Citibank wystartował z promocją, w której za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity można otrzymać smartfon Xiaomi Redmi 6A. Promocja trwa do 24 kwietnia 2019 roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 08.01.2019
Udostępnij:

Kto może wziąć udział?

Promocja jest skierowana wyłącznie do nowych Klientów, czyli osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadali głównej karty kredytowej Citibanku. Ponadto osoba:

fizyczna musi mieć przynajmniej 18 lat, zarabiać minimum 1200 złotych netto oraz pracować w obecnej firmie minimalnie 3 miesiące,
prowadząca firmę musi mieć przynajmniej 18 lat, prowadzić działalność gospodarczą minimum dwa lata oraz wykazać się dochodem minimum 2500 złotych netto.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, należy do 24 kwietnia 2019 roku złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Po złożeniu wniosku za pomocą dedykowanej strony skontaktuje się z nami konsultant. Podczas rozmowy należy wyrazić wymagane zgody.

Ponadto po otrzymaniu karty należy:

– zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citi Handlowego,
– dokonać płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną sumę 1500 złotych.

Trzeba również pamiętać, że określone w regulaminie warunki należy spełnić w ciągu 3 miesięcy od momentu założenia karty kredytowej.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest smartfon Xiaomi Redmi 6A, którego wartość wynosi 449 złotych.

Przyznanie nagrody

Według regulaminu wiadomość o przyznaniu nagrody pojawi się w skrzynce bankowości internetowej do końca miesiąca, który nastąpi po spełnieniu warunków. Dodatkowe 60 dni to czas, w którym bank musi wysłać nagrodę do Zwycięzców.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicty-xiaomi-14-12-18.pdf.

Komentarze