„Pożyczka Stabilna” z gwarancją stałej raty w Alior Banku

„Pożyczka Stabilna” z gwarancją stałej raty w Alior Banku

author
Patryk Byczek
01 października 2021

Alior Bank poinformował w komunikacie prasowym w wprowadzeniu do swojej oferty nowego produktu, jakim jest „Pożyczka Stabilna” z gwarancją stałej raty. Pożyczka ma zapewnić jak największe poczucie stabilności tym osobom, które potrzebują dodatkowych pieniędzy, lecz obawiają się najbliższego wzrostu kosztów kredytowania. Sprawdzamy szczegóły.

Klienci korzystający z pożyczki nie muszą obawiać się wzrostu oprocentowania, rat, ani żadnych innych czynników ważnych przy wybieraniu danej oferty. Alior Bank gwarantuje swoim Klientom stabilny produkt, dzięki któremu potrzeba dodatkowej gotówki zostanie zaspokojona, a obawa o wzrost jakichkolwiek kosztów całkowicie zniknie.

Środowisko niskich stóp procentowych utrzymuje się w Polsce już od długiego czasu. Jednak coraz częściej mówi się o możliwości ich podniesienia, co wśród niektórych klientów rodzi obawy przed wyższymi ratami i może być powodem rezygnacji z planowanych działań. Z myślą o rozwianiu takich obaw do naszej oferty wprowadziliśmy pożyczkę, która zapewni niezmienność rat i da szansę na spokojniejsze zarządzanie domowym budżetem.

– mówił cytowany w komunikacie Paweł Kapias, Dyrektor Działu Kredytów Niezabezpieczonych w Alior Banku.

Pożyczka Stabilna

Bank informuje, że w ramach wprowadzonej oferty „Pożyczki Stabilnej”, Klienci mogą uzyskać finansowanie na poziomie od 500 do 70 000 złotych, już z kosztami kredytowanymi. Okres spłaty kredytu może zaczynać się od 3 miesięcy, a kończyć nawet na 5 latach. Jednakże największą zaletą produktu jest tak zwana gwarancja raty. Chodzi o to, że rata nie ulegnie zmianie przez cały okres spłaty kredytu. To właśnie dzięki temu Klienci mogą bardzo dokładnie zaplanować swoje wydatki, ale również mieć poczucie, że spłaty rat są całkowicie bezpieczne, ponieważ były przewidziane jeszcze przez podpisaniem umowy kredytowej. Klienci mogą wnioskować o nowy produkt:
– w oddziałach,
– w placówkach partnerskich,
– przez telefon,
– online.
Pożyczka Stabilna jest dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych Klientów Alior Banku.

RRSO

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Stabilnej wynosi 10,85%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 10 838 zł; całkowita kwota do zapłaty: 13 440,89 zł; oprocentowanie stałe: 7%; całkowity koszt pożyczki: 2602,89 zł, w tym prowizja: 758,66 zł (7%), odsetki: 1844,23 zł; 51 miesięcznych rat, w tym 50 równych rat w wysokości 263,55 zł, ostatnia rata: 263,39 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.09.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


Warto zaznaczyć, że ostateczne warunki kredytowania zależą przede wszystkim od zdolności kredytowej Klienta, kwoty pożyczki, okresu spłaty oraz daty spłaty pierwszej raty. Wszelkie informacje na temat szczegóły oferty oraz taryfy opłat prowizji dla klientów indywidualnych znajdują się na stronie: https://www.aliorbank.pl/dodatkowe-informacje/przydatne-dokumenty/klienci-indywidualni.html.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest Iwona Duda.


źródło: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2021-09-27-stabilne-pozyczanie-gwarancja-stalych-rat-w-AB.html

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Kredyt hipoteczny Police
Wpisy Inne
author
Patryk Byczek
26 maja 2017

Kredyt hipoteczny Police

Santander Bank Polska w Zduńskiej Woli
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Zduńskiej Woli

Policyjna akcja Wielkanoc 2018
Wpisy
author
Patryk Byczek
03 kwietnia 2018

Policyjna akcja Wielkanoc 2018

Promocja: „#zostanwdomu i korzystaj z audioteki” w PKO BP
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
21 kwietnia 2020

Promocja: „#zostanwdomu i korzystaj z audioteki” w PKO BP

Credit Agricole oddział w Białogardzie
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 lipca 2019

Credit Agricole oddział w Białogardzie