Getin Bank wystartował z promocją, w której za wyrobienie karty kredytowej oraz zarejestrowanie jej w programie Priceless Specials Klienci mogą zgarnąć 150 złotych do wykorzystania na stacjach paliw CircleK. Promocja trwa do odwolania lub wyczerpania puli 3000 nagród.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 25.03.2019
Udostępnij:

Kto może wziąć udział?

Getin Bank kieruje promocję wyłącznie do nowych Klientów, czyli osób, które nie posiadają karty kredytowej Getin Banku w momencie przystępowania do promocji. Posiadanie karty kredytowej w przeszłości nie wyklucza z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki należy złożyć wniosek o kartę kredytową Getin Banku z logo Mastercard. Wnioskować możemy zarówno w oddziale, przez Internet, jak i z wykorzystaniem infolinii banku. Ważnym aspektem jest również wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku oraz przesyłanie informacji handlowych.

Jak zdobyć nagrody

Warunki promocji są bardzo proste. Aby zgarnąć 100 złotych Klienci muszą jedynie wykonać przynajmniej pięć transakcji bezgotówkowych wyrobioną kartą w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Dla przykładu: jeżeli Klient wyrobi kartę w marcu, płatności muszą być zarejestrowane w kwietniu.

Dodatkową nagrodą jest 3000 punktów Priceless Specials, które można otrzymać za zarejestrowanie karty w programie Program Mastercard Priceless Specials. Punkty można wymienić na nagrodę wartą blisko 50 złotych.


źródło grafiki: Getin Bank

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków promocji Klienci mogą zgarnąć łącznie 150 złotych do wykorzystania na stacjach paliw CircleK.

Przyznanie nagrody

Getin Bank przekaże Klientom nagrody w formie kodu, który zostanie wysłany wiadomością SMS oraz e-mail do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Kod będzie ważny do 31 lipca 2019 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.getinbank.pl/dokumenty/regulamin-promocji-circle-k-z-karta-kredytowa-mastercard-standard.pdf.


Koszt Karty Kredytowej

Klienci posiadający kartę kredytową Mastercard Standard muszą za nią płacić 5 złotych miesięcznie. Jednakże, jeżeli kartą wykona się przynajmniej 5 płatności w miesiącu, to Klienci są zwalniani z opłat. Za wydanie lub odnowienie karty Getin Bank nie pobiera od swoich Klientów jakichkolwiek opłat dodatkowych.


Najlepsze konto w Getin Banku

Konto Proste Zasady jest jednym z najkorzystniejszych rachunków na rynku finansowym. Prowadzenie Konta Proste Zasady jest całkowicie darmowe, jeżeli w miesiącu poprzednim Klient wykona przynajmniej jedną płatność BLIKiem lub kartą. Jednakże w przypadku niewykonania płatności bezgotówkowej konto kosztuje 8 złotych. Warto również wiedzieć, że opłaty dotyczą wyłącznie Klientów powyżej 26 roku życia. Osoby poniżej tej granicy mają konto w zupełności za darmo. Darmowe jest także posiadanie karty debetowej, płacenie nią oraz wypłacanie i pieniędzy we wszystkich bankomatach i wpłatomatach w Polsce.

Bank nie pobiera również opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowego. Płatności mogą się pojawić jednak w przypadku zbyt częstego wypłacania ulokowanych na koncie pieniędzy. Klienci nie zapłacą też za pierwszy przelew wykonany z rachunku, jednak każdy kolejny kosztuje 9 złotych. Getin oferuje jednak w pełni darmowe przelewy z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.

Komentarze