Pożyczka Alior Bank – opinie

Pożyczka Alior Bank – opinie

Ocena klientów

3,89

Na podstawie 329 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

238 osoby

Negatywne opinie

91 osoby

Pożyczka Alior Bank – najważniejsze informacje

Pożyczka w Alior Banku to produkt bankowy, w związku z czym cała procedura jest nieco cięższa do przejścia, aniżeli w przypadku pożyczek pozabankowych, ale za to dostępna kwota pożyczki jest bardzo wysoka. Można otrzymać aż 200 000 zł. Sprawdź szczegóły dotyczące oferty Alior Banku.

Pożyczka Alior Bank - dlaczego warto?

Pożyczka w Alior Banku to coraz popularniejszy produkt wśród Klientów. Sprawdź zalety produktu, które wskazują Klienci banku.

 • maksymalna kwota pożyczki to 200 000 zł
 • okres spłaty wynosi nawet 120 miesięcy
 • całkowicie online
 • przelew w ciagu kilkunastu minut

Pożyczka Alior Bank - dlaczego nie warto?

Alior Bank, jak każdy inny bank czy firma pożyczkowa zbiera również minusy wśród Klientów – listę znajdziesz poniżej.

 • bank sprawdza Klienta w bazach dłużników
 • warunki nieco cięższe niż w przypadku pozabankowych pożyczek online

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Dane o firmie Pożyczka Alior Bank – opinie

 • Nazwa firmy:

  Alior Bank SA

 • Adres:

  ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa

 • Kapitał zakładowy:

  1 305 539 910 zł

 • Numer KRS:

  0000305178

 • Numer NIP:

  1070010731

 • Numer REGON:

  141387142

 • Infolinia:

  19 502 lub +48 12 370 70 00

Pożyczka Alior Bank - dane podstawowe

ul. Łopuszańska 38D

02-232 Warszawa

Pożyczka Alior Bank - szczegóły pożyczki

Pożyczka w Alior Banku – kwota i okres spłaty

Dostępna kwota pożyczki w Alior Banku jest bardzo wysoka – wynosi nawet 200 000 zł. To więcej niż oferuje niejeden kredyt online. W dodatku dla wysokich kwot pożyczki, powyżej 70 000 zł, bank oferuje ubezpieczenie od utraty pracy i NNW.

Okres spłaty pożyczki również może być bardzo długi. Bank daje możliwość pożyczenia pieniędzy na aż 10 lat, czyli 120 miesięcy. Minimalny okres spłaty pożyczki w Alior Banku wynosi 3 miesiące, więc rozstrzał jest naprawdę duży. Możemy dobrać pożyczkę do naszych potrzeb.

Wszystkie formalności załatwiane zdalnie

Alior Bank jako szczególny atut swojej oferty pożyczkowej podkreśla fakt, że wszystkich formalności możemy dopełnić zdalnie. Wykorzystamy do tego telefon albo e-mail. Dane kontaktowe podajemy w formularzu i konsultanci Alior Banku samodzielnie kontaktują się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Pożyczka internetowa Alior Bank

Weryfikacja tożsamości w procesie pożyczkowym Alior Banku również może być zdalna. Bank jest w stanie zaoferować weryfikację za pomocą smartfona, jeżeli będzie taka potrzeba. Zdalnie zostaną przekazane również środki wypłacone w ramach pożyczki. Trafią one na nasze konto bankowe tuż po zawarciu umowy.

Jeżeli jednak szukamy pożyczki, w której pożyczkodawca nie będzie będzie do nas dzwonił, w Alior Banku jej nie znajdziemy. Warto wtedy natomiast zainteresować się pożyczkami bez weryfikacji telefonicznej.

Jak otrzymać pożyczkę w Alior Banku?

Wzięcie pożyczki w Alior Banku to tak naprawdę tylko kilka prostych kroków. Wypełniamy internetowy formularz na stronie pożyczkodawcy, a konsultant kontaktuje się z nami przez telefon (numer wcześniej podajemy w formularzu). Następnie dopełniamy zdalnie wszystkich formalności. Jeżeli etap ten przebiegnie bez żadnych komplikacji, środki niezwłocznie będą przelane na nasze konto.

Alior Bank pożyczka

Jakie bazy sprawdza Alior Bank przy pożyczce?

Pożyczka w Aliorze to niestety nie pożyczka bez baz. Alior Bank sprawdza bazy Biura Informacji Kredytowej, Krajowego Rejestru Długów oraz bazy ERIF i ZBP. Jest jednak kilka baz dłużników, których Alior Bank nie weryfikuje. Bank ten nie sprawdza bazy BIG InfoMonitor, bazy KBIG oraz CRIF.

