kredytowy podczas rozmowy z nami może zaproponować zindywidualizowane rozwiązania. Otomoto Pay stara się dostosować ofertę do Klienta i jego potrzeb i możliwości, dlatego po złożeniu wniosku dalszy ciąg procesu kredytowego odbywa się zawsze telefonicznie.

Nasza opinia na temat kredytu Otomoto Pay

O Otomoto Pay, jako o pośredniku kredytu konsumenckiego, mamy bardzo dobre zdanie. Szczególnie ciekawe w tej ofercie jest to, że z usług Otomoto Pay można korzystać zarówno wtedy, gdy potrzebujemy finansowania na zakup auta, jak i wtedy, kiedy potrzebujemy pieniędzy na inny cel. Co więcej, wzięcie kredytu w Otomoto Pay nie jest także warunkiem zakupu pojazdu na portalu Otomoto.

Bardzo ciekawe jest również narzędzie Scan & Buy, powstałe wraz z platformą Otomoto Pay. Z tego innowacyjnego narzędzia możemy skorzystać za pomocą smartfona. Wystarczy zeskanować tablice rejestracyjne dowolnego pojazdu i automatycznie narzędzie to określi nam cenę rynkową tego auta.

Przykład reprezentatywny kredytu Otomoto Pay

Kredyt z oprocentowaniem zmiennym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 38 448,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 55 760,96 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 12,30% w skali roku, całkowity koszt kredytu 17 312,96 zł (w tym: prowizja 2 306,88 zł, odsetki 15 006,08 zł), 62 miesięcznych rat równych w kwocie 885,06 zł i ostatnia rata w kwocie 885,38 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16.83%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32 583.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 48 272.02 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 689.02 zł (w tym: prowizja 1 954.98 zł, odsetki 13 734.04 zł), 63 miesięczne raty równe w kwocie 754.25 zł i ostatnia rata w kwocie 754.27 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczka: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 36,54%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 19 141,82 zł, całkowita kwota do zapłaty 36 842,36 zł, oprocentowanie zmienne 16,50%, całkowity koszt kredytu 17 700,54 zł (w tym: prowizja 6 412,51 zł, odsetki 11 288,03 zł), 55 miesięcznych rat po 657,32 zł, ostatnia rata wyrównująca 689,76 zł. Kalkulacja na dzień 08.07.2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Anna
Anna
2023-06-28 09:19:47

Nie polecam, doradca powiedział, że porównują kilkanascie instytucji a tak na prawdę wciskają najdroższe, Cofidis to parabank. Nie da się zastanowić bo atakują, przeczytałam na spokojnie umowę i koszty są zatrważające więc odstąpiłam. Tragedia

Adamowski
Adamowski
2023-06-13 22:48:00

Zerowy kontakt z doradca. Jak już pozyskają dane do kredytu kontakt jest bardzo utrudniony. Nie wiadomo co się dzieje z wnioskiem

1
1
2023-04-18 13:14:15
Porównaj