zadluzenia.com
zamknij

Pożyczka Przymiarka w Alior Banku

Pożyczka Przymiarka to nowy produkt kredytowy w ofercie Alior Banku. Klienci mają 30 dni na spłatę pożyczki bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Pożyczka Przymiarka swoim charakterem przypomina popularne chwilówki, które w większości oferują darmowe pożyczki dla nowych Klientów. Podobnie jest w Alior Banku, który daje pożyczkobiorcom 30 dni na zwrot pieniędzy bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

 

Jeżeli tego nie zrobimy, pożyczkę oddajemy w miesięcznych ratach, maksymalnie w ciągu 4 lat. Rzeczywista stopa rocznego oprocentowania to przyzwoite 12,88%. Szczegóły oferty:

 

Pożyczka Przymiarka Alior Bank

  • Kwota pożyczki: od 500 do 30 000 zł
  • Spłata: od 6 miesięcy do 4 lat
  • 30 dni na spłatę pożyczki bez żadnych kosztów
  • Pożyczka dostępna w całości online
  • Pieniądze na dowolny cel
  • RRSO 12,88%

 

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ PRZYMIARKĘ

 

Nowy produkt Alior Banku to tak zwany kredyt online, wszystkie formalności załatwiamy bowiem bez wychodzenia z domu. Do otrzymania pieniędzy wystarczy:

 

1. Wypełnić krótki formularz.

2. Poczekać na kontakt telefoniczny pracownika banku.

3. Wypłata pieniędzy na konto.

 

Decyzja w sprawie przyznania pożyczki jest oczywiście uzależniona od zdolności i historii kredytowej Klienta.

 

NA CZYM POLEGA DARMOWA POŻYCZKA

 

Po uzyskaniu pożyczki z Alior Banku, mamy 30 dni na jej zwrot bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeżeli w tym czasie zwrócimy całość pożyczki, nie zapłacimy żadnych odsetek, prowizji czy innych opłat.

 

Aby oddać pożyczkę, należy wydać dyspozycję wcześniejszej spłaty. Można to zrobić telefonicznie za pośrednictwem infolinii Alior Banku: 12 370 70 88.

 

 

ILE KOSZTUJE POŻYCZKA PRZYMIARKA

 

Alior Bank nie udostępnia Klientom kalkulatora pożyczkowego. Wysokość raty poznamy dopiero w czasie rozmowy z konsultantem. Dla przykładu reprezentatywnego, RRSO wynosi 12,88%, co jest w miarę atrakcyjną ofertą.

 

Przykład reprezentatywny:

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) w ramach promocji Pożyczka Przymiarka wynosi 12,88%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 12 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 14 384,16 zł, oprocentowanie stałe: 5%, całkowity koszt pożyczki: 2384,16 zł (w tym: prowizja: 1331,86 zł (9,99%), odsetki: 1052,30 zł), 36 równych, miesięcznych rat w wysokości 399,57 zł. Kalkulacja została dokonana na 13.11.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. 

 

Nowa pożyczka Alior Banku promowana jest między innymi za pomocą poniższego spotu:

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
0 / 5 z 0 ocen
BRAK KOMENTARZY