Strona główna Bez kategorii Promocja w SuperGrosz – zwrot 150 zł

Promocja w SuperGrosz – zwrot 150 zł

author
Patryk Byczek
25 stycznia 2019

SuperGrosz przygotował promocję dla swoich Klientów, w której w zamian za wzięcie pożyczki i jej regularną spłatę można zgarnąć 150 złotych zwrotu. W promocji nie wyznaczono daty jej końca. O tym fakcie poinformuje firma pożyczkowa.

SuperGrosz to popularna pożyczka, którą otrzymamy bez wychodzenia z domu i bez zbędnych zaświadczeń. Ofertę znajdziecie w naszym rankingu najlepszych pożyczek na dowód osobisty: https://www.zadluzenia.com/artykul/492,pozyczka-na-dowod

Kto może wziąć udział?

Firma kieruje swoją promocję do osób fizycznych, które w trakcie jej trwania:

– wezmą pożyczkę ratalną w kwocie od 1000 do 3000 złotych na okres od 6 do 12 miesięcy,
– nie skorzystały z możliwości złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy pożyczki ratalnej.

Pożyczkę należy wziąć za pośrednictwem strony www.supergrosz.pl. Ponadto należy zawrzeć umowę o pożyczkę z organizatorem promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, należy spłacać wszystkie raty zgodnie z harmonogramem. Regulamin określa regularność spłaty pod warunkiem, że Klient spłaci każdą ratę nie wcześniej niż 5 dni przed terminek każdej raty. Dodatkowo rat nie można spłacać później niż 5 dni po upływie terminu spłaty. Terminy spłaty są określone w Harmonogramie Spłat, który jest integralną częścią umowy o pożyczkę zawartą z firmą SuperGrosz.

Regulamin określa dzień spłaty raty jako dzień uznania rachunku bankowego Organizatora. Jeżeli termin spłaty wypada w dzień ustawowo wolny od pracy lub w weekend, za dzień spłaty uważa się najbliższy dzień roboczy.

Firma zastrzega sobie wykluczenie Klienta z promocji, jeżeli ten dokona spłaty całości lub części pożyczki przez upływem terminu spłaty.


źródło grafiki: SuperGrosz

Co można otrzymać?

Klienci biorący udział w promocji, którzy spełnili warunki zamieszone w regulaminie otrzymają zwrot w wysokości 150 złotych.

Przyznanie nagrody

Firma SuperGrosz przekaże nagrodę Klientom w ciągu siedmiu dni od momentu całkowitej spłaty wziętej pożyczki.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://supergrosz.pl/documents/regulamin_promocji_cashback.pdf?v=.


SuperGrosz

SuperGrosz jest firmą pożyczkową założoną w 2015 roku, która posiada w 100% polski kapitał. Firmę założyły osoby posiadające bardzo duże doświadczenie w zakresie finansów i analityki. SuperGrosz oferuje Klientom pożyczki pozabankowe w wysokości do 15 000 złotych, a maksymalny okres spłaty wynosi nawet 48 miesięcy.

Firma oferuje również przejrzystość kosztów oraz w pełni zautomatyzowaną weryfikację Klientów. Zainteresowani pożyczką mogą skorzystać z kalkulatora wyliczającego wysokość raty przy danych parametrach pożyczki. Ponadto dostępne są wszelkie informacje o wszystkich kosztach pożyczki. Weryfikacja wniosków przebiega bardzo szybko, a środki są Klientom wypłacane w zaledwie kilka minut. Klienci firmy SuperGrosz podczas składania wniosku mogą skorzystać ze wsparcia konsultantów. O pożyczkę można starać się telefonicznie lub przez Internet.

Udostępnij

Podobne artykuły

Bank Pekao w Jeleniej Górze
Oddziały
author
Patryk Byczek
09 lipca 2019

Bank Pekao w Jeleniej Górze

SGB Bank opinie
Wpisy Inne
author
Dominika Sobieraj
04 listopada 2020

SGB Bank opinie

Ile wynosi szara strefa w Polsce?
Wpisy Inne
author
Natalia Narloch
26 października 2018

Ile wynosi szara strefa w Polsce?

Kredyt konsolidacyjny Jastrzębie-Zdrój
Wpisy Inne
author
Aleksandra Gościnna
14 stycznia 2021

Kredyt konsolidacyjny Jastrzębie-Zdrój

iPKO z nowym udogodnieniem
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
26 maja 2021

iPKO z nowym udogodnieniem

Wyniki kwartalne BZ WBK
Wpisy
author
Patryk Byczek
26 kwietnia 2018

Wyniki kwartalne BZ WBK