Promocja: „Do 400 zł na zakupy na morele.net z kartą kredytową” w BGŻ BNP Paribas

Promocja: „Do 400 zł na zakupy na morele.net z kartą kredytową” w BGŻ BNP Paribas

author
Patryk Byczek
04 kwietnia 2019

Bank BGŻ BNP Paribas wystartował z promocją, w której za założenie karty kredytowej mamBONUS Klienci mogą zgarnąć 400 złotych premii w formie voucherów do sklepu internetowego morele.net. Promocja trwa do 31 maja 2019 roku lub do osiągnięcia 4000 Uczestników.

Kto może wziąć udział?

BGŻ BNP Paribas kieruje swoją promocję do osób, które w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie posiadały zawartej z bankiem umowy o jakąkolwiek kartę kredytową BGŻ BNP Paribas. Warto jednak wiedzieć, że posiadanie innych produktów instytucji nie wyklucza z Uczestnictwa z promocji.Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia będąca osobą fizyczną i działającą jako konsument.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy wyżej wypisane warunki należy za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony promocji wypisać w formularzu swoje dane osobowe. Trzeba również pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Następnie w ciagu kilku dni z chętnymi skontaktuje się Konsultant banku, który przeprowadzi cały proces wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS.

Jak zdobyć nagrody

Warunki zbliżające Klientów do uzyskania premii są bardzo proste. Wystarczy jedynie wykonywać transakcje bezgotówkowe wyrobioną kartą na łączną kwotę 1000 złotych miesięcznie. Za każdy miesiąc ze spełnionym warunkiem bank przekaże voucher o wartości 100 złotych to wykorzystania w sklepie morele.net.

Aby zgarnąć całą pulę premii płatności bezgotówkowe należy wykonywać przez cztery miesiące zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę. Na przykład: podpisując umowę w kwietniu, płatności kartą należy dokonywać w maju, czerwcu, lipcu oraz sierpniu.


źródło grafiki: BGŻ BNP Paribas

Co można otrzymać?

Łącznie do zebrania są cztery vouchery o wartości 100 złotych każdy/400 złotych wszystkie. Liczba otrzymanych voucherów zależy od Klienta. Jeżeli dana osoba spełni warunki promocji wyłącznie w dwóch z czterech miesięcy – otrzyma ona dwa vouchery. Liczba miesięcy równa się liczbie uzyskanych bonów.

Przyznanie nagrody

Regulamin promocji podaje, że: „Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna”.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.landing.bnpparibas.pl/karta_kredytowa_1/files/Regulamin-karta-morele-net.pdf.


źródło grafiki: BGŻ BNP Paribas

Karta mamBONUS – koszt

Utrzymanie karty kredytowej mamBONUS może kosztować posiadaczy aż 72 złote rocznie. Jednakże korzystając z promocji zwalniającej z opłat karta może być darmowa przez pierwszy rok jej użytkowania. Wystarczy wydać:
– 500 złotych w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych – dla karty Mastercard Standard,
– 100 złotych w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych – dla karty Mastercard Gold.

Dodatkowo za wyrobienie karty można otrzymać 5000 punktów mamBONUS, które można przeznaczyć na nagrodę dostępną w katalogu programu.


Konto Optymalne

Klienci korzystający z Konta Optymalnego w BGŻ są zwolnieni z opłat za prowadzenie rachunku oraz posiadanie karty debetowej. Bank pobierze natomiast opłatę w wysokości 5 złotych za wypłaty pieniędzy z obcych bankomatów. Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są całkowicie za darmo.


BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmieni swoją nazwę na BNP Paribas Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BGŻ BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Prestiżowe nagrody Global Finance dla Pekao
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
25 lutego 2020

Prestiżowe nagrody Global Finance dla Pekao

Długi przedawnią się po 6 latach ?
Wpisy
author
Patryk Byczek
22 stycznia 2018

Długi przedawnią się po 6 latach ?

Kredyt gotówkowy z kieszonkową ratą
Pod Lupą
autor wpisu
Marek_Rutkowski
11 marca 2017

Kredyt gotówkowy z kieszonkową ratą

Coraz więcej dłużników na giełdzie – raport KRD
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
26 lipca 2019

Coraz więcej dłużników na giełdzie – raport KRD

Solcredit – pożyczki online do 5000 zł
Firmy pożyczkowe
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
16 marca 2018

Solcredit – pożyczki online do 5000 zł

Najlepsze produkty finansowe – styczeń 2016
Wpisy
autor wpisu
Sienkiewicz
01 stycznia 2016

Najlepsze produkty finansowe – styczeń 2016

Porównaj