TAKTO Finanse – opinie

TAKTO Finanse – opinie

Ocena klientów

3,32

Na podstawie 88 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

51 osoby

Negatywne opinie

37 osób

TAKTO Finanse – najważniejsze informacje

TAKTO Finanse to firma pożyczkowa, udzielająca pozabankowych pożyczek online na raty. Firma zyskuje coraz większą popularność wśród osób korzystających z produktów na rynku pożyczek pozabankowych. Pożyczkę w TAKTO Finanse można rozłożyć nawet na 40 rat. Sprawdź szczegóły i opinie Klientów.

Dane o firmie TAKTO Finanse – opinie

 • Nazwa firmy:

  TAKTO Finanse sp. z o.o.

 • Adres:

  ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław

 • Kapitał zakładowy:

  1 100 000 zł

 • Numer KRS:

  0000595762

 • Numer NIP:

  8951852770

 • Numer REGON:

  020114060

 • Infolinia:

  801 006 206 lub 22 456 3000

 • E-mail:

  [email protected]

TAKTO Finanse - dlaczego warto?

Klienci, którzy korzystali z oferty firmy TAKTO, zostawiają coraz więcej pozytywnych ocen. Poniżej przedstawiamy listę zalet, które wskazują Klienci.

 • pieniądze na koncie nawet w 15 minut
 • nawet 40 miesięcy na spłatę pożyczki w TAKATO Finanse
 • możliwość przedłużenia terminu spłaty
 • możliwa szybsza spłata pożyczki
 • Klient może posiadać dwie aktywne pożyczki jednocześnie

TAKTO Finanse - dlaczego nie warto?

Oprócz zalet, produktu mają również wady. Poniżej zamieszczamy listę minusów produktów TAKTO Finanse.

 • firma sprawdza swoich Klientów w bazach dłużników
 • maksymalna kwota pożyczki to jedynie 10 000 zł

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

TAKTO Finanse - dane podstawowe

ul. Szczytnicka 11

50-382 Wrocław

 

w dni powszednie od 08:00 do 17:00

w soboty i niedziele: nieczynne

TAKTO Finanse - szczegóły pożyczki

TAKTO Finanse – opis pożyczki ratalnej

Firma zajmuje się udzielaniem pożyczek ratalnych. Oferta TAKTO Finanse jest skierowana do Klientów z dobrą historią kredytową.Pożyczka w TAKTO to typowa pożyczka na dowód – dostępna szybko i bez zbędnych formalności. Takich ofert można znaleźć bardzo dużo w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. Pożyczki udzielane są całodobowo, a sam proces pożyczkowy możemy przejść w 100% online. Firma nie ukrywa żadnych dodatkowych kosztów i pokazuje dokładnie, ile dana pożyczka będzie nas kosztować.

Główne korzyści pożyczki w opisywanej firmie to elastyczny, dostosowany do naszych możliwości okres spłaty. Przy wnioskowaniu o pożyczkę możemy samodzielnie zadeklarować, w ile miesięcy spłacimy naszą pożyczkę. W dodatku raz w roku możemy bezpłatnie skorzystać z wakacji pożyczkowych, podczas których nie musimy spłacać naszej raty. O przyznaniu pożyczki zadecyduje oczywiście nasza zdolność oraz historia kredytowa. Sprawdź pożyczki dla zadłużonych.

Korzyści takto finanse

Ile kosztuje pożyczka w TAKTO Finanse?

Koszt pożyczki w firmie TAKTO poznamy jeszcze przed jej zaciągnięciem. Wszystkie informacje są bowiem dostępne na stronie pożyczkodawcy. Prosty kalkulator wyliczy nam całkowity koszt pożyczki oraz wysokość raty, jak tylko wskażemy, ile chcemy pożyczyć i jaki okres spłaty najbardziej by nam odpowiadał.

TAKTO finanse kalkulator

Na koszt pożyczki w opisywanej firmie wpływa:

 • wysokość pożyczki (jej kwota),
 • okres pożyczania,
 • wysokość raty,
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania,
 • opłata za przyznanie pożyczki,
 • opłata prowizyjna.

Dokumenty do pożyczki w TAKTO Finanse

Aby otrzymać pożyczkę w opisywanej firmie, bezwzględnie trzeba posiadać dowód osobisty. Do sporządzenia umowy firmie będzie potrzebne jego zdjęcie lub skan. Nie da się otrzymać pożyczki w opisywanej firmie jedynie z pomocą danych z dowodu. Zdjęcie lub skan tego dokumentu będą konieczne.

