ERIF – co to jest?
Wpisy

ERIF – co to jest?

autor wpisu
Julia Wierciło
29 maja 2023

ERIF S.A. to biuro informacji gospodarczej należące do Grupy Kapitałowej Kruk. Najważniejsze informacje o biurze przedstawi nam radca prawny Emilia Łobińska-Szyc.

Kategorie:

KBIG – co to jest?

KBIG czyli Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej jest jedną z najczęściej sprawdzanych baz dłużników. Mogą tam trafić negatywne, ale także pozytywne wpisy na temat naszej historii kredytowej. Wpis może znacznie wpłynąć na otrzymanie kredytu.Na jakiej zasadzie działa ta baza? Sprawdźmy kiedy możemy zostać wpisani do KBIG, a także jak usunąć taki wpis.

Krajowy Rejestr Długów (KRD) – co to jest?

KRD czyli Krajowy Rejestr Długów jest największą w Polsce platformą wymiany informacji gospodarczej. Zbiera, przetwarza i udostępniania informacje na temat osób zadłużonych. Znalezienie się w bazie może utrudnić otrzymanie kredytu w banku lub zakupy na raty. Sprawdźmy kto może znaleźć się w rejestrze, jak sprawdzić znajdujące się w nim informacje, a także jak usunąć wpis w KRD.

KIDT – co to jest?

Krajowa Informacja Długów Telekomunikacyjnych to najmniej znane biuro informacji gospodarczej. Znajdująca się w niej baza dłużników KIDT dedykowana jest firmom z branży telekomunikacyjnej. Zadaniem rejestru jest przechowywanie danych klientów, którzy nie uregulowali swoich zobowiązań w wyznaczonym czasie. Co to jest KIDT i jakie są warunki umieszczenia danych w bazie? Sprawdźmy jak działa KIDT BIG oraz jak usunąć nieaktualne informacje.

Kiedy Polacy najczęściej biorą pożyczki ?

W związku z tym, że pozabankowe pożyczki online i bankowe kredyty online stają się coraz bardziej popularne, Polacy zaczęli coraz częściej korzystać z tych produktów. Jednak kiedy jest największa częstotliwość pożyczania i jaki jest najczęstszy cel pożyczek? Sprawdzamy.

Ile zarabiają prezesi banków?

Średnia roczna płaca członka zarządu banku wynosi około 3 miliony złotych. Ponadto jeżeli członek zarządu pełni funkcję prezesa to wynagrodzenie oscyluje w granicach 5 milionów złotych – wynika z raportów finansowych, ujawnionych przez banki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Co to jest FinTech

FinTech, czyli Financial Technology. To sektor gospodarki, który obejmuje przedsiębiorstwa operujące w branży finansowej, jak i technologicznej. Jakie firmy określa się mianem FinTechów? Czy finansowe technologie są zagrożeniem dla obecnych banków?

Profi Credit w Kaliszu

Profi Credit to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce, której jedna z placówek mieści się w Kaliszu. Poniżej udostępniamy dane o placówce w Twoim mieście.

Profi Credit w Koninie

Profi Credit jest drugą najpotężniejszą firmą pożyczkową w Polsce. Usługi i produkty firmy są dostępne całkowicie przez Internet. Sprawdź dane na temat placówki w Koninie.

Profi Credit w Ostrowie Wielkopolskim

Jesteś mieszkańcem Ostrowca Wielkopolskiego, który szuka firmy udzielającej pożyczek pozabankowych? Bardzo dobrze trafiłeś. Profi Credit to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce, której jedna z placówek znajduje się w Ostrowcu Wielkopolskim. Poniżej udostępniamy wszelkie dane na temat tej placówki.

Profi Credit w Lesznie

Szukasz firmy udzielającej pożyczek pozabankowych? Jeżeli tak, to bardzo dobrze trafiłeś. Drugą największą firmą tego typu w Polsce jest Profi Credit oferujący swoje produkty online. Sprawdź dane na temat placówki w Lesznie.

Profi Credit w Toruniu

Profi Credit jest jedną z dwóch największych firm pożyczkowych w Polsce. Firma oferuje pożyczki pozabankowe, które Klienci mogą podjąć również przez Internet. Poniżej przygotowaliśmy dane na temat placówki w Toruniu.

Profi Credit w Płocku

Profi Credit jest jedną z największych firm w Polsce udzielających pożyczek pozabankowych. Poniższe dane dotyczą placówki Profi Credit w Płocku.

Profi Credit we Włocławku

Szukasz firmy udzielającej pożyczek pozabankowych we Włocławku? Bardzo dobrze trafiłeś. Profi Credit to druga największa tego typu firma w Polsce. Poniżej udostępniamy dane na temat placówki we Włocławku.

Profi Credit w Słupsku

Profi Credit jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Firma działa przez Internet oraz w 127 placówkach w całym kraju. Poniżej dostępne są dane placówki w Słupsku.

Profi Credit w Lęborku

Profi Credit jest drugą największą firmą pożyczkową w naszym kraju. Firma udziela pożyczek pozabankowych do kwoty maksymalnej 25 000 złotych. Poniżej przedstawiamy dane na temat placówki w Lęborku.

Profi Credit w Grudziądzu

Profi Credit jest jedną z największych firm pożyczkowych, posiadająca łącznie 127 placówek w całej Polsce. Poniżej udostępniamy pełne informacje o punkcie zlokalizowanym w Grudziądzu.

Profi Credit w Lublinie

Profi Credit jest aktualnie drugą największą firmą w Polsce udzielającą pożyczek pozabankowych. Firma obsługuje swoich Klientów w 127 placówkach na terenie całego kraju oraz przez Internet. Poniżej znajdują się dane placówki w Lublinie.

Profi Credit w Tczewie

Profi Credit to jedna z dwóch największych firm pożyczkowych w Polsce. Firma obsługuje swoich Klientów przez Internet oraz w 127 punktach w całej Polsce. Jedna z placówek mieści się w Tczewie, a informacje o niej dostępne są poniżej.

Profi Credit w Puławach

Profi Credit jest druga największą firmą pożyczkową w Polsce. Oferta firmy to maksymalnie 25 000 złotych pożyczki. Sprawdź dane placówki w Puławach.

Profi Credit w Jarosławiu

Drugą największą firmą udzielającą pożyczek pozabankowych w Polsce jest Profi Credit. Firma oferuje swoim Klientom pożyczki w wysokości nawet 25 000 złotych. Poniższe dane dotyczą placówki Profi Credit w Jarosławiu.

Profi Credit w Szczecinie

Profi Credit to jedna z dwóch największych firm pożyczkowych w Polsce. Firma oferuje swoim Klientom pożyczki pozabankowe do nawet 25 000 złotych. Poniższe dane dotyczą placówki w Szczecinie.

Porównaj