Alior Bank pożyczka

Kto może otrzymać pożyczkę w Alior Banku?

Pożyczkę w Alior Banku może otrzymać osoba, która przede wszystkim:

– jest pełnoletnia,
– uzyskuje dochody na terenie Polski.

Nie ma już w Alior Banku wymogu posiadania adresu zamieszkania na terenie Polski. Poza tym oczywiście dochodzi do wymogów warunek, który jest przepustką do wszystkich produktów bankowych w Polsce. Żeby dostać pożyczkę w banku, trzeba nie mieć na koncie niespłaconych na czas pożyczek na raty lub chwilówek. Można mieć zaciągnięte pożyczki, nawet kilka jednocześnie, ale w żadnej nie można zalegać ze spłatą. To warunek nadrzędny, który uprawnia nas do uzyskania pożyczki w banku. Nie tylko w Alior Banku, ale we wszystkich bankach w Polsce.

Alior Bank – kontakt z pożyczkodawcą

Właściwie nie musimy szukać kontaktu z pożyczkodawcą, jeżeli jesteśmy zainteresowani pożyczką w Alior Banku, ponieważ przedstawiciel banku sam będzie kontaktował się z nami. Numer kontaktowy do siebie zostawiamy we wniosku pożyczkowym. Przedstawiciel banku zadzwoni do nas w dogodnym momencie, by dopełnić wszystkich formalności.

Jeżeli jednak chcemy sami o coś zapytać lub poznać więcej szczegółów oferty Alior Banku, możemy zadzwonić na infolinię 19502 lub napisać e-mail na adres: [email protected].

Alior Bank - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Oprocentowanie w Alior Banku zależy od tego, o jakim produkcie jest mowa. Kredyty, lokaty czy pożyczki mają różne oprocentowania.

Alior Bank to instytucja założona w 2008 roku przez grupę Carlo Tassara z Włoch. Na chwilę obecną Alior Bank należy do PZU.

Tak. Alior Bank jest całkowicie bezpiecznym bankiem w bieżącym roku.

Nie. Bank nie ma potrzeby dzwonienia do pracodawcy kredytobiorcy. Jest to zatem pożyczka bez weryfikacji telefonicznej.

Tak. Depozyty banku są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Najbardziej istotne są informacje o Kliencie widoczne w BIK. Zatrudnienie jest istotne, ale nie tak, jak wpisy o Kliencie w różnych bazach. Alior Bank nie udziela bowiem kredytów dla zadłużonych.

Alior Bank sprawdza bazy:

 • BIK,
 • KRD,
 • ERIF,
 • ZBP.

Zostaw swoją opinię o Alior Banku

Alior Bank możesz ocenić poprzez kliknięcie kciuka w górę lub w dół w poniższym głosowaniu. Zachęcamy do oceny – dzięki temu możesz dać znać innym osobom, czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty tej firmy!

Swoim doświadczeniem z Alior Bankiem możesz podzielić się również w komentarzu. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Marcin
Marcin
2023-07-15 06:15:39

Chciałem dokonać zakupu ratalnego na Allegro. Złożyłem wniosek, przesłałem 1 zł i cisza. Czekali rzekomo cały czas na potwierdzenie przelewu. Pierwszym razem trwało to dobę i zanim uzyskałem kredyt, sprzedający zmienił cenę i anulowali mój wniosek. Pan na infolinii powiedział, że zwykle weryfikacja trwa kilka minut. Spróbowałem drugi raz, przeszedłem cały proces ponownie i znowu utknąłem w tym samym punkcie. Po 12 godzinach dalej była cisza i sprzedający ponownie dokonał zmianę na swoim koncie Allegro, więc anulowany wniosek. Ten bank to jest jakaś porażka i odradzam go przy braniu rat na Allegro. Po odrzuceniu rat później dzwonią kilka razy dziennie żeby jakieś paści wcisnąć przez telefon. Już z tym bankiem nie chcę mieć nic wspólnego.

Beok
Beok
2023-06-29 11:30:58

Nie polecam brania kredytu w tym banku. Wzięłam telefon w raty. Przez przypadek usunęłam dokument z poczty. Pan z infolinii robił wszystko pod górkę. Nawet nie potrafił napisać nazwiska. Dramat. Oby najszybciej spłacić i koniec z tym bankiem.

adamas
adamas
2023-01-11 11:58:09

uzyskałem pozytywną decyzję kredytową na 2111 zł w 15 ratach , przesłałem 1 zł z innego banku w celu weryfikacji i czekam dzień, dwa trzy i nic. wyjeżdżam za 3 dni i nie dostanę kupionego telefonu(kurier nie dowiezie)... DRAMAT-tydzień załatwiania( po drodze był weekend) i nic...

Porównaj