Promocja: „Najlepszy trening na świecie” w PKO BP

Promocja: „Najlepszy trening na świecie” w PKO BP

author
Patryk Byczek
04 marca 2019

PKO BP wystartował z promocją, w której młodzi mogą zgarnąć 150 złotych w formie bonu do sklepów 4F w zamian za otwarcie Konta dla Młodych. Promocja trwa do 31 marca 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Bank PKO BP kieruje przygotowaną promocję wyłącznie do nowych i młodych Klientów, czyli osób nieposiadających żadnego rachunku osobistego PKO od 1 stycznia 2018 do 24 lutego 2019 roku. Z promocji wykluczone są również osoby, które w dniu przystąpienia do promocji mają ukończone dwadzieścia sześć lat.

Uczestnikiem promocji może być osoba, która:

– posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
– jest osobą fizyczną,
– posiada adres zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki musimy teraz złożyć wniosek o Konto dla Młodych za pomocą serwisu bankowego instytucji. Już na samym początku dobrym krokiem byłoby zamówienie karty debetowej do konta. Poza tym musimy wyrazić zgodę na na otrzymywanie od PKO informacji marketingowych.

Kolejnym warunkiem zbliżającym nas do zdobycia nagrody jest zgłoszenie swojego udziału w promocji na stronie pkobp.pl/treningkonta. Młodzi Klienci muszą zgłosić chęć udziału w promocji do 31 marca 2019 roku.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć bon do sklepów 4F Młodzi Klienci muszą jedynie wykonać jedną płatność bezgotówkową BLIKiem lub kartą. Płatność należy zrealizować do 5 kwietnia 2019 roku.

Bank definiuje płatność BLIK jako “dyspozycja z wykorzystaniem kodu mobilnego, będącego indywidualną daną uwierzytelniającą w postaci poufnego numerycznego ciągu znaków, generowana przez IKO, rozliczana w systemie Banku z Konta“.


źródło grafiki: PKO BP

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków promocyjnych można otrzymać 150 złotych w formie bonu do wykorzystania w sieci sklepów 4F..

Przyznanie nagrody

Po spełnieniu warunków bank przekaże Młodym Klientom, najpóźniej do nagrodę w postaci eKarty podarunkowej 19 kwietnia 2019 roku. Bank poinformuje Klientów o nagrodzie poprzez wiadomość w portalu bankowym.

Część Klientów otrzyma swoje eKarty już 20 marca 2019 roku pod warunkiem, że warunki będą spełnione do 8 marca 2019 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.pkobp.pl/media_files/f87fab25-ba5b-4999-9c87-5b7409a41a91.pdf.


Konto dla Młodych

Młodzi Klienci PKO BP otrzymują od banku całkowicie darmowe konto. Osoby, które nie ukończyły dwudziestu sześciu lat za zapłacą za prowadzenie konta, czy wypłaty z bankomatów na terenie całej Polski.

Młodzi mogą jedynie ponieść koszty za prowadzenie karty, a ta w promocji jest potrzebna. PKO BP pozwala jednak w bardzo prosty sposób pozbyć się generowanych kosztów. Karta kosztuje 5 złotych miesięcznie, lecz za wykonanie nią 5 transakcji posiadanie jej będzie darmowe.

W momencie, gdy Młodzi Klienci skończą 26 lat Konto dla Młodych zmieni się w Konto za Zero.


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO pod koniec 2017 roku wyniósł ponad 820 000 000 złotych. Pod koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała zysk na poziomie ponad 1 042 000 000 złotych. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Credit Agricole w Obornikach
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 lipca 2019

Credit Agricole w Obornikach

PKO BP w Końskich
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
05 sierpnia 2019

PKO BP w Końskich

Kredyty w programie Mieszkanie dla Młodych
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
15 stycznia 2014

Kredyty w programie Mieszkanie dla Młodych

Oszustwo na wolontariusza WOŚP
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
09 stycznia 2020

Oszustwo na wolontariusza WOŚP

Porównaj