zadluzenia.com
zamknij

50 zł za otwarcie konta w BZ WBK

Bank Zachodni WBK organizuje promocję, w ramach której za otwarcie Konta Godnego Polecenia otrzymamy bonus w postaci bonu Sodexo na 50 zł.

 

Z oferty może skorzystać każda pełnoletnia osoba, która w trakcie ostatnich 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji nie posiadała żadnego konta osobistego w BZ WBK.  Co więcej, chętni muszą wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych i podać numer telefonu komórkowego do kontaktu w celu realizacji oferty.

 

 

Jak to zrobić ?

 

Zgodnie z regulaminem promocji, aby z niej skorzystać musimy:

 

- do 28 lutego złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Godne Polecenia i kartę Visa Sol oraz usługi BZWBK24
- wyrazić zgodę na marketing i przekazywanie informacji handlowych i podać we wniosku o konto numer telefonu komórkowego
- podpisać umowę o konto (za pomocą przelewu lub kuriera)

 

Po otrzymaniu karty należy wykonać przynajmniej 5 transakcji na dowolną kwotę w trakcie miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzymy konto.

 

Bon zostanie przesłany pocztą do 30 kwietnia 2017 roku.

 

150 zł więcej

 

Dodatkowe 150 zł możemy otrzymać za wydanie karty kredytowej BZ WBK (o ile wcześniej nie posiadaliśmy żadnej karty kredytowej w banku). Wystarczy:

 

- w miesiącu zawarcia umowy o konto osobiste lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym złożyć wniosek i zawrzeć umowę o kartę kredytową
- w miesiącu wydania karty i w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych wykonać łącznie minimum 5 transakcji bezgotówkowych nową kartą kredytową

 

Finalnie 150 zł trafi na konto w Banku Zachodnim WBK najpóźniej do końca 4. miesiąca kalendarzowego (licząc od miesiąca następującego po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty kredytowej).

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY