Citi Handlowy rusza z promocją, w której nowi Klienci mogą wygrać voucher na 300 złotych do sieci drogerii Hebe. Wystarczy założyć kartę kredytową Citi Spimplicity i dokonać ją 5 zupełnie dowolnych transakcji. Promocja obowiazązuje do 30 października 2018 roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 19.08.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w konkursie?

Osoby zainteresowane muszą wypełnić formularz o przyznanie karty kredytowej, który znajduje się na stronie banku. Po otrzymaniu karty, w ciągu dwóch miesięcy należy zalogować się do bankowości internetowej. Warunkiem otrzymania vouchera do sieci drogerii Hebe jest dokonanie 5 dowolnych płatności w ciągu miesiąca (przez dwa miesiące) wyrobioną kartą kredytową.
 

Kto może wziąć udział?W konkursie mogą wziąć udział osoby, które spełniają podstawowe kryteria kredytowe, czyli:

– mają skończone 18 lat
– uzyskują minimalny dochód netto wynoszący 1200 złotych
– są zatrudnione na aktualnym stanowisku od 3 miesięcy

lub

– mają skończone 18 lat
– prowadzą działalność gospodarczą od minimum 2 lat
– utrzymują dochód netto na poziomie 2500 złotych.


Co można wygrać?W promocji można wygrać voucher o wartości 300 złotych do sieci drogerii Hebe.

Przyznanie nagródO przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani za pomocą wiadomości w internetowym serwisie bankowym. Wiadomości można się spodziewać miesiąc po spełnieniu warunków promocyjnych.

Regulamin

Pełny regulamin promocji "300 zł do Hebe za założenie karty Citi Simplicity" dostępny jest na stronie https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-hebe.pdf.
 

Komentarze