zadluzenia.com
zamknij

Lokata Bezkarna w BGŻ Optima

W ramach „Lokaty Bezkarnej” BGŻ Optima oferuje aż 4%. To jedna z najlepiej oprocentowanych lokat na rynku.

 

 

Oferta skierowana jest do nowych Klientów zakładających Konto Indywidualne w BGŻ Optima.

 

Oprocentowanie nominalne lokaty wynosi 4% w skali roku i ma charakter stały. Po odliczeniu tzw. podatku Belki możemy liczyć na oprocentowanie 3,24%.

 

Lokata Bezkarna to lokata 3 miesięczna. Wypłata odsetek następuje na koniec jej trwania. Co istotne – w przypadku jej wcześniejszego zerwania BGŻ Optima wypłaca Klientowi kapitał oraz pełne odsetki naliczone do dnia poprzedzającego zerwanie lokaty.

 

Maksymalna kwota lokaty to 20 000 zł, minimalna – 1000 zł. Zakładając, że na Lokacie Bezkarnej znajdować się będzie 20 000 zł przez cały czas jej trwania (3 miesiące), nasz zysk wyniesie około 162 zł.

 

Lokata jest produktem nieodnawialnym. Niestety jeden Klient może założyć tylko jedną lokatę.

 

Lokatę Bezkarną można otworzyć wyłącznie na etapie składania wniosku o otwarcie Indywidualnego Konta BGŻ Optima. Można to zrobić w tym miejscu:

 

 

Złóż wniosek
 
Skomentuj artykuł
captcha
~kajtek

Ale dziwi mnie in plus że jest możliwość wyjęcia pieniędzy przed upływem terminu i nic się nie traci. Jakoś lokata kojarzy mi się z tym że te pieniądze są nietykalne przez ten czas...   Odpowiedź

~kajtek

Nie są to kokosy, kiedy kładę 20 tysięcy i po 3 miesiącach zarabiam 160 zł. Może lepiej zapłacić jakiemuś maklerowi i poobracać taki majątek na giełdzie? Mało kto ma 20 000... Przeciętny Polak ma mooooże ze 2 tysiące oszczędności. Czyli dla niego taka lokata to będzie... 10 razy mniej? 16 złotych?   Odpowiedź