zadluzenia.com
zamknij

Aplikacja bankowości mobilnej w Raiffeisen Polbank

Dla Klientów Raiffeisen Polbank aktywnie korzystających z bankowości mobilnej, Bank przygotował nową wersję aplikacji Mobilny Bank.

 

Aplikacja dostępna jest na smartfony i tablety z systemami iOS, Android oraz Windows Phone. Twórcy aplikacji postawili na "estetykę, prostotę, intuicyjność i łatwość obsługi". W nowej wersji zmienił się przede wszystkim wygląd. Dotychczasowe ikony i listy zastąpione zostały funkcjonalnym interfejsem.

 

Nowa wersja Mobilny Bank to także także praktyczne udogodnienia. Przykładowa użytkownik nie musi logować się do strony Banku, aby uzsykać informację ostanie środków na wybranym rachunku. Wszystkie najważniejsze informacje wyświetlają się już na ekranie głównym aplikacji.

 

Użytkownicy Mobilnego Banku mają także możliwość korzystania z:

 

- R-Dealer - platformy do wymiany walut

 

- R-Broker - do obsługi produktów giełdowych.

 

Przypomnijmy, że aplikacja Mobilny Portfel została udostępniona Klientom Raiffeisen Bank Polska już w roku 2004. Był to zarazem pierwszy bank w Polsce, który stworzył bankowość mobilną dla większości telefonów i systemów operacyjnych.

 

Szczegółowe informacje:

 

www.mobilnybank.pl 

 

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~nyancat

ja wciąż nie mogę się przekonać do apl mobilnych z bankami. jakoś nie czuję żeby tel był na tyle dobrze chroniony jak komputer z dobrym antywirusem   Odpowiedź