Poza dowodem osobistym nie musimy posiadać tak naprawdę żadnych dokumentów. Zatrudnienie i otrzymywanie regularnej wypłaty ma znaczenie przy badaniu zdolności kredytowej, ale opisywanej firmie nie wymaga dostarczania zaświadczenia o dochodach od pracodawcy. Jest to zatem typowa pożyczka bez zaświadczeń. Wystarczy nam bankowe potwierdzenie wpływu wypłaty na konto z ostatniego miesiąca albo kopia umowy.

Jak otrzymać pożyczkę w TAKTO Finanse? Krok po kroku

Pożyczkę przez Internet w opisywanej firmie możemy wziąć poprzez stronę internetową pożyczkodawcy. Co po kolei musimy zrobić?

1. Wybieramy kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Klikamy “weź pożyczkę”.

Takto

3. Rozwija się formularz pożyczkowy, który musimy uzupełnić. Wprowadzamy nasze dane osobowe oraz kontaktowe, a także deklarujemy nasz miesięczny dochód netto. Firma informuje, że musi on wynosić co najmniej 500 zł.

Takto

4. Zaznaczamy konieczne zgody i oświadczenia.

Takto

5. Wybieramy, czy chcemy złożyć wniosek online, czy wolimy zaczekać, aż TAKTO zadzwoni do nas. Później pozostaje nam podpisać umowę pożyczki.

Takto

Udzielenie pożyczki dla osób z dobrą historią kredytową oraz ze zdolnością kredytową to tylko formalność.

Jakie bazy weryfikuje TAKTO Finanse?

W TAKTO Finanse, tak samo jak przy kredytach online, czeka nas weryfikacja w bazach. Dane osobowe, które wprowadzimy w formularzu, zostaną wykorzystane do sprawdzenia informacji wpisanych do

 • BIG InfoMonitor S.A.,
 • KRD,
 • ERIF

oraz do bazy BIK i Związku Banków Polskich.

TAKTO Finanse – kontakt, infolinia

Firma udostępnia dwie różne infolinie – jedną dla klientów spłacających pożyczkę, a drugą dla pozostałych osób. Obie te infolinie mają różne numery telefonu.

Infolinia dla spłacających pożyczkę w opisywanej firmie:

71 358 16 18 (poniedziałek – piątek, 8:00 – 19:00)

Ogólne numery telefonu do firmy:

801 006 206 (poniedziałek – piątek, 8:00 – 17:00)
22 456 3000 (poniedziałek – piątek, 8:00 – 17:00)

Z firmą możemy skontaktować się również przez e-mail. Adres e-mailowy do firmy to: [email protected]

TAKTO Finanse – logowanie

Logowanie w serwisie firmy jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i w prawym górnym rogu kliknąć “PANEL KLIENTA”. Następnie wybieramy opcję drugą – “zaloguj się”.

Takto finanse

Następnie wprowadzamy swój e-mail i hasło. Logowanie powinno przebiec pomyślnie. Jeżeli nie pamiętamy hasła, możemy skorzystać z opcji jego przypomnienia.

Logowanie takto finanse

Po zalogowaniu uzyskamy dostęp do wszystkich informacji o naszej pożyczce oraz do harmonogramu i historii wpłat. Logowanie upoważnia nas także do łatwiejszego kontaktu z Doradcami firmy.

Dwie pożyczki jednocześnie – czy to możliwe?

Tak. TAKTO Finanse należy do wąskiego grona firm pożyczkowych, które pozwalają na wzięcie drugiej pożyczki w czasie trwania pierwszego zobowiązania. Istnieje jednak pewien warunek. O kolejną pożyczkę (w trakcie trwania pierwszej) mogą ubiegać się Klienci, którzy w terminie spłacili 6 rat pierwszej pożyczki.

Trzeba mieć jednak świadomość, że decyzja pożyczkowa względem drugiej pożyczki zależy przede wszystkim od zdolności kredytowej Klienta. Ocena zdolności Klienta zależy już od ekspertów pracujących w TAKTO Finanse.

Brak spłaty zadłużenia – konsekwencje

Podpisując umowę pożyczki z TAKTO Finanse zobowiązujemy się do tego, że zobowiązanie będziemy spłacać w terminie. Ręczymy za to własnym podpisem. W przypadku, gdy będziemy spóźniać się ze spłatą zadłużenia możemy spodziewać się nałożenia na nas odsetek karnych, które finalnie znacznie podwyższą całkowitą kwotę do spłaty. Jeżeli taka sytuacja nie przyniesie pożądanych dla firmy efektów, możemy spodziewać się listu z informacją o konieczności natychmiastowej spłaty i ewentualnym wypowiedzeniu umowy pożyczki w trybie natychmiastowym.

Jeżeli w dalszym ciągu nie uregulujemy zadłużenia, firma może zatrudnić firmę windykacyjną do ściągnięcia z nas długu. Ostatecznością jest skierowanie sprawy do sądu, konsekwencją czego będzie komornik sądowy, który prędzej czy później ściągnie z nas dług.

