Agro Ofensywa w BGŻ BNP Paribas

Agro Ofensywa w BGŻ BNP Paribas

author
16 stycznia 2019

BGŻ BNP Paribas 15 stycznia 2019 roku ogłosił start kampanii Agro Ofensywa. Bank wprowadził do swojej oferty środki na inwestycje w ogniwa słoneczne, realizację projektów objętych dotacją unijną oraz produkcję rolną.

Rolnicy, którzy zechcą skorzystać z oferty Banku BGŻ BNP Paribas mogą przede wszystkim liczyć na brak prowizji za udzielenie kredytu. Dodatkowym atutem są preferencyjne marże występujące podczas zawierania odpowiednich polis ubezpieczeniowych.

Agro Ofensywa – oferta BGŻ BNP Paribas

Dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas, Maciej Piskorski mówił, że rolnicy stawiają na unowocześnienie swoich gospodarstw, aby spełnić wymagania Klientów. Bank proponuje nowe możliwości rolnikom ze względu na koszty, które muszą ponieść ze względu na produkcję i inwestycje. BGŻ oferuje tańsze kredyty bez prowizji i obniżoną marżą, żeby raty były jak najkorzystniejsze.

Podczas korzystania z oferty kredytu Agro Ekspres, który bank udziela w rachunku bieżącym na dowolnie wybrany przez rolników cel, marża może wynosić nawet 0,99%. Jednakże aby skorzystać z obniżonego oprocentowania, rolnicy muszą wykupić odpowiednią polisę ubezpieczeniową. Właściciele gospodarstw mogą podjąć kredyt w wysokości nawet 2 000 000 złotych.

Agro Ofensywa – ogniwa słoneczne

Zakup ogniw słonecznych również wiąże się z atrakcyjnymi warunkami kredytu. Rolnicy, którzy skorzystają z oferty i wykupią odpowiednią polisę mogą liczyć na marżę wynoszącą 3%. Rolnicy wykorzystując energetyczne rozwiązania ekologiczne na terenie własnego gospodarstwa mogą liczyć na kredyt w wysokości nawet 300 000 złotych. Spłatę zadłużenia mogą wówczas rozłożyć na 10 lat. Jednakże podczas korzystania z tej oferty rolnicy muszą się liczyć z tym, że w ramach zabezpieczenia kredytu należy wpłacić wkład własny w wysokości 15% inwestycji.

Agro Ofensywa – środki unijne

Kredyt Unia+ to oferta przygotowana dla tych rolników, którzy chcieliby realizować zamierzone projekty korzystając przy tym ze współfinansowania ze środków unijnych. Bieżące plany inwestycyjne dotyczące Program Rozwoju Obszarów Wiejskich są obecnie w realizacji, dlatego też korzystna oferta finansowa jest bardzo ważna. Kredytobiorców nie obejmuje prowizja, a warunkami podjęcia kredytu jest wkład własny wynoszący 10% inwestycji oraz wykupienie ubezpieczenia.

BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. Drugi kwartał poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmieni swoją nazwę na BNP Paribas Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BGŻ BNP Paribas.


Źródło:

BGŻ BNP Paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Promocja: „Nowy Rok z nowym kontem” w Santander Bank Polska
Promocje bankowe
author
06 stycznia 2022

Promocja: „Nowy Rok z nowym kontem” w Santander Bank Polska

Promocja: „Wiosenna promocja” w Bank Millennium
Bez kategorii
author
03 kwietnia 2019

Promocja: „Wiosenna promocja” w Bank Millennium

Alior Bank w Pułtusku
Oddziały
author
28 czerwca 2019

Alior Bank w Pułtusku

Komornik Sądowy Dariusz Becker
Wpisy
author
31 października 2015

Komornik Sądowy Dariusz Becker