Provident Polska otrzymał tytuł „Mistrza Biznesu”. To już trzecie takie wyróżnienie dla Providenta. Nagroda została przyznana za tworzenie wysokich standardów biznesowych w Polsce.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 13.03.2019
Udostępnij:

Źródło: Provident Polska

Provident Polska został wyróżniony za działania na rzecz wzmacniania reputacji sektora pożyczkowego oraz wypracowywanie dobrych praktyk w zakresie relacji z klientami, opartych na odpowiedzialnym pożyczaniu – czytamy w oficjalnym komunikacie Providenta.

Mistrz Biznesu dla Providenta

Firma otrzymała nagrodę „Mistrza Biznesu” już trzeci raz z rzędu. To tytuł nadawany przez magazyn „Businessman”, czyli najstarszy polski magazyn dla małego i średniego biznesu o zasięgu ogólnopolskim. „Businessman” istnieje na rynku już od 11 lat, a jego wydawcą jest spółka Enterprise Seventy Four sp. z o.o. z polskim kapitałem.

Provident Polska, który jest liderem wśród firm pożyczkowych w Polsce otrzymał wyróżnienie za działania na rzecz wzmacniania reputacji sektora pożyczkowego, a także wypracowywanie dobrych praktyk w zakresie relacji z klientami, opartych na odpowiedzialnym pożyczaniu.

Agnieszka Kłos, prezes Provident Polska, podkreśla, że od samego początku pojawienia się firmy na polskim rynku Prvident rozwijał się dynamicznie i przykładał się do wypracowywania dobrych praktyk rynkowych.

"

– Cieszę się, że nasz wkład w budowanie wysokich standardów biznesowych został doceniony przez Kapitułę przyznającą nagrodę. Fakt, że otrzymaliśmy to wyróżnienie po raz trzeci, jest dla nas potwierdzeniem, że kierunek, w którym podążamy został dobrze obrany – mówi.

Jury nagrody „Mistrza Biznesu” wyrożnia firmy, które przede wszystkim dbają o tworzenie wysokich standardów biznesowych w Polsce i propagują przedsiębiorczość rozumianą jako wysiłek całego zespołu.

W komunikacie czytamy, że wyróżnienia przyznawane są cyklicznie tym firmom i instytucjom, które w ciągu całego roku znacząco wyróżniły się w obszarze swojej działalności i wykazały się mistrzostwem w prowadzeniu biznesu.

Wśród innych wyróżnionych firm znalazły się również:

– w kategorii innowacje: Henkel Beauty Care Professional

– w kategorii sukcesja: Mokate

– w kategorii ubezpieczenia: Unum Życie TUiR

– w kategorii usługi dla biznesu: BDO Polska

– w kategorii edukacja: Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

– w kategorii prawo: Kancelaria Adwokacka Piotr Zapadka

Nagrodę specjalną w kategorii Master Mentor otrzymał Dariusz Milczarek.

Provident Polska – o firmie

Provident Polska SA jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 11 krajach na całym świecie i planuje rozwój na kolejnych rynkach. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Prezesem zarządu jest Agnieszka Kłos.

Do tej pory z usług Providenta skorzystało już ponad 4 miliony klientów.


Źródło: media-provident.pl, infowire.pl

Komentarze