zadluzenia.com
zamknij

Rysiek z "Klanu" bierze się za konsolidację

Ryszard Lubicz z popularnego serialu "Klan" postanowił skonsolidować swoje kredyty. Przy udziale, jakżeby inaczej - Chucka Norrisa - człowieka, który zamówił i dostał Big Mac'a w Burger King'u...

 

Wszystko w ramach nowej kampanii reklamowej Banku Zachodniego WBK, zachęcającej do skorzystania z kredytu konsolidacyjnego. Jedno jest pewne - poczucie humoru to rzecz względna. Tak samo rzeczą względną jest sympatia do Piotra Cyrwusa i granej przez niego postaci Ryszarda Lubicza.

Bank Zachodni WBK od dobrych paru lat opiera swój marketing na tzw. celebrytach, w reklamach tego Banku występowali m.in.: Danny DeVito, John Cleese z Monty Pythona, Leo Beenhakker czy Antonio Banderas. Najwidoczniej z dobrym skutkiem, skoro kampania trwa w najlepsze. Czy i tym razem wszystko wypali i Rysiek z "Klanu" przykuje uwagę do nowego produktu Banku ?


Zostawmy personalia i skupmy się na produkcie. Kredyt konsolidacyjny nigdy nie był celebrytą wśród produktów. Ostatnie tygodnie to intensywna batalia pomiędzy kredytami gotówkowymi, czasem przerywana potyczkami kredytów hipotecznych. Z zaciekawieniem będziemy obserwować czy to jednarazowa decyzja konkretnego banku czy początek nowego trendu.

Wzmożona reklama kredytów konsolidacyjnych może być różnie interpretowana. Na pewno jest to hit ostatnich miesięcy w Internecie. Na portalu Zadluzenia.com już niebawem zajmiemy się analizą poszczególnych ofert. Wypadałoby zacząć od Chucka Norrisa...

 
Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY