Blik dostępny w Credit Agricole

Blik dostępny w Credit Agricole

author
Patryk Byczek
11 kwietnia 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria
Zarząd Credit Agricole w zeszłym roku informował, że planuje wprowadzić do swojego banku przelewy ekspresowe oraz płatność Blikiem. W dniu dzisiejszym słowa te potwierdziły się i w nowej ofercie rachunków można korzystać z obu tych narzędzi.

Aplikacje mobilne doczekały się nowych aktualizacji, dzięki czemu instytucja jest dwunastym bankiem w Polsce, w którym Klienci mogą korzystać ze stworzonej przez Polski Standard Płatności metody płatności Blikiem. Trzeba spełnić jednak pewne warunki.

Przelewy Ekspress Elixir
 

Dostępne w nowej ofercie przelewy ekspresowe dotyczą Klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Przelewy można przyjmować i zlecać każdego dnia, między godziną 6:00 a 22:00. Pojedynczy Ekspress Elixir ma swój limit:
 

  • dla Klientów indywidualnych wynosi on 5000 złotych,

  • dla Klientów biznesowych wynosi on 10000 złotych.

Blik

Płatności czy wypłaty z bankomaty za pomocą Blika również mają swoje ograniczenia. Transakcje bezgotówkowe, takie jak przelewy, płatności w Internecie, czy sklepach, mają limit wynoszący 1000 złotych. Identycznie jest podczas wypłat pieniędzy z bankomatu używając Blika.

Płatności Blik używa ponad 6 000 000 osób, które w ubiegłym roku zrealizowały ponad 33 000 000 transakcji

Nowa oferta banku
 

Warto zaznaczyć, że usługi Blik i Express Elixir dostępne są dla osób, które zdecydują się na dołączenie do nowej oferty CA. W skład oferty „Konto dla Ciebie” wchodzi:
 

  • Konto dla Ciebie, 

  • Konto dla Ciebie VIP, 

  • Konto dla Ciebie GO! (dla nastolatków wieku od 13 do 18 lat), 

  • Konto dla Ciebie MOVE! (dla młodzieży w wieku od 18 do 27 lat),

oraz Konta Biznesowe:
 

  • Solista, 

  • Sonata, 

  • Symfonia,

  • Konto Agricole.

Instytucja ma w planach wprowadzenie także innych rozwiązań płatności. Żadne informacje na ten moment nie są potwierdzone, lecz bardzo prawdopodobnie chodzi o płatności HCE.
 

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ubezpieczenie szkolne – najważniejsze informacje

Jednym z najczęściej wykupowanych ubezpieczeń w przypadku dzieci i młodzieży jest tzw. polisa szkolna lub uczniowska. Sprawdziliśmy, czym tak naprawdę jest i jakie są warunki wypłacenia takiego ubezpieczenia. 

author
Halszka Gronek
04 marca 2020
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Druga edycja akceleratora Alior Banku

Rekrutacja do drugiej edycji akceleratora rozpoczęła się. Tegoroczny program RBL_START poszukuje rozwiązań z wielu sektorów, a na zakwalifikowani Uczestnicy mogą skorzystać z szansy na finansowanie oraz wdrożenie własnych rozwiązań w PZU lub Alior Banku.

author
Patryk Byczek
06 marca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Deutsche Bank w Bydgoszczy

W dziale Bankowości dla Klientów Indywidualnych Deutsche Bank Polska umożliwia swoim Klientom dostęp usług bankowych poprzez prawie 150 oddziałów.​ Jedna z placówek stacjonarnych banku mieści się w Bydgoszczy. 

author
Dominika Byczek
27 listopada 2017
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

BNP Paribas informuje o niepokojących skutkach suszy

Świat ogarnęła epidemia, która wyrządziła już wiele szkód. BNP Paribas w najnowszym komunikacje informuje, że dla Polski równie groźna, jak wirus jest także susza. Problem ten dotyczy szczególnie niepewnej sytuacji rolników, jednak skutki niesprzyjającej pogody dotknąć mogą nas wszystkich. Sprawdzamy, jaki wpływ może mieć susza na życie Polaków.

author
Aleksandra Gościnna
04 maja 2020
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Oszustwo na inwestycje w kryptowaluty

mBank postanowił ostrzec swoich klientów, i nie tylko, przed kolejnym rodzajem oszustwa. Oszustwo na inwestycje w kryptowaluty może spowodować kradzież danych osobowych oraz wyłudzenie środków pieniężnych. Bank dodatkowo poinformował, jak rozpoznać oszustów i jak się przed nimi bronić. Sprawdzamy szczegóły.

author
Alicja Hirsekorn
31 sierpnia 2023
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Jak sprawdzić, czy można wziąć coś na raty?

Zgromadzenie własnych środków w odpowiedniej wysokości może być dużym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli chcemy przeznaczyć je na większy zakup. Z pomocą przychodzą banki, dzięki którym sfinansowanie aktualnych wydatków staje się możliwe. Udzielane przez instytucje zakupy na raty są wygodnym i stosunkowo szybkim rozwiązaniem problemu braku środków. Jednak aby otrzymanie finansowania było możliwe, należy spełnić szereg wymagań. Jak sprawdzić, czy można wziąć coś na raty?

author
Julia Wierciło
17 listopada 2023
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.
Porównaj