Promocja: „Promocja sierpniowa Konta 360°” w Banku Millennium

Promocja: „Promocja sierpniowa Konta 360°” w Banku Millennium

author
19 sierpnia 2021

W Banku Millennium trwa promocja, w której w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków Klienci mogą zgarnąć 250 złotych w formie nagród. Promocja trwa do 10 września 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Aby skorzystać z przygotowanej przez Bank Millennium oferty należy być nowym Klientem instytucji, czyli według regulaminu osobą, która w trakcie rozpoczęcia promocji:

– nie jest w trakcie wnioskowania o produkt Banku Millennium,
– nie jest posiadaczem produktu Banku Millennium,
– nie była Uczestnikiem tak zwanej promocji „na start” związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Jak wziąć udział w promocji?

W następnym kroku, do 10 września 2021 roku złożyć wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową. Ponadto trzeba również wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Także do 10 września 2021 roku Klienci muszą zawrzeć z bankiem umowę o Konto. Do wyboru są trzy opcje podpisania umowy: zdalnie, podczas wizyty kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. W przypadku wybrania pierwszej opcji należy wnioskować o konto z poziomu smartfona lub tabletu, ponieważ konieczne będzie zrobienie sobie zdjęcia, które zostanie porównane ze zdjęciem w dowodzie osobistym. Cały proces będzie przedstawiony w trakcie wnioskowania o rachunek.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zdobyć kartę podarunkową do Amazon o wartości 100 złotych należy, do końca września:

– aktywować aplikację mobilną Banku Millennium,
– wykonać przynajmniej jedną płatność bezgotówkowa kartą lub BLIKiem.

Aby zgarnąć 150 złotych w gotówce należy w październiku, listopadzie i grudniu:

– wykonać przynajmniej jedną płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem,
– zapewnić sumę wpływów na konto w wysokości 1000 złotych.

Warto zaznaczyć, że dla konta Student suma wpływów wynosi 500 złotych.

źródło grafiki: Bank Millennium

Co można otrzymać?

Klienci za spełnienie warunków promocji otrzymają 250 złotych.

Przyznanie nagrody

Karta podarunkowa do Amazona trafi do Klientów do końca października, natomiast nagrody pieniężne trafią do Klientów do końca stycznia 2022 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/promocja-konto?cmbf=1&portalId=1035&nr=21081094328407&utm_source=Bankier_Premium&utm_medium=Aff&utm_campaign=CA_promocja_sierpniowa_konta_8.2021&utm_term=CA_promo.Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Za prąd zapłacimy nawet 400 zł więcej?
Aktualności
author
24 września 2018

Za prąd zapłacimy nawet 400 zł więcej?

Absztyfikanci mBanku – kto dobije targu z Commerzbankiem?
Bez kategorii
author
05 listopada 2019

Absztyfikanci mBanku – kto dobije targu z Commerzbankiem?

Piaskownica regulacyjna KNF
Ekonomia
author
28 października 2018

Piaskownica regulacyjna KNF

Rejestr Firm Pożyczkowych
Wpisy
author
12 stycznia 2015

Rejestr Firm Pożyczkowych

Jak zalogować się do mBanku? Nowe zasady logowania
Bez kategorii
author
18 sierpnia 2019

Jak zalogować się do mBanku? Nowe zasady logowania

Lombardy w Katowicach
Lombardy
author
10 marca 2022

Lombardy w Katowicach