Wydłużenie terminu spłaty w TAKTO Finanse

Firma przewiduje możliwości wydłużenia terminu spłaty pożyczki. Nie ma jednak dokładnie wskazanej procedury wydłużenia spłaty pożyczki – wszystko zależy od oferty, którą posiada Klient. Wydłużenie terminu spłaty jest rozpatrywane indywidualnie względem każdego Klienta.

Jeżeli jednak mamy jednak świadomość, że spłata najbliższej raty będzie stała pod znakiem zapytania, warto skontaktować się z infolinią TAKTO Finanse i zapytać o znalezienie najlepszego rozwiązania tej sytuacji. Sprawdź pożyczki bez BIK.

Szybsza spłata pożyczki w TAKTO Finanse

Czy Klient może szybciej spłacić swoje zadłużenie? Tak. Firma daje gwarancję prawa do szybszej spłaty długu. Jeżeli zdecydujemy się na szybszą spłatę pożyczki nie musimy martwić się dodatkowymi opłatami. W przypadku szybszej spłaty możemy się spodziewać pomniejszenia kosztów pożyczki o czas, który zaoszczędziliśmy na szybszej spłacie długu.

Jak spłacić pożyczkę w TAKTO Finanse?

Spłata pożyczki jest bardzo prosta – z technicznego punktu widzenia. Przede wszystkim należy zalogować się na swoje konto w Panelu Klienta. Tam znajdziemy numer konta, na który musimy wykonać przelew. Pamietajmy o dobrym zatytułowaniu przelewu. W tytule konieczne jest wpisanie numeru naszej pożyczki lub PESELu. W ten sposób firma sprawnie powiąże przelew z naszą pożyczką.

Przykład reprezentatywny

Uproszczona procedura dokumentowania dochodów dostępna jest wyłącznie dla Klientów uzyskujących dochód m.in. z umowy o pracę, renty lub emerytury. Ostateczna decyzja i warunki kredytowania uzależnione są od indywidualnej oceny Klienta, w tym jego zdolności i wiarygodności kredytowej.

.Całkowita kwota pożyczki: 5 000,00 zł; Całkowita kwota pożyczki: 4 000,00 zł; Czas obowiązywania umowy: 40 miesięcy; Miesięczna rata: 275,62 zł; Całkowity koszt pożyczki: 7 028,57 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 11 028,57 zł (Opłata prowizyjna: 3 000,00 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 1 000,00 zł, Kwota odsetek: 3 028,57 zł); Stopa oprocentowania: 20,50% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 105,24% (wg stanu na 08-09-2022 r.)

Zgodnie z wymogami firmy Google informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są szybkie pożyczki na raty w TAKTO sp. z o.o. wynosi 6 miesięcy a maksymalny 40 miesięcy. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla pożyczki w TAKTO sp. z o.o. wynosi 316.09% (na dzień 09.09.2022).

Nazwa firmy:TAKTO Finanse
Rodzaj produktu:pożyczki na raty
Kwota pożyczki:1000 - 12 000 zł
Spłata:6 - 42 miesiące
Darmowa pierwsza pożyczka:nie
Wniosek online:tak
Sposób wypłaty:przelew
Kiedy otrzymam:nawet w 1 dzień
RRSO: 58,29%

TAKTO Finanse - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Tak. Firma pożyczkowa sprawdza swoich Klientów w BIK, KRD oraz BIG InfoMonitor, ERIF. Dane są też przetwarzane przez Związek Banków Polskich. Jeżeli nie chcesz być sprawdzany w bazach dłużników, skorzystaj z pożyczek bez baz.

Nie. Firma dba o anonimowość swoich Klientów i na żadnym etapie wnioskowania nie dzwoni do pracodawcy swojego Klienta. Jest to typowa pożyczka bez weryfikacji telefonicznej.

Tak. Firma umożliwia swoim Klientom posiadanie dwóch aktywnych pożyczek jednocześnie.

W TAKTO można mieć maksymalnie dwie pozabankowe pożyczki ratalne jednocześnie.

Tak, firma sprawdza następujące bazy:

 • BIK,
 • KRD,
 • BIG InfoMonitor.

Pozostałe bazy nie są sprawdzane.

Maksymalna kwota pożyczki ratalnej w tej firmie to jedynie 10 000 zł.

Zostaw swoją opinię o TAKTO Finanse

Sprawdź opinie Klientów:

Firmę TAKTO Finanse możesz ocenić poprzez kliknięcie kciuka w górę lub w dół w poniższym głosowaniu. Zachęcamy do oceny – dzięki temu możesz dać znać innym osobom, czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty tej firmy!

Swoim doświadczeniem z firmą pożyczkową TAKTO Finanse możesz podzielić się również w komentarzu. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porównaj