Ruszyła druga wersja kampanii ,,Mam plan” od firmy Provident Polska

Ruszyła druga wersja kampanii ,,Mam plan” od firmy Provident Polska

author
Aleksandra Gościnna
09 czerwca 2019

To już drugi spot reklamowy, jaki przygotowała dla nas firma Provident Polska w ramach kampanii ,,Mam plan”. Tym razem mamy okazję poznać historię młodej pary z dziećmi i ich najnowszego zakupu.

Spoty reklamowe są obecnie czynnikiem nakręcającym kampanie makretingowe. Jest to bardzo prosta forma dotarcia do potencjalnego klienta. Takie spoty trwają zwykle od kilku do kilkunastu sekund. Do krótkiego czasu trwania wystarczy jeszcze odpowiednia treść, by taki film zapadł w pamięci odbiory.

Niewiele czasu, dlatego trzeba go wykorzystać w pełni. Spot musi maksymalnie przyciągnąć uwagę widza, żeby mógł zapaść w jego pamięci. Z tego powodu filmy reklamowe przedstawiają ciekawe historie, często bliskie przeciętnemu odbiorcy. Jest to celowa gra na emocjach.

Oprócz zaangażowania emocjonalnego ważna jest kolorystyka filmu, a także muzyka – koniecznie wpadająca w ucho. Prosta, najlepiej rymowana piosenka, z ciekawą melodią i mamy gwarantowane, że odbiorca będzie podśpiewywał ją przez następny miesiąc.

Spot ma zachęcić do korzystania z oferty ,,Prosta pożyczka”

Firma Provident Polska istnieje na rynku już od 22 lat. Obecnie jest największą firmą pożyczkową w naszym kraju. Podczas swojej wieloletniej działalności zaufało jej miliony Polaków. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się szczególnie wśród osób, które nie mogą liczyć na udzielenie kredytu przez inne firmy pożyczkowe i banki. Wtedy z odsieczą nadchodzi Provident.

Ofertę ,,Prosta pożyczka” charakteryzuje łatwość w obliczeniu kwoty, jaką będziemy musieli zwrócić Providentowi. 20% od pożyczki – to koszty, jakie zostaną nałożone na klienta, który z niej skorzysta. Spłatę można realizować w dwóch wariantach: w ratach tygodniowych lub miesięcznych.

Na temat ,,Prostej pożyczki” wypowiedziała się Katarzyna Szerling, dyrektor ds. marketingu i członek zarządu Provident Polska:

"

Korzystając z promocji „Prosta Pożyczka”, klienci podpisują umowę na prostych i przejrzystych zasadach. W każdym przypadku całkowity koszt pożyczki to tylko 20 procent pożyczanej kwoty, nie ma żadnych dodatkowych kosztówPożyczki będą dostępne w kwotach 1000 zł, 1500 zł i 2000 zł, a spłata rozłożona na trzy dogodne, miesięczne raty .

Rodzina na pierwszym planie

To już drugi spot kampanii reklamowej ,,Mam plan”. W poprzedniej odsłonie mogliśmy zobaczyć ojca z synem, a tym razem cała rodzina ,,ma plan”. Najnowszy spot reklamowy ukazuje nam młodych rodziców z dwójką dzieci i trzecim w drodze. Są oni w trakcie składania wózka dla jednego z chłopców. Jak łatwo zauważyć, kolejny raz mamy okazję usłyszeć melodię popularną w latach 2000, znaną już z poprzedniego spotu.

Widzimy młodą, szczęśliwą rodzinę składającą wózek. Nietrudno zatem zauważyć, że projekt ten uderza szczególnie do przyszłych rodziców, a także już obecnych, którzy wiedzą, jak duże koszty wiążą się z kupnem wyprawki i akcesoriów dla dzieci. W tym wypadku porządnego wózka, który, według słów piosenki, ma służyć przez wiele lat. Rodzina może sobie na taki zakup pozwolić, a to wszystko dzięki wygodnej pożyczce, jaką oferuje Provident.

Najnowszy spot komentuje Dyrektor Departamentu Rozwoju Marki i Sprzedaży w Kanałach Marketingowych, Andrzej Zackiewicz:

"

To już druga odsłona naszej kampanii reklamowej „Mam plan”. Widzimy, że taka koncepcja spotkała się z sympatią i zainteresowaniem widzów. Wpadający łatwo w ucho przebój idealnie dopełnia obraz i stał się znakiem rozpoznawczym naszych spotów. Dodatkowo kreacja w łatwy sposób komunikuje naszą ofertę produktową. Warto zaznaczyć, że klienci, którzy zdecydują się z niej skorzystać w czerwcu, spłatę rozpoczną dopiero po sezonie urlopowym.


Źródła:

https://www.youtube.com/channel/UCRQw-KCdf4Bj6htAfwdnfOg
https://media-provident.pl/pr/443996/nowa-odslona-kampanii-provident-polska-mam-plan
https://media-provident.pl/pr/354051/prosta-pozyczka-w-providencie

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Kredyt samochodowy Otwock
Wpisy Inne
author
Aleksandra Gościnna
21 listopada 2017

Kredyt samochodowy Otwock

Co zrobić, gdy znajdziemy portfel ?
Wpisy Inne
author
Aleksandra Gościnna
27 lipca 2018

Co zrobić, gdy znajdziemy portfel ?

Kredyt hipoteczny Giżycko
Wpisy Inne
author
Aleksandra Gościnna
10 czerwca 2017

Kredyt hipoteczny Giżycko

Firmy w mBanku chcą przejść Cyfrową rewolucję
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
23 lipca 2020

Firmy w mBanku chcą przejść Cyfrową rewolucję

Pożyczki bez zaświadczeń Trzebnica
Wpisy Inne
author
Aleksandra Gościnna
04 lipca 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Trzebnica

Ile wynosi mandat za brak biletu PKP?
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
31 stycznia 2020

Ile wynosi mandat za brak biletu PKP?