Bank BGŻ BNP Paribas przygotował kolejną promocję, w której za założenie rachunku osobistego można otrzymać trzymiesięczny karnet OK System, dzięki któremu Klienci będą mieli dostęp do bardzo wielu obiektów sportowych w zupełności za darmo.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 16.09.2018
Udostępnij:

Ponadto, Użytkownicy smartfonów mogą skorzystać z dodatkowych 100 złotych, wykorzystując pieniądze na transakcje mobilne.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy do 31 października złożyć wniosek o promocyjne konto. Aby zgarnąć karnet, należy również dokonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych oraz przynajmniej jeden przelew, wykorzystując do tego aplikację GOmobile. Warunki należy spełnić w miesiącu następującym po założeniu konta. dodatkowo do 28 listopada bieżącego roku trzeba założyć konto w systemie OK System. Każdy karnet ważny jest przez miesiąc. Żeby zdobyć karnety na kolejne miesiące, należy spełnić identyczne warunki, jak podczas pierwszego karnetu.

Aby zdobyć 100 złotych w płatnościach mobilnych, należy po założeniu konta zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, kolejno wykonać 3 transakcje Apple Pay lub Google Play w ciągu dwóch tygodni, aby otrzymać 50 złotych. Następne 50 złotych trafi na nasze konto po 8 transakcjach mobilnych.

Kto może wziąć udział?


W promocji mogą wziąć udział wyłącznie nowi Klienci, którzy w ciągu ostatnich 15 miesięcy nie nie posiadali kont osobistych w BGŻ BNP Paribas. Ponadto, promocja skierowana jest do osób w wieku od 18 do 26 lat.


źródło grafiki: livesmarter.pl


Co można wygrać?


Do wygrania jest:


– 3x miesięczny karnet w System OK
– 100 złotych do wydania w płatnościach mobilnych

Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocja: „Aktywni z bankiem BGŻ BNP Paribas”" można znaleźć na stronie: https://online.aktywnizbgzbnpp.pl/regulamin.pdf.

Komentarze