zadluzenia.com
zamknij

Pod lupą Zadluzenia.com - Dobra Pożyczka

W dzisiejszym wpisie z cyklu "Pod lupą Zadluzenia.com" przedstawiamy kolejny produkt z serii "pożyczka chwilówka" – Dobra Pożyczka. Tym razem odstąpimy od dokładnego opisu. Dlaczego ? Przekonacie się poniżej.


Dobra Pożyczka to marka, która aktualnie należy do przedsiębiorcy Pomocna Pożyczka sp. z o.o. Działalność na polskim rynku prowadzi od 2002 roku. Adres przedsiębiorcy to ul. Saperów 19 w Gdańsku. Pod takim samym adresem zarejestrowany był PKF Skarbiec sp. z o.o. - poprzedni właściciel marki Dobra Pożyczka.

 

PKF Skarbiec sp. z o.o. to negatywny bohater rynku finansowego, choć nie doczekał się popularności na miarę Amber Gold.  Pomimo działań Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Komisji Nadzoru Finansowego, PKF Skarbiec oszukał tysiące klientów, m.in. pobierając bezzwrotną opłatę wstępną za rozpatrzenie wniosku.

 

Trudno prognozować czy przejście marki do teoretycznie nowego przedsiębiorcy to tylko chwyt marketingowy czy zapowiedź zmian. Trudno też podać szczegóły dotyczące oferty – strona internetowa pod względem informacyjnym jest po prostu fatalna.

 

Zdajemy sobie sprawę, że oferty firm typu Dobra Pożyczka to niekiedy ostatnia deska ratunku dla Klientów, którzy nie mogą z różnych przyczyn otrzymać kredytu lub pożyczki w innych instytucjach finansowych. Mimo wszystko portal Zadluzenia.com zachęca, do odwołania, do korzystania z konkurencyjnych ofert firm pożyczkowych. Z tego powodu nie zamieszczamy też bezpośredniego linku do wniosku o pożyczkę.

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY