“Mistrz Biznesu” ponownie dla Providenta

“Mistrz Biznesu” ponownie dla Providenta

author
Aneta Jankowska
13 marca 2019

Provident Polska otrzymał tytuł “Mistrza Biznesu”. To już trzecie takie wyróżnienie dla Providenta. Nagroda została przyznana za tworzenie wysokich standardów biznesowych w Polsce.

Źródło: Provident Polska

Provident Polska został wyróżniony za działania na rzecz wzmacniania reputacji sektora pożyczkowego oraz wypracowywanie dobrych praktyk w zakresie relacji z klientami, opartych na odpowiedzialnym pożyczaniu – czytamy w oficjalnym komunikacie Providenta.

Mistrz Biznesu dla Providenta

Firma otrzymała nagrodę “Mistrza Biznesu” już trzeci raz z rzędu. To tytuł nadawany przez magazyn „Businessman”, czyli najstarszy polski magazyn dla małego i średniego biznesu o zasięgu ogólnopolskim. „Businessman” istnieje na rynku już od 11 lat, a jego wydawcą jest spółka Enterprise Seventy Four sp. z o.o. z polskim kapitałem.

Provident Polska, który jest liderem wśród firm pożyczkowych w Polsce otrzymał wyróżnienie za działania na rzecz wzmacniania reputacji sektora pożyczkowego, a także wypracowywanie dobrych praktyk w zakresie relacji z klientami, opartych na odpowiedzialnym pożyczaniu.

Agnieszka Kłos, prezes Provident Polska, podkreśla, że od samego początku pojawienia się firmy na polskim rynku Prvident rozwijał się dynamicznie i przykładał się do wypracowywania dobrych praktyk rynkowych.

"

– Cieszę się, że nasz wkład w budowanie wysokich standardów biznesowych został doceniony przez Kapitułę przyznającą nagrodę. Fakt, że otrzymaliśmy to wyróżnienie po raz trzeci, jest dla nas potwierdzeniem, że kierunek, w którym podążamy został dobrze obrany – mówi.

Jury nagrody “Mistrza Biznesu” wyrożnia firmy, które przede wszystkim dbają o tworzenie wysokich standardów biznesowych w Polsce i propagują przedsiębiorczość rozumianą jako wysiłek całego zespołu.

W komunikacie czytamy, że wyróżnienia przyznawane są cyklicznie tym firmom i instytucjom, które w ciągu całego roku znacząco wyróżniły się w obszarze swojej działalności i wykazały się mistrzostwem w prowadzeniu biznesu.

Wśród innych wyróżnionych firm znalazły się również:

– w kategorii innowacje: Henkel Beauty Care Professional

– w kategorii sukcesja: Mokate

– w kategorii ubezpieczenia: Unum Życie TUiR

– w kategorii usługi dla biznesu: BDO Polska

– w kategorii edukacja: Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

– w kategorii prawo: Kancelaria Adwokacka Piotr Zapadka

Nagrodę specjalną w kategorii Master Mentor otrzymał Dariusz Milczarek.

Provident Polska – o firmie

Provident Polska SA jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 11 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem zarządu jest Agnieszka Kłos.

Do tej pory z usług Providenta skorzystało już ponad 4 miliony klientów.


Źródło: media-provident.pl, infowire.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Na wakacje musimy oszczędzać pół roku
Blog
author
Aneta Jankowska
24 sierpnia 2017

Na wakacje musimy oszczędzać pół roku

Fundacja Polska Bezgotówkowa z nowym prezesem zarządu
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
27 kwietnia 2021

Fundacja Polska Bezgotówkowa z nowym prezesem zarządu

Olga Tokarczuk otrzyma blisko 3,5 mln zł za Nobla
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
21 października 2019

Olga Tokarczuk otrzyma blisko 3,5 mln zł za Nobla

Kredyt konsolidacyjny Siedlce
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
31 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Siedlce

Kredyt konsolidacyjny Nowy Sącz
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
12 stycznia 2021

Kredyt konsolidacyjny Nowy Sącz

Porównaj