Czym jest prowizja od kredytu
Wpisy

Czym jest prowizja od kredytu

author
05 maja 2021

Bardzo niskie stopy procentowe oraz wprowadzenie zmian w rekomendacji U przez Komisję Nadzoru Finansowego spowodowały, że banki generują coraz niższe zyski z tytułu odsetek oraz tzw. bancassurance, czyli sprzedaży dodatkowych produktów ubezpieczeniowych przy udzielaniu kredytów.

Kategorie:

Co to jest FinTech

FinTech, czyli Financial Technology. To sektor gospodarki, który obejmuje przedsiębiorstwa operujące w branży finansowej, jak i technologicznej. Jakie firmy określa się mianem FinTechów? Czy finansowe technologie są zagrożeniem dla obecnych banków?

Wszystko o Profi Credit

Profi Credit to jedna z najpopularniejszych pożyczek ratalnych w Polsce. Klienci mogą otrzymać nawet 25 000 zł na dowolny cel przy minimum formalności. Pożyczka dostępna jest w całości przez Internet. Sprawdzamy ofertę Profi Credit, warunki otrzymania oraz opinie Klientów.

Profi Credit w Kaliszu

Profi Credit to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce, której jedna z placówek mieści się w Kaliszu. Poniżej udostępniamy dane o placówce w Twoim mieście.

Profi Credit w Koninie

Profi Credit jest drugą najpotężniejszą firmą pożyczkową w Polsce. Usługi i produkty firmy są dostępne całkowicie przez Internet. Sprawdź dane na temat placówki w Koninie.

Profi Credit w Ostrowie Wielkopolskim

Jesteś mieszkańcem Ostrowca Wielkopolskiego, który szuka firmy udzielającej pożyczek pozabankowych? Bardzo dobrze trafiłeś. Profi Credit to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce, której jedna z placówek znajduje się w Ostrowcu Wielkopolskim. Poniżej udostępniamy wszelkie dane na temat tej placówki.

Profi Credit w Lesznie

Szukasz firmy udzielającej pożyczek pozabankowych? Jeżeli tak, to bardzo dobrze trafiłeś. Drugą największą firmą tego typu w Polsce jest Profi Credit oferujący swoje produkty online. Sprawdź dane na temat placówki w Lesznie.

Profi Credit w Toruniu

Profi Credit jest jedną z dwóch największych firm pożyczkowych w Polsce. Firma oferuje pożyczki pozabankowe, które Klienci mogą podjąć również przez Internet. Poniżej przygotowaliśmy dane na temat placówki w Toruniu.

Profi Credit w Płocku

Profi Credit jest jedną z największych firm w Polsce udzielających pożyczek pozabankowych. Poniższe dane dotyczą placówki Profi Credit w Płocku.

Profi Credit we Włocławku

Szukasz firmy udzielającej pożyczek pozabankowych we Włocławku? Bardzo dobrze trafiłeś. Profi Credit to druga największa tego typu firma w Polsce. Poniżej udostępniamy dane na temat placówki we Włocławku.

Profi Credit w Słupsku

Profi Credit jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Firma działa przez Internet oraz w 127 placówkach w całym kraju. Poniżej dostępne są dane placówki w Słupsku.

Profi Credit w Lęborku

Profi Credit jest drugą największą firmą pożyczkową w naszym kraju. Firma udziela pożyczek pozabankowych do kwoty maksymalnej 25 000 złotych. Poniżej przedstawiamy dane na temat placówki w Lęborku.

Profi Credit w Grudziądzu

Profi Credit jest jedną z największych firm pożyczkowych, posiadająca łącznie 127 placówek w całej Polsce. Poniżej udostępniamy pełne informacje o punkcie zlokalizowanym w Grudziądzu.

Profi Credit w Lublinie

Profi Credit jest aktualnie drugą największą firmą w Polsce udzielającą pożyczek pozabankowych. Firma obsługuje swoich Klientów w 127 placówkach na terenie całego kraju oraz przez Internet. Poniżej znajdują się dane placówki w Lublinie.

Profi Credit w Tczewie

Profi Credit to jedna z dwóch największych firm pożyczkowych w Polsce. Firma obsługuje swoich Klientów przez Internet oraz w 127 punktach w całej Polsce. Jedna z placówek mieści się w Tczewie, a informacje o niej dostępne są poniżej.

Profi Credit w Puławach

Profi Credit jest druga największą firmą pożyczkową w Polsce. Oferta firmy to maksymalnie 25 000 złotych pożyczki. Sprawdź dane placówki w Puławach.

Profi Credit w Jarosławiu

Drugą największą firmą udzielającą pożyczek pozabankowych w Polsce jest Profi Credit. Firma oferuje swoim Klientom pożyczki w wysokości nawet 25 000 złotych. Poniższe dane dotyczą placówki Profi Credit w Jarosławiu.

Profi Credit w Szczecinie

Profi Credit to jedna z dwóch największych firm pożyczkowych w Polsce. Firma oferuje swoim Klientom pożyczki pozabankowe do nawet 25 000 złotych. Poniższe dane dotyczą placówki w Szczecinie.

Profi Credit w Stalowej Woli

Profi Credit to druga największa firma pożyczkowa w Polsce. Firma oferuje Klientom pożyczki pozabankowe do 25 000 złotych. Poniższe dane dotyczą placówki w Stalowej Woli.

Profi Credit w Rzeszowie

Drugą największą firmą pożyczkową w Polsce jest Profi Credit. Firma oferuje pożyczki pozabankowe o maksymalnej wartości 25 000 złotych. Klienci obsługiwani są w 127 placówkach lub przez Internet. Sprawdź dane dotyczące punktu w Rzeszowie.

Profi Credit w Olsztynie

Drugą najpotężniejszą firmą pożyczkową w Polsce jest Profi Credit. Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie pożyczki do 25 000 złotych. Poniższe dane dotyczą placówki w Olsztynie.

Profi Credit w Elblągu

Profi Credit to jedna z dwóch największych firm pożyczkowych w Polsce. Firma oferuje swoim Klientom pożyczki pozabankowe do nawet 25 000 złotych. Poniższe dane dotyczą placówki w Elblągu.