zadluzenia.com
zamknij

Premia 75 zł w Wonga.com

Popularny serwis pożyczkowy Wonga.com przygotował promocję dla nowych Klientów. Do każdej pierwszej pożyczki firma wypłaca dodatkowe 75 zł.

 

Warunkiem skorzystania z akcji promocyjnej "Premia dla debiutantów" jest zawarcie z Wonga.com umowy pożyczki w dniach od 18.12.2013 do 31.01.2014. Oferta skierowana jest do osób, które nie korzystały wcześniej z pożyczki chwilówki w Wonga.com.

 

Zasady promocji są bardzo proste. Klient otrzyma premię w wysokości 75 złprzelewem na rachunek bankowy zarejestrowany w Wonga.com, w przeciągu dwóch dni roboczych od dnia wypłaty pierwszej pożyczki. 

 

Co istotne - oferta "Premia dla debiutantów" nie łączy się z innymi promocjami: „Pożycz w wonga.com, oszczędź w merlin.pl”, „Pożycz w wonga.com, odbierz prezent na zlotewyprzedaze.pl”, „Poleć Znajomego”, „Klienci Kaska.pl biorą za darmo!”.

 

Wonga.com to jeden z liderów rynku mikropożyczek udzielanych online. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 750 zł. Po 30 dniach oddajemy firmie kwotę 968.32 zł. Czas wypłaty środków od pozytywnej decyzji pożyczkowej to jedynie 15 minut.

 

Wniosek można złożyć w tym miejscu:

 

Złóż wniosek
 
